Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Okizz
Post : 31 sty 2014 15:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 04.08.2013


Omerta 20 lis 2011 22:46

@Jaahquubel
Najpierw wyłączałem alarm , potem wyrzucałem kielich za drzwi na dwa razy. Kielich daleko leci a strażnik nie podchodzi do wyjścia. Potem zabranie pieniędzy z kopalni( skrytka kingpina ) > kielich dla Kingpina > zabicie kingpina i kielich dla chińczyka z Chitzeny.

Mam pytanie odnośnie kielicha. Po zastosowaniu czynności, tak jak podał wyżej owy pan spada lojalność w Balime? Mam również pytanie, czy można handlować potem w SanMonie? Nie pamiętam już jak było z tym wszystkim. :)

Ogólnie to chodzi mi o to czy da się oebać King-Pina i handlować z Tony'm


*
 
Starchris
Post : 31 sty 2014 15:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Okizz pisze:
Najpierw wyłączałem alarm , potem wyrzucałem kielich za drzwi na dwa razy. Kielich daleko leci a strażnik nie podchodzi do wyjścia. Potem zabranie pieniędzy z kopalni( skrytka kingpina ) > kielich dla Kingpina > zabicie kingpina i kielich dla chińczyka z Chitzeny.

Wielokrotnie miałem tak, że jak dasz kielich Kingpinowi, to musisz go zabić od razu, ponieważ już następnego dnia jak się go zlikwidował, to kielich nie wypadał, po prostu po jednym dniu znika z jego inwentarza.


Okizz pisze:
Ogólnie to chodzi mi o to czy da się oebać King-Pina i handlować z Tony'm

Da się bez problemu, ponieważ Tony i Kingpin nie należą do tej samej grupy cywilów. Kingpin i jego podopieczni to grupa Kingpin, a Tony i Hans, to grupa SanMonaArms, więc jak z jedną zadrzesz, to druga będzie neutralna.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Jaahquubel
Post : 04 lut 2014 10:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Okizz pisze:
Mam pytanie odnośnie kielicha. Po zastosowaniu czynności, tak jak podał wyżej owy pan spada lojalność w Balime?
Nie mam pojęcia, bo to było dawno. Ale wątpię aby spadała.
I nie "owy pan", a "ów pan'. :P


*
  WWW
Lis
Post : 14 lut 2014 20:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Cytuj:
Da się bez problemu, ponieważ Tony i Kingpin nie należą do tej samej grupy cywilów


Szkoda że w Wildfire ta opcja nie działa. Tam jak zaczynasz z Kingpinem to musisz skasować każdego kto nosi broń w tym również "sklepikarzy"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron