Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
bloodring
Post : 19 maja 2019 08:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 09.04.2019


Witam szanowne grono,
Nie wiem czy ktoś spotkał się z takim problemem, ani czy jest jakiś patent, aby się z nim uporać, ale sądzę, że jeżeli ktoś wie, to pewnie ktoś z tego forum. Szybkie streszczenie sytuacji:
Zająłem Drassen, następnie odnalazłem Skiridera, załatwiłem dostawy z Tesco dla rebeliantów (w międzyczasie zaginął Ojciec Walker - pewnie gdzieś zapił..., ale o to już się wyjaśniło). Zanim udałem się do Drassen złożyłem wizytę w San Mona, uratowałem Marię, wygrałem turniej bokserski, ale nawet nie pofatygowałem się na rozmowę z Kingpinem tylko skroiłem mu hajs. Otrzymałem też wezwanie do zapłaty na maila. Następnego dnia po zdobyciu Drassen przejąłem wyrzutnie SAM koło Drassen i od razu po odbiciu obszaru zamówiłem helikopter i wysłałem oddział do Almy, którą odbiłem. Nie było to najprostsze zadanie, ale udało się. I w tym momencie pojawił się problem. Szkolę samoobronę, ale że to poziom expert, to zanim zakończyłem szkolenie oddział chyba 16 żołnierzy Królowej zaatakował jeden z sektorów. 20 zielonych żołnierzy Samoobrony raczej nie da im rady, więc postanowiłem wesprzeć obronę miasta swoimi ludźmi i tu nagle zonk! Dochodzi do konfrontacji, wypalam pierwszą kulkę w namierzonego wroga i gra paradnie (za każdym razem oczywiście) wyrzuca mnie do pulpitu.
Czy ktoś ma jakiś złoty środek, żeby można było dokończyć rozgrywkę? Skomponowałem sobie sympatyczny zespół, który nieźle się uzupełnia i generalnie wszyscy za sobą przepadają, a w dodatku trochę podszkoliłem ich, żeby lepiej prezentowali się na stronie A.I.M. I tak mam oddział:
Mój I.M.P. (nocne operacje, otwieranie zamków), Hitman (lubię jego gadkę), Raven (jego miłość chyba i super najemnik), Ivan, Igor i Grunty.
Z góry dziękuję za odpowiedź


*
 
Starchris
Post : 19 maja 2019 12:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


To wszystko zależy w jaką wersję JA2 grasz. Generalnie trafiłeś na jakiś bug w grze i zawsze ten sam ruch spowoduje crash. Najlepiej jak się da, to wyjść z sektora, wejść do innego, a potem wrócić. Wtedy wszystko się poustawia na nowo i powinno być ok.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 20 maja 2019 10:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


bloodring pisze:
Dochodzi do konfrontacji, wypalam pierwszą kulkę w namierzonego wroga i gra paradnie (za każdym razem oczywiście) wyrzuca mnie do pulpitu.

podaj konkretnie i dokładnie w którym momencie wywala. Podczas wystrzału, trafienia, pudła, przeładowania, dialogu, ruchu samoobrony, itp. Najlepiej nagraj krótki filmik.

Spodziewam się jednej przyczyny ale potrzebuje więcej danych do diagnozy.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
M'cin
Post : 20 maja 2019 22:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


A ja zapytam o wersję JA2 i system operacyjny :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron