Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Rafadan_PL
Post : 24 lip 2006 11:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


A co z Conradem? :? Strzelacie mu w łeb na sam widok jego aroganckiej gęby, czy z radością witacie go w swym oddziale?

W moim przypadku zdecydowanie to drugie ... no ... z wyjątkiem pierwszego spotkania w której "znużyła go rozmowa i uznał że powinien mnie zastrzelic" :mrgreen: zaraz potem dodał "bądź spokojny zaraz cię zastrzelę" :lol:

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
Len
Post : 24 lip 2006 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rafadan_PL pisze:
A co z Conradem? :? Strzelacie mu w łeb na sam widok jego aroganckiej gęby, czy z radością witacie go w swym oddziale?
Chciałem go też wymienić ale jakoś pominałem, nie przepadam za gościem. Jak napisał mój poprzednik jest arogancki, zresztą jak wszystkie Conrady które znam :)


*
  WWW
snick
Post : 24 lip 2006 11:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Rzadko go biorę do składu. Właściwie zawitał u mnie tylko gdy grałem w WF. Nie podoba mi się jego ton wypowiedzi w stosunku do dowódcy. :mrgreen:


*
  WWW
Popuś
Post : 24 lip 2006 11:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Nie lubię Conrada, zadufany w sobie i wcale nie jest dobrym najemnikiem. Znalazłoby się sporo lepszych. Do tego od jakiegoś czasu jego imię źle mi sie kojarzy... :roll: (zdaje się ze tak jak Lenowi ;) ) Dlatego zanim cokolwiek zrobi podkladam obok niego ładunek wybuchowy i patrzę co się dzieje, albo wrzucam gaz łzawiący i się z nim bawie :mrgreen:


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 24 lip 2006 12:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Eeeeee ... po prostu gośc zna swoją wartośc :) i co więcej nigdy nie żąda podwyżki :lol: (a 3300$ dziennie za świetnego najemnika którym po pewnym czasie Conrad się staje to niewiele).

A jest dobrym najemnikiem wbrew temu co mówi Popuś. 88 inteligencji robi swoje ...

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
lukasamd
Post : 24 lip 2006 17:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Popieram to co pisał Rafadan - koleś zna swoją wartość. Ja uważam że ma kapitalne odzywki i jest jednym z najlepszych najemników w całej grze.


*
  WWW
nemrod
Post : 28 lip 2006 23:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Oprocz swojego alter ego, najbardziej lubie Lynxa - za celnosc. Oprocz niego Wolfa, Gusa, M.D. (do walki sie nie nadaje, ale najtanszy doktor), nikt inny mi nie przychodzi do glowy, bo rzadko biore kogos innego (choc probowalem wszystkich), ale dobrze kojarze Reapera, Blooda, Raven, Fox, i ...Bulla. W 2.5 bralem Gastona. moze i zabojadow nie lubie, ale on jest swietnym najemnikiem za smieszne pieniadze.
Kogo nie lubie...hmm...z pewnoscia Buzz (bo nie lubi Lynxa :P ), Scully'ego, Flo (porazka, chyba wystepuje w grze jako zart :P ). Nic mi nie przychodzi wiecej do glowy.

Jesli chodzi o Conrada, to go zawsze biore, bo jest dobry, mimo swoich czasem glopich odzywek.


*
 
Rafadan_PL
Post : 29 lip 2006 11:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Jakich głupich odzywek? :) Mnie raczej śmieszą niż denerwują teksty Conrada - polecam zwłaszcza ten po śmierci Iggy'ego: "Iggy ... byłeś dobrym sługą, gnij w pokoju" :mrgreen:


*
 
Len
Post : 29 lip 2006 12:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rafadan_PL pisze:
Jakich głupich odzywek?

Wszystkich, masz rację - śmieszą, ale jego głupotą :mrgreen:. Jest zarozumiały, fałszywy a głos ma jak dzieciak w czasie mutacji. Rekrutowałem go tylko raz, przez przypadek bo nie wiedziałem co mnie czeka.


*
  WWW
Popuś
Post : 29 lip 2006 13:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


w odzywkach chodzi głównie o ton jego wypowiedzi. Conajmniej taki jakby myślał, że jest mądrzejszy od dowódcy... :twisted: Conrady już tak mają że są zarozumiałe...


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 29 lip 2006 13:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Fałszywy i zarozumiały? I dobrze! Taki ma charatker. Dzięki temu jest wyrazistą i ciekawą postacią. Gdyby wszyscy najemnicy byli cudowni, mili, skromni i pełni pokory nawet nie wiesz jak byłoby nudo :P

Zresztą kto powiedział że zawodowy morderca musi byc pokorny i skromny, co? A Conrad po prostu się szanuje i wysoko ceni swoje umiejętności. Zresztą słusznie. Jest jednym z najlepszych killerów w grze.


*
 
Len
Post : 29 lip 2006 13:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rafadan_PL pisze:
Gdyby wszyscy najemnicy byli cudowni, mili, skromni i pełni pokory nawet nie wiesz jak byłoby nudo

Właśnie dlatego nie biorę tych z MERC :wink:


*
  WWW
lukasamd
Post : 29 lip 2006 18:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Trzeba przyznać że mnie też wkurza to że Conrad uważa się za lepszego od dowódcy. O ile się nie mylę to zaraz po przyłaczeniu go do oddziału mówi "Teraz masz kogoś kto może wyszkolić drużynę" czy coś takiego - tiaaa, jasne to on wymaga wtedy przy moich ludziach solidnego doszkolenia. Ale jakoś zawsze go biorę bo podoba mi się jako najemnik. Poza tym ma gdzieś królową i woli pracowac dla mnie ;)


*
  WWW
Popuś
Post : 29 lip 2006 23:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


lukasamd pisze:
Poza tym ma gdzieś królową i woli pracowac dla mnie

Krótko mówiąc zdrajca. Jakby ktos mu zaproponował kupe kasy zeby sprzatnał Ciebie to też by zmienił strone. Nie lubie takich...

PS. Niemniej i tak...
nie ważne kogo zabijasz...
...ważne za ile...


*
  WWW
Kyle-Simmons
Post : 31 lip 2006 23:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 49
  • Dołączył: 31.07.2006
  • Skąd: Otwock


Z ulubionych... Shadow, Reaper.... długo nic... Magic, Lynx, Trevor... długo nic.... może Ivan, Raven, Wolf na dobry początek. Razora warto mieć dla jego "nie wiem czemu ludzie mnie nie lubią"

NPC - Kyle (chyba) - ten gość co chce mi zrobić tatuaż - pawia na tyłku:) Elliot - idiota, co mówi z dziurą w mózgu

Na pewno Slay-snajper i terrorysta, bracia Santos tworzą klimat Arulco.

Ze znienawidzonych - MERC, oprócz Razora, wraz z założycielem. Conrad - zbyt pewny siebie, "Aptekarz" - na sam jego widok maczeta idzie w ruch.

Igor - Steroid go nie lubi i ja też

_________________
www.ironsquad.xt.pl


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna


cron