Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
bloodring
Post : 26 kwie 2019 23:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 09.04.2019


Witam,
Postanowiłem wrócić do starego dobrego JA2 po dłuższej przerwie. Opracowałem sobie plan działania, lubiący ze sobą współpracować zespół najemników z A.I.M. Odbiłem Omertę, zrobiłem sobie wycieczkę do San Mony w nocy z 2-ego na 3-ci dzień zaatakowałem Drassen i tu szok. Po zdobyciu miasta nie mogę znaleźć ojca Johna Walkera. Nie ma go ani w kościele, ani na plebanii ani w barze w środkowej części Drassen. Czy on w jakiś cudowny sposób respawnuje się rano albo coś w tym stylu? Gram w podstawową wersję gry (kupioną razem z CD-Action 230 lat temu) na poziomie Expert


*
 
M'cin
Post : 27 kwie 2019 09:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Na początek spróbujpójść po niego o innej porze dnia albo wyjść i wejść z powrotem do sektora.


*
 
micand1989
Post : 27 kwie 2019 11:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


A bar w Drassen Kopalnia sprawdzałeś? Też tam bywa.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
nemorus
Post : 28 kwie 2019 00:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


Jeśli nie ma go w kościele, tedy jest idealny moment, żeby włamać się na zaplecze...


*
 
spiryt
Post : 01 maja 2019 08:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Spróbuj za dnia o 10 w środkowej części Drassen w barze obok baru a jak go nie ma to ostatni sektor z kopalnią zapukaj grzecznie do kancelarii na zapleczu jak nie otworzy to z buta drzwi ewentualnie łomem wytrychem w ostateczności wysadź boczną ścianę żeby się tam dostać może się nie obrazi gdy zagadasz Irą i da jedzenie rebelom.
NPC często lubią mnie tak wkurzać i się zamykać na klucz w jakimś pomieszczeniu :/

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
bloodring
Post : 19 maja 2019 08:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 09.04.2019


Dzięki za podpowiedzi. Ojciec Walker zrespawnował się na plebanii następnego dnia. Pozdrawiam


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron