Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 11 maja 2007 17:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ruger za dobry to IMO jak na snajperkę nie jest - o ile dobrze pamiętam to zasięg ma 25 a to jednak nie jest dużo... ja tam preferuję automaty o zasięgu 30-40 bo a po co niby więcej? I tak uwielbiam teren zabudowany i walkę w środku dnia ;)


*
  WWW
vai1987
Post : 11 maja 2007 18:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


Hm ja w odróznieniu od Lukasa wole walke w nocy najlepiej z jakąs cichą giwerką np. MP5K, no a jesli jest problem z uszkadzaniem wrogów z MP5 to sie przerzucam na FN-Fala i jest zabawa :D. Ostatnimi czasy jak gram to oprócz Omerty :D wszystkie walki rozgrywam nocą :D

_________________
You never know


*
 
emanuel
Post : 12 maja 2007 08:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


mi się wydaje, że w nocy jest łatwiej (o ile nie mamy jakichś cierep w oddziale), zwłaszcza jeśli cały oddział ma kamuflaż. Zdarzało mi się rozwalać 6 najemnikami i ok 30 wrogów i nawet nie dostać postrzału.

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
vai1987
Post : 12 maja 2007 10:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


Ostatnimi czasy zabijam od 30 do 120 wrogów na sektor jednym kolesiem nie odnosząc postrzału i bez kamuflarzu. Wystarczy tylko dobre miejsce znalesc i sie tam zamelinowac :D ktos wejdzie to w łeb ;D i tak w kółeczko

_________________
You never know


*
 
emanuel
Post : 12 maja 2007 13:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


vai1987 pisze:
do 120 wrogów

o kurde, ale chyba nie w JA2 :D

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
vai1987
Post : 12 maja 2007 15:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


W JA2 v 1.13 na zdeczke przerobionym pliku INI :D dałem sobie maxymalną ilosc wrogów w sektorze 120 a takze początkowe siły Deidrany z zmieniłem z 8000 do ;D 200000 i mam troche zabawy ;D

_________________
You never know


*
 
lukasamd
Post : 12 maja 2007 15:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie chcę wiedzieć jak wygląda w takim wypadku obrona jakiegoś sektora a już całkiem nie chcę jeżeli chodzi o miasta :D Przynajmniej po 1-2 sektorach masz już niezłego IMPa ;)


*
  WWW
vai1987
Post : 12 maja 2007 16:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


Wczoraj od wczoraj gram od nowa. Wiec jak skoncze zarzuce savem i screenem ze statsami. Jak ktos chce ten plik INI to na gg do mnie ;)


Ps. Dzis 14.05.2007 padł rekord ;D w zabijaniu wrogów podczas jednej walki ;D Zabiłem w Almie na raz 204 wrogów ;D

_________________
You never know


*
 
XBARTEKX
Post : 04 cze 2007 18:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Ja to lubie tak:
Na noc to FN P90 razy 2 :D.
Na dzień to Steyr Aug i H&KG11E i po sprawie :D. Oczywiście celowniki obowiązkowo a do FN P90 Tłumniki obowiązkowo. Ale osobiście też nic nie mam do kastetu. 3 Uderzenia w twarz okradnięcie i po sprawuni.

/lukasamd - IMO lepeij brzmi twarz niż "ryj", zbyt mocne to drugie ;)


Ostatnio zmieniony 05 cze 2007 11:45 przez XBARTEKX, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Icy
Post : 28 cze 2007 13:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 28.06.2007


Ja najbardziej lubie FN_FAL. Profesjonalny, daleki zasięg, szybkostrzelny. Wypuszcza z siebie całkiem celną serie. Na dodatek mozna sie nim bawic w gre "Ile trupow w jednej turze". Jednak prawdziwa przyjemnosc sprawia mi strzal z Dragunowa z duzej odleglosci i ogladanie jak przeciwnik chwieje sie ledwo stojac na nogach. Czasami po strzale w ogole juz nie stoi. A o jego kontrataku mozna zapomniec. Albo nie ma sil, albo ze swoja "trzęsawka" pusci kulke w jakims dziwnym kierunku. Jako bron polecam tez wlasne rece. Jesli ma sie specjalizacje - sztuki walki lub walka wrecz to sprawa jest przesądzona.


*
 
XBARTEKX
Post : 28 cze 2007 14:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Icy pisze:
Ja najbardziej lubie FN_FAL. Profesjonalny, daleki zasięg, szybkostrzelny. Wypuszcza z siebie całkiem celną serie. Na dodatek mozna sie nim bawic w gre "Ile trupow w jednej turze". Jednak prawdziwa przyjemnosc sprawia mi strzal z Dragunowa z duzej odleglosci i ogladanie jak przeciwnik chwieje sie ledwo stojac na nogach. Czasami po strzale w ogole juz nie stoi. A o jego kontrataku mozna zapomniec. Albo nie ma sil, albo ze swoja "trzęsawka" pusci kulke w jakims dziwnym kierunku. Jako bron polecam tez wlasne rece. Jesli ma sie specjalizacje - sztuki walki lub walka wrecz to sprawa jest przesądzona.


FN Fal hmm. Radze sie przerzucić na Steyra :). Fn Fal ma obrażenia większe o 2 punkty ale za to o 8 punktów krótszy zasięg. :) Co daje w efekcie że chyba bardziej sie opyla oddać 2 punkty siły i zyskać 8 zasięgu :]. Pozatym amunicja do steyra bardzo łatwa do zdobycia a za to ta do Fn Fala jest trudniejsza do zdobycia.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 cze 2007 14:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Za Steyerem przemawia jeszcze większy o 10 nabojów magazynek ale... te 2 punkty w obrażeniach czasami wyglądają raczej na 10-15, swoje robi amunicja (7,62 a nie 5,56mm). Zasięg się tak nie liczy - nawet C7/M16-A1 w ma w zupełności wystarczający jak na średnie i kończące działania w grze.


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 28 cze 2007 15:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


lukasamd pisze:
Za Steyerem przemawia jeszcze większy o 10 nabojów magazynek ale... te 2 punkty w obrażeniach czasami wyglądają raczej na 10-15, swoje robi amunicja (7,62 a nie 5,56mm). Zasięg się tak nie liczy - nawet C7/M16-A1 w ma w zupełności wystarczający jak na średnie i kończące działania w grze.


Widzisz ale na dzienne walki zasięg sie liczy w ogromnym stopniu. No bo w nocy nie ma takiego zasięgu wzroku jak w dzień ;]. Jak ja wale ze steyra do pustych łbów to w praktyce z amunicji AP (czerewonej) 2 strzały zawsze dają radę. NO I TEN FUTURYSTYCZNY WYGLĄD Steyra. To jest to co mnie jara ;].


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 cze 2007 16:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No wiesz ja jakoś jestem zwolennikiem walki w dzień a do tego w terenie zabudowanym (UC RULZ!) i powiem ci że bardzo rzadko korzystałem z takich "dobrodziejstw". No tak jak nie było alternatywy to i owszem ale potem Steyer już był przeżytkiem :P

Kolejna rzecz - w Steyerze w serii leci 5 pocisków o ile dobrze pamiętam a w FN-FALu tylko 3, pomimo tego różnicy nie widać - efekt jest taki sam :) Po co więc przepłacać na amunicji ?? :D


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 28 cze 2007 17:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


No tak ale wychodzi że Steyr ma 6 serii pełnych a Fal 6 pełnych i 2/3 serii ;]. Ale na otwartym terenie nie ma wątpliiwości że steyr wymiata. Pozatym czy ja wale serią?? :].


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna


cron