Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
snick
Post : 18 lip 2006 09:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Małe sprostowanko: NPC to postacie neutralne. :P Postacie kierowane przez komputer, które można zrekrutować to RPC :)


Ulubiony RPC: Maddog - uwielbiam go we wszystkich częściach Jaggeda, w któych można go spotkać. Świetne odzywki, po prostu geniusz ;)

Ulubiony najemnik z AIM:
Stephen (w JA2) - duża inteligencja, dużo zdrowia, sporo celności, dobre umiejętności, MP5k na początku
Raven - za całokształt
Thor - szybko się uczy, dobry lekarz, po paru dniach w UC strzela wręcz niezawodnie.
Steroid też niezły, dobry do otwierania drzwi w JA2, ale w Wildfire biorę już Braina (Briana?). Ten drugi ma znacznie lepsze umiejętności i świetny sprzęt jak na cenę, za którą można go wynająć

Najlepszy najemnik w MERC:
(w UC!) - Razor - jeden z moich ulubionych najemników w całym UC. Po prostu genialny strzelec. Ma świetne odzywki, 90 celności i umiejętność snajper. Ani razu nie spudłował u mnie gdy był na dachu. Na ziemi też bardzo rzadko mu się to zdarza. Headshooty strzela nawet bez celowników. Polecam :!:


Ostatnio zmieniony 19 lip 2006 10:09 przez snick, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 18 lip 2006 10:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Cytuj:
Małe sprostowanko: NPC to postacie neutralne. Postacie kierowane przez komputer, które można zrekrutować to RPC

Eee ... jak zwał tak zwał :D Wiadomo przecież o co chodzi. Ale tak czy inaczej poprawiłem tytuł.

Cytuj:
(w UC!) - Razor - jeden z moich ulubionych najemników w całym UC. Po prostu genialny strzelec. Ma świetne odzywki, 90 celności i umiejętność snajper. Ani razu nie spudłował u mnie gdy był na dachu. Na ziemi też bardzo rzadko mu się to zdarza. Headshooty strzela nawet bez celowników. Polecam

Huh? Razor?! :? O ile dobrze pamiętam to Razor ma coś koło 50 umiejętności strzeleckich :P No i jest głupi jak but, wygląda jak Frankenstein, a umiejętności "snajper" na pewno nie ma :mrgreen:

Czy nie chodziło ci czasem o Morgana? :lol:


*
 
lukasamd
Post : 18 lip 2006 11:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Razor to na pewno ten Frankenstein - mówi nawet jak on :D . Wogóle oprocz tych późniejszych (sporo późniejszych) najemnicy z MERC to klapa. Mimo to niektórzy z niewiadomych przyczyn lubią nimi grać -> patrz shoutbox na stronie i ostatnie wypowiedzi GTO ;) .

@GTO napisz tutaj o tym kogo ty lubisz i kim grasz :D

[ Dodano: Wto 18 Lip, 2006 ]
Sorki ale ja już nie rozumiem :mrgreen: skoro NPC to postać naturalna a RPC ta którą możemy rekrutować to dlaczego:

snick pisze:
Ulubiony NPC: Maddog - uwielbiam go we wszystkich częściach Jaggeda, w któych można go spotkać. Świetne odzywki, po prostu geniusz ;)


???


*
  WWW
Len
Post : 18 lip 2006 12:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rafadan_PL pisze:
Huh? Razor?! :? O ile dobrze pamiętam to Razor ma coś koło 50 umiejętności strzeleckich :P No i jest głupi jak but, wygląda jak Frankenstein, a umiejętności "snajper" na pewno nie ma

Też go nie lubię, a mimo tego że ma takie słabe statystyki mój brat wytrenował go na jednego z najlepszych. Ba, z tego co pamiętam był nawet jednym z tych którzy zdobyli setny punkt umiejętności strzeleckich.


*
  WWW
snick
Post : 18 lip 2006 17:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
(w UC!) - Razor - jeden z moich ulubionych najemników w całym UC. Po prostu genialny strzelec. Ma świetne odzywki, 90 celności i umiejętność snajper. Ani razu nie spudłował u mnie gdy był na dachu. Na ziemi też bardzo rzadko mu się to zdarza. Headshooty strzela nawet bez celowników. Polecam


Zaznaczyłem dość wyraźnie, że chodzi mi o Urban Chaos. :mrgreen:

Zresztą - rzućcie okiem na screeny
Obrazek
Razor pracuje u mnie tylko 4 dni...
Obrazek
... jestem już tutaj...
Obrazek
... a to osiągnął Razor w ciągu 4 dni :)


Cytuj:
Sorki ale ja już nie rozumiem skoro NPC to postać naturalna a RPC ta którą możemy rekrutować to dlaczego:


No teraz ja się pomyliłem ale już poprawiłem :mrgreen:


*
  WWW
PeseiK
Post : 19 lip 2006 10:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


Mój ulubiony - Trudno wybrać, ale prawdopodobnie albo Ivan Dolvich, albo Grizzly, albo... IMP :D

Znienawidzony - Flo!!


*
 
lukasamd
Post : 19 lip 2006 13:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


PeseiK pisze:
Znienawidzony - Flo!!


Kolejny minus dla MERC ;)


*
  WWW
Fireox
Post : 19 lip 2006 14:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Mój ulubiony najwemnik to IMPowiec i Buzz o Impie nie musze nic mówić :P a o Buzz jest najlepsza kobieta z AIM jeśli chodzi o strzekanie :P fajnie gdyby miała wiecej niz 0 medycyny bo to jest duży - jeśli najemnik sam nie może sie leczyć . Czesto strzela seriali (wariatka :P) ale wiekszośc strzałów trafia w przeciwnika 3/5

Najbardzej nie nawidze tych ludzi z MERC omg jak to można walczyć Bifen czy Flo ?
Denerwuja mnie ich gatki i wogle cali są do niczego :/


*
 
Rafadan_PL
Post : 19 lip 2006 15:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Buzz to skończona idiotka i feministka :) Jeśli ją rekrutuję to tylko na jeden dzień, bez sprzętu. Oczywiście po to aby ją albo od razu rozstrzelac, albo (jeśli mam dobry humor) posłac samą na terytorium wroga i od razu skapitulowac (i fru do niewoli :mrgreen: chciała 1 dzień, została miesiąc :D ).


*
 
lukasamd
Post : 19 lip 2006 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja Buzz zawszę rekrutuję - uwielbiam jak dostaje świra i (w szczególnosci z bliska) rozwala kogoś serią (ew. dwoma ;) ) :D sam nigdy nie robia wariata ale jak dla mnie to całkiem fajny "dodatek". No może mała wada to to, że co chwila muszę nią ładować broń ;)


*
  WWW
Popuś
Post : 19 lip 2006 19:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


A tam. Zawsze można dać jej broń bez ognią ciągłego i po kłopocie. Zresztą, jak już ją najmię to i tak w 90% prxzypadków strzela serią... Więc o co chodzi? :mrgreen:


*
  WWW
PeseiK
Post : 21 lip 2006 19:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


Wiecie do czego ja używam Buzz? :twisted:

Gdzieś na wsi w JA2 jest śliczny-inaczej gościu który chce kogoś zaślubić. Chwali zęby itd. No i... Buzz się nadaje :)


*
 
lukasamd
Post : 21 lip 2006 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Co wy do niej macie (ale to brzmi :mrgreen: ) - gram teraz w UC i dzięki temu ze czasem jej odbija już nie raz uratowała, za przeproszeniem, tyłek mojemu IMPowcowi. U mnie IMP, Tex oraz Buzz - takie wymiatające Ich Troje (nie porównywać z zespołem Ich Troje ;) ).


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 21 lip 2006 20:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Cytuj:
Wiecie do czego ja używam Buzz?

Gdzieś na wsi w JA2 jest śliczny-inaczej gościu który chce kogoś zaślubić. Chwali zęby itd. No i... Buzz się nadaje

Prawidłowo! ;) To właśnie jeden z tych dobrych sposobów na Buzz. Wiejskie życie z Hick'iem powinno ją nauczyc szacunku dla męża:mrgreen:


Cytuj:
Co wy do niej macie
Jak już napisałem jest feministką i idiotką! A już to zasługuje na naganę i odpowiednią karę 8)

Inna sprawa że nie bardzo wiem czy aby na pewno jest odna taka dobra. Osobiście wolę raczej Raven (walka w nocy i łagodniejszy charakter).


*
 
lukasamd
Post : 22 lip 2006 09:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Raven tez nie jest zła - czasami też mam ją z zespole ale to raczej nie zdarza się cząsto.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna


cron