Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
FAREN
Post : 26 sie 2013 20:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 26.08.2013
  • Skąd: Sosnowiec/Bukowno


Witajcie

Mój problem jest następujący, po zajęciu sektora L12 w Balime jak po zajęciu wieluu innych miejsc wyskakuje scenka co tymczasem dzieje sie w Medunie w pałacu królowej tyle tylko że widać na ekranie stojącego w sali tronowej Eliota i królową za drzwiami - nic dalej sie nie dzieje, na ekrane zamiast kursora ciągle mam ten zegarek, nie moge wogóle wycofać do ekranu mapy ani nawet wyjść z gry inaczej niż przez zamknięcie jest z windowsa. Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Da sie coś na to poradzić?

Odrazu mówie że próbowałem już wycofać ludzi z tego sektora i wrócić za jakiś czas ale nic to nie dało, problem powtarza sie po zajęciu sektoranie ważne o jakiej porze.

_________________
"Bez planów życie to cały mój plan"
www.faren.flog.pl


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 26 sie 2013 21:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


FAREN pisze:
na ekrane zamiast kursora ciągle mam ten zegarek

Naciśnij "ESC" i będzie git.

_________________
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 27 sie 2013 04:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


FAREN pisze:
nic dalej sie nie dzieje, na ekrane zamiast kursora ciągle mam ten zegarek, nie moge wogóle wycofać do ekranu mapy ani nawet wyjść z gry inaczej niż przez zamknięcie jest z windowsa.

Jak wciśniesz ESC to scenka się skończy i wróci do ładowania sektora w którym jesteś.

Ponadto sposobem na wyjście z gry w takiej sytuacji jest kombinacja klawiszy ALT+X. Daiała przy zegarku, działa w turze przeciwnika, na ekranie mapy też...

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
FAREN
Post : 27 sie 2013 12:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 26.08.2013
  • Skąd: Sosnowiec/Bukowno


Dzięki za info :)

Pierwszy raz JA2 przeszedłem no już lata świetlne temu chyba jeszcze w szkole średniej i nie przypominam sobie takiej sytuacji z staś moje pytanie.

ps. Jakiś czas temu znalazłem cd z grą i postanowiłem się w to jeszcze raz pobawić ;)

_________________
"Bez planów życie to cały mój plan"
www.faren.flog.pl


*
  WWW
Raven86
Post : 05 lut 2014 11:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 05.02.2014


Stridingshadow pisze:
FAREN pisze:
na ekrane zamiast kursora ciągle mam ten zegarek

Naciśnij "ESC" i będzie git.


Niestety u mnie to nie dziala :/ Przejalem wszystkie miasta i wlasnie przy Balime wiesza sie gra. Nie dziala klikniecie ESC. Wczesniej takich problemow nie mialem...


*
 
Raven86
Post : 06 lut 2014 12:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 05.02.2014


Raven86 pisze:

Niestety u mnie to nie dziala :/ Przejalem wszystkie miasta i wlasnie przy Balime wiesza sie gra. Nie dziala klikniecie ESC. Wczesniej takich problemow nie mialem...


Nikt nic nie doradzi?? Bo juz 3 raz od nowa przechodze gre i ciagle sie wiesza w tym samym miejscu :/ A zadne ESC nie dziala


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron