Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Jeddite
Post : 19 kwie 2016 10:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 19.04.2016


Witam wszystkich,

Z góry przepraszam za to, jeśli to pytanie już padło, ale nigdzie nie mogłem go znaleźć. Sprawa wygląda tak:

Zająłem wszystkie miasta. Mniemam, że królowa uciekła tunelem, gdy zajmowałem jej pałac. Rozumiem, że jej zabicie jest równoważne z ukończeniem gry? Czytałem na wikii, że może przebywać w bazie wojskowej w sektorze N-7, jednak tam też jej nie znalazłem. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie ona się podziała? :)


*
 
nemorus
Post : 19 kwie 2016 14:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


koncepcja autorów "Jagged Alliance 2" zakłada szturm na pałac od wewnętrznej strony - dlatego między innymi głównej bramy nie można otworzyć, a nawet brakuje w tym względzie modeli i animacji. gracz miał znaleźć pilot w ogrodzie, przejść tunelem do schronu i stamtąd dopiero dostać się na salony Królowej. jeśli schron został wyczyszczony, Królową zastać można tylko i wyłącznie w sali tronowej pałacu.
alternatywnie można dokonać ataku z zewnątrz, nie wchodząc w ogóle do podziemi. tyle, iż jakikolwiek hałas zaowocuje ucieczką monarchini do schronu. wybór tej opcji ma pewne zalety. a mianowicie jest możliwe toczenie rozgrywki w nieskończoność. do tego Królowa po wstępnym dialogu nie wywoła walki.

jak mniemam byłeś już w P3-b1? tj. w schronie. kojarzysz korytarz pełen min? zastanów się po co one tam w ogóle są i znajdziesz odpowiedź na swoje główne pytanie.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron