Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
felek666
Post : 21 lut 2018 12:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 06.01.2011
  • Skąd: Kolbuszowa


Nie znalazłem takiego tematu, może nikt o tym nie wiedział, mianowicie kiedy dostałem zlecenie na rozwalenie rodzinki wieśniaków mieszkającej nieopodal miasta Cambria, poszedłem tam za dnia żeby pogadać z nimi, wpierw podchodzę do synalka a ten mówi że jego ojczulek prowadzi interesy.
Podszedłem więc do starego i ten znowu zaczął gadać że wolał by pogadać z tą laseczka ode mnie z ładnymi zębami :P (mam tylko Irę w ekipie), wysłałem ją do niego a ten jej zaczął składać oferty matrymonialne, zapisałem grę żeby zobaczyć co się stanie jak się zgodzę.
Pierwsze to stary pozwala wejść do szopy najemnikom i brać wszystką broń a po drugie synalek starego zabiera Irę do stodoły na zaślubiny :P Irę tracimy z zespołu i wygląda na to że nie da się jej nająć z powrotem bo nie ma opcji normalnej rozmowy z nią tylko jak ze zwykłym cywilem, czy coś się dalej dzieje nie wiem nie sprawdzałem, może ktoś jeszcze o tym wiedział i się wypowie ? :)


*
 
micand1989
Post : 21 lut 2018 16:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Jest opisane w poradniku na głównej co i jak.

Słaba opcja ślubu, skoro potem ich zabijesz. Nie warto dla kilku drobnych gratów pozbywać się kobiety z zespołu.

Sam za pierwszym razem próbowałem tej opcji tylko że wysyłałem do tego zadania Flo.

Lepszym wyjściem jest przyjęcie misji pobocznej od cywila w G8 Cambria i zabicie całej rodzinki. Wtedy oprócz gratów z składziku zyskasz kilka strzelb i dwa Ruger-14 po Darylu i Darrellu. Urośnie także lojalność w mieście o kilka procent.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ripper
Post : 23 lut 2018 08:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Dla mnie odwiedzenie tej farmy jest niesamowicie istotne i zawsze to robię.

Bo te celowniki w skrzyniach są cenniejsze niż ci farmerzy :P
Gdzie cała rodzina musi iść do piachu dla 3 celowników :D


*
 
micand1989
Post : 23 lut 2018 17:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


celowniki, kamizelka Guardian, granatnik, detonatory zdalne i inne rzeczy są tam randomowo wstawiane. Nie zawsze jest to czego oczekujemy.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
nemorus
Post : 18 cze 2022 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


W grze nie ma bezużytecznych najemników - każdego można rozwinąć do granic możliwości. Hickowi lepiej było oddać kogoś z AIM/MERC, gdyż była wtedy pewność, że po pewnym czasie sprzedani ludzie znów staną się dostępni do werbunku. Nie wiem jak z lokalnymi - może być, że wracają do swoich startowych lokalizacji, ale to tylko niepotwierdzony strzał. Generalnie quest jest opcjonalny, choć niesmaczny. Zamieniać postać na celownik laserowy, lub lunetę...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron