Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
chabiorek
Post : 21 paź 2014 15:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 21.10.2014


Witam,
Na samym wstępie sądzę, że wypadało by się przedstawić więc czołem wszystkim. Ostatni raz w JA grałem z jakieś 5 lat temu, teraz na fali fascynacji grami taktycznymi, zaraz po przejściu starego jak i nowego x-coma chciałbym sobie przypomnieć JA 2 bo to chyba jedyna warta uwagi gra taktyczna posiadająca taką tematykę. Niestety mam Windowsa 8.1 na którym gra za chiny nie chce działać normalnie. Wgrałem wersję zakupioną na gogu, dograłem patcha 1,13 ustawiłem parę rzeczy w ja2.ini ale gra albo się nie uruchamia, albo czarny ekran, albo się tnie jakbym grał na kalkulatorze od ruskich. Po prostu jest kapryśna. Tutaj kieruje do was moje pytania :)
1. Czy jest możliwość odpalenia czystego JA 2 bez patchy tak żeby sobie wszystko przypomnieć na windowsie 8.1?
2. Jak wgrać wszystko żeby to do jasnej... działało ?

Pozdrawiam :)


*
 
cal lightman
Post : 21 paź 2014 17:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 21.10.2014


Mam ten sam problem też przy WIN 8.1.

Zainstalowałem Wildfire. Czarny ekran udało mi się przeskoczyć usuwając plik intro.slf. Jednak gra niemiłosiernie muli, uniemożliwiając grę. Ma ktoś pomysł czemu ?

BTW. Może dlatego, że zamiast na karcie dedykowanej odpala się na integrze ?


*
 
chabiorek
Post : 21 paź 2014 18:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 21.10.2014


To raczej nie kwestia karty ponieważ ja odpalałem grę i na zintegrowanej i na dedyku i nic to nie dało


*
 
Ruttwen
Post : 21 paź 2014 22:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 122
  • Dołączył: 08.06.2013
  • Skąd: Tychy


Oczywiście próbowaliście "uruchomić jako administrator", zabaw z kompatybilnością i ewentualnie uruchomienia w oknie?


*
 
chabiorek
Post : 21 paź 2014 22:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 21.10.2014


Oczywiście :) ja w ogóle posunąłem się w swoich postępowaniach dalej i nie mam już problemu z odpaleniem czystej gogowej wersji JA 2 niestety po wgraniu patcha lub próbie zmiany rozdziałki na 1366x768 znów się wszystko sypie. Jakieś pomysły ?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron