Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
StoProGratis
Post : 31 sie 2017 00:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 25.02.2010


Witam po bardzo dlugiej przerwie.

Znow przechodze JA2 i tym razem szukam do squadu ciekawych postaci. Obecnie mam IMPa, Buzz, Thora i Barrego. Niestety Barry jako mechanik i pick locker spisuje sie slabo. Do tego ma kiepskie odzywki i potrzebuje co chwile snu.

W grze jest dopiero dzien 3ci. Nigdy nie bralem ludzi z M.E.R.C ale tym razem biore Razora bo czytalem o nim duzo dobrych rzeczy. Jak Numb bedzie dostepny to chyba tez go wezme no i zostaje wtedy jeszcze jedna osoba. Kogo polecacie?

Nie zalezy mi na maszynach do zabijania tylko na tym zeby bylo ciekawie :)


*
 
Wściekły Wąż
Post : 31 sie 2017 01:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 38
  • Dołączył: 20.02.2015
  • Skąd: Zielonka


U mnie jako saper i otwieracz robi nasz rodak Steroid. Silny jak tur, dobrze strzela, ma fajne teksty i na początek nie rujnuje budżetu.


*
 
Ripper
Post : 31 sie 2017 09:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


U mnie za "ślusarza" robi zawsze IMP z otwieraniem zamków na ekspercie :P

Shadow wiadomo, być musi :P
Po za tym Thor, Blood, grizzly, Reaper oraz Conrad.


*
 
StoProGratis
Post : 31 sie 2017 11:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 25.02.2010


Przeszedłem już grę takimi postaciami: Shadow, Reaper, Magic, Len, Gus, Grizzly + Steroid dobre duo, Wolf, Ice, Hitman, Trevor. Blood wydaje się ciekawym charakterem. A ten Australijczyk blondyn? Scully czy jak mu tam?


*
 
Wściekły Wąż
Post : 31 sie 2017 19:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 38
  • Dołączył: 20.02.2015
  • Skąd: Zielonka


Ja jakoś przyzwyczajać się do swoich "ludzi" więc raczej kończę z tymi z którymi zacznę. Czyli na początku nie stać mnie na drogich. Biorę zawsze Ice Steroida zwykle MD i Gryzlly. Teraz na próbę wziąłem Wolfa i Stephena za MD i Gryzlly. Wyszedłem z założenia że Ira jest darmo i szybko do mnie dołącza więc MD jest zbędny. Potem Ira zostaje dowódcą zespołu B złożonego z neptków z M. E. R. C. Którzy mają tanio szkolić samoobronę i dźwigać toboły. Wziąłem Flo ale chyba ją wywalę bo nie znoszę jej francuskiego akcentu.


*
 
raiden84
Post : 18 wrz 2017 17:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 02.11.2009


Często zaczynam z Lenem. Może za drogi na początek ale stosunek kasy do doświadczenia ma wyjątkowy. Może robić kilka rzeczy: strzela, szkoli, w wolnym czasie naprawia sprzęt. To że się nie uczy zaliczam mu na plus bo co chwile nie chce więcej kasy za przedłużenie umowy. Na marginesie dodam, że nie rozwijam postaci którym płacę. Raczej zatrudniam lepszych w ich miejsce. Rozwijam tylko darmowych najemników.
Zawsze też tworzę IMP (snajper) i rozwijam gdzie się da.
Nie wiem jak to jest ale jak zacząłem używać Iry czy Dimitra na pierwszej linii walk to zaczęli uczyć się w ekstra tempie.
Jako mechanik u mnie zaczyna Steroid. Strzelcy na początek to Ice, Malice, Blood. Lekarzy nie zatrudniam. Saperów i gości od broni ciężkiej wynajmuję dopiero do walki z czołgami.
Później i tak zatrudniam najdroższych.
Co do Razora to próbowałem nim grać ale jakoś u mnie nie pasuje. Trzeba mu podciągnąć umiejętności strzelania bo inaczej jest bezużyteczny.
Ciekawszą postacią jest Gasket którego czasem zatrudniam do naprawiania sprzętu. O reszcie MERC szkoda pisać.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron