Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
nemorus
Post : 06 lut 2017 01:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


no chyba. machnąłem ręką na pobijanie rekordów długości rozgrywki i zrobiłem inwazję swoim avatarem na tę biedną stolicę. jak jednak wiadomo "Deidranna ma tam taką obronę", że to się w głowie nie mieści. tak jakby.
siedzę za workami z piaskiem i zastanawiam jak unieszkodliwić tanka kratkę dalej. kiedy przypomniałem sobie o ich istnieniu, było już po fakcie. innymi słowy nie chce mi się wracać po materiały wybuchowe. ot liczyłem, że wypadnie coś przydatnego z wrogich sołdatów. law albo dziesięć. tymczasem na całą kupę trupów przypadły ino dwa granaty ręczne, którymi mogę wysadzić co najwyżej zeschły krzak. mam pięści (nie działają, próbowałem), tonę miniraket ziemia-powietrze (nawet nie odłupały rdzy z lakieru), nóż (nie da się użyć na czołgu) oraz granaty dymne (dżaged nie jest tak zaawansowany, był mógł dymem wykurzyć załogę). próbowałem zatem wykorzystać elitę czającą się w gnieździe obok, coby mnie swoimi 40mm ładunkami poratowali, ale nie stać ich na nic ponad ogłuszające. myślałem także, by postawić się tak idealnie na środku, by jeden czołg (są dwa) przestrzelił i trafił drugiego. ale gdzie tam! to są tacy snajperzy, co to pociskami w głowę trafiają. nic nie przenosi. toteż chowam dumę w kieszeń i szukam jakiegoś glicza. nie to, że pancerni blokują marsz, bo mogę sobie iść naprzód kiedy mi się spodoba, ale to tak trochę dyshonor zbiec. mam cheaty, bo to załatane polskie 1.5r do 1.12 ale nie będę. służą mi tylko do spawnowania większych ilości oponentów.

jakieś sugestie oprócz "daruj sobie i nam"?


*
 
Starchris
Post : 07 lut 2017 18:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


A w którym sektorze dokładnie jesteś, może jest możliwość wycofania się do poprzedniego sektora miastowego i stamtąd (jeśli są) wziąć coś na czołgi. Przecież w ciągu 15 minut, królowa posiłków nie wystawi, więc w sektorze będzie tyle wrogów ile zostało.

Jeśli czołgi nie mają w edytorze map pierwszeństwa istnienia, to trzeba wychodzić i wchodzić do tego sektora aż się zabije wszystkich wrogów ludzi, ponieważ przy nowym wejściu znowu losowo pojawiają się oponenci.

Ewentualnie podeślij mi Twój plik exe, spróbuje wybraną przez Ciebie amunicję przerobić na przeciwczołgową. To trwa 5 minut, tylko pytanie czy zadziała.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
nemorus
Post : 07 lut 2017 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


to była mapa bezpośrednio na północ od lotniska. "była", ponieważ siłą rzeczy zadanie wykonane. mogłem zmienić sobie typ amunicji z AP na HEAP w JAPE, ale nie. ostatecznie sięgnąłem po czity. wywoływałem po 12 oponentów na przeciwległą stronę sektora i dalej liczyłem, że coś z nich wypadnie. i wypadło. naście granatów obojga typów, lecz ani jednej wyrzutni. adwersarzy legło tyle, że program przestał renderować trupy. mini granat zabiera do 10 punktów - dajmy na to - "żywotności", natomiast zwykły ręczny do 20. przeważnie 6 granatów "wchodzi" na jeden tank.

przy okazji ciekawostka. pierwszy typ wrogów spotykanych w grze (tzw. administratorzy, żółte koszule) są na tym samym poziomie co regularna samoobrona. dobrze to widać pod koniec rozgrywki.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron