Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
Wściekły Wąż
Post : 17 mar 2015 00:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 38
  • Dołączył: 20.02.2015
  • Skąd: Zielonka


To kolejne pytanie. Może i dla was śmieszne ale w sumie grę odkryłem po latach i ciesze się że nadal żyje ona na tym forum.

Wybrałem się na handel do San Mony a tu mieszkańcy zaczęli do mnie strzelać. Czy na to związek z tym że kowadłem Kingpina? I czy San Monczycy przestaną że mną walczyć jak zabiję 4kilerow?


*
 
Mr.Jagged
Post : 17 mar 2015 08:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Niestety juz nie pohandlujesz z Tonym glownym sprzedawca z burdelu Hansa. Zabiles Kingpina a atakuja ciebie jego ludzie . JEsli ukradles pieniadze z kopalni i nie zabiiłes Kingpina to wtedy masz 48h na oddanie mu wiekszej ilosci pieniedzy albo wtedy nasle na ciebie kilerow i nic to nie zmieni , bo jak ich pozabijasz to jak wejdziesz do san mony to zaczna strzelac do ciebie.

Jedyna zmiana jest w WIldfire zabijesz ludzi Kingpina to hans z burdelu nie bedzie atakował i bedzie mozna handlowac

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 17 mar 2015 15:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Z tego co pamiętam to Hans i Tony byli neutralni. Jak wejdziesz do San Mony (sektora z burdelem) to na środku mapy będą wszyscy stali i czekali na Ciebie (Billy, Spike, Frank i reszta od Kingpina). Hans i Tony nie powinni do Ciebie strzelać.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Mr.Jagged
Post : 17 mar 2015 16:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


U mnie to było tak , że jak pozabijałem wszystkich co mnie atakowali to jak wszedlem do burdelu to Hans byl ok ale jak otworzyle mdrzwi do Sprzedawcy to tylko powiedzial juz nie zyjesz gnoju i seria z Auga poszła wiec naprawde nie wiem czy to zaelzy od wersji

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ripper
Post : 18 mar 2015 07:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Nie zależy od wersji ,tylko pewnie wlazłeś do pomieszczenia z Tonym na pałę :)

A to Hans musi cię tam wpuścić.


*
 
Mr.Jagged
Post : 18 mar 2015 08:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Nie to sie stało po wybiciu ludzi Kingpina i tych z Shady Lady, nigdy nie wchodze inaczej to Tonyego

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 18 mar 2015 16:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Hans i Tony są neutralni, dopóki nie zaczniesz strzelać w jego sklepie, nie rozwalisz ściany mat. wybuchowym lub włamiesz się poprzez wyburzenie tylnej ścianki.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Wściekły Wąż
Post : 30 maja 2015 17:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 38
  • Dołączył: 20.02.2015
  • Skąd: Zielonka


Jak w praktyce używać manierki i zastrzyku energetycznego. Jakie profity one dodają?

Sektor I13 Alma- czy da się zająć główny budynek aby nie eksplodował gaz? Co się wówczas zyskuje?

Jakieś porady aby skutecznie walczyć za dnia w otwartej przestrzeni. Zawsze zadają mi tam największe straty. Nawet niedoświadczeni żołnierze królowej ze słabą bronią strzelają lepiej i z większej odległości niż moi bojcy.


*
 
M'cin
Post : 30 maja 2015 17:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


najechać na postać ludzika w ekwipunku, manierka przywraca energię (zdolność biegu), energetyczny zwiększa ilość PA


*
 
Ripper
Post : 30 maja 2015 17:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Wściekły Wąż pisze:
Jak w praktyce używać manierki i zastrzyku energetycznego. Jakie profity one dodają?

Sektor I13 Alma- czy da się zająć główny budynek aby nie eksplodował gaz? Co się wówczas zyskuje?

Jakieś porady aby skutecznie walczyć za dnia w otwartej przestrzeni. Zawsze zadają mi tam największe straty. Nawet niedoświadczeni żołnierze królowej ze słabą bronią strzelają lepiej i z większej odległości niż moi bojcy.


Zakładam że grasz na podstawce, a więc żeby walczyć skutecznie za dnia, musisz chować sie za przeszkodami i nigdy nie stać, tylko zawsze kucać albo leżeć na glebie, i najlepiej w wysokiej trawie albo za drzewami kamieniami.


*
 
M'cin
Post : 31 maja 2015 08:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Rób hałas i niech przeciwnik wybiegnie na Ciebie :)


*
 
Hurricane
Post : 31 maja 2015 10:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Wściekły Wąż pisze:

Sektor I13 Alma- czy da się zająć główny budynek aby nie eksplodował gaz? Co się wówczas zyskuje?



Chodzi o sektor z budynkiem więziennym zapewne. Trzeba wejść najciszej jak się da, ściągać wszystkich nie zostawiając żywego na następną turę. Nie można dopuścić do załączenia alarmu. Czy jest jakiś zysk z tego, to już niestety nie pamiętam.


*
 
Mr.Jagged
Post : 31 maja 2015 11:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


sektor wiezienny najlepiej zrobic dziure w plocie nozycami i ta mwywabiac wrogow

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
misiek5872
Post : 04 sie 2015 08:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


Co do więzienia najlepiej wejść na dach i kilka osób na ziemi zostawić wtedy łatwo się pozbędziesz wrogów. Przydatne są maski gazowe jak odpalą się granaty łzawiące. Dobrze też jest atakować w nocy używając świec oświetlić miejsca wtedy gdy wróg wejdzie w pole będzie go widać i łatwo się go pozbędziesz. Broń co do walki to lepiej mieć lepszą i amunicje. Jeżeli za atakuje się bardzo szybko na samym początku gry to dobrze bo żołnierze są tam słabi . A co do Orty to też można spróbować zakatować na początku gry wtedy dostanie się sporo dobrej broni amunicji oraz kamizelki. wystarczy dać 20 tyś. kolesiowi co się zajmuje tygrysami a on odtworzy drzwi na dół. albo dać jakiś 'złom' dziadkowi na złomie a on da kartę do drzwi do Orty.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron