Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
MAKOS2148
Post : 08 lip 2013 11:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 08.07.2013


Przede wszystkim witam wszystkich na forum :)

A teraz do sedna: nadrabiając zaległości przypomniałem sobie o JA2. I tu trafia się moje pytanie , wyczytałem że można ukraść Kingpinowi jego oszczędności ale powoduje to że daje nam ultimatum: zwrot z odsetkam w ciągu doby albo nasłanie gangsterów. I tu się rodzi pytanie , w co wyposażeni są jego gangsterzy i jak bardzo są wyszkoleni w swym fachu?


*
 
micand1989
Post : 08 lip 2013 17:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Jest 6 NPC. 5 facetów i 1 babeczka. Jack, Jim, Olaf, Ray, Tyrone i Olga. Wszyscy na zdjęciach są w czarnych okularach. Wyposażeni są w hełmy i kamizelki kevlarowe. Babeczka ma chyba kamizelke Guardian. Wszyscy strzelają z AK-74 beż żadnych dodatków. Każdy ma nóż.

Ich strategia:
Podchodzą do Ciebie i zaczynają gadkę w stylu: "zapłacisz za to!". I zaczynają strzelać albo biegną z nożem.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
MAKOS2148
Post : 08 lip 2013 17:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 08.07.2013


Huh... czyli lepiej ukraść w poźniejszym czasie jak najemnicy będą lepiej wyposażeni , no chyba że jest jakaś taktyka na nich ażeby z tymi początkowymi bronami zatłuc bez strat


*
 
hasan_talib
Post : 08 lip 2013 18:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Jak jesteś wystarczająco spostrzegawczy i masz wystarczająco szybki refleks to jest. Gangsterzy podchodzą do Ciebie gdy wejdziesz w mapę taktyczną, w czasie rzeczywistym. Jeśli zdołasz zauważyć, że idzie na Ciebie ubrany na czarno gostek z karabinem (nie biegnie, oni sobie majestatycznie kroczą) i zdołasz strzelić do niego, zanim zdąży zagadać, to powinieneś dostać pierwszą turę. Najemników sześciu, on jeden - powinni zdołać go rozwalić.


*
 
MAKOS2148
Post : 08 lip 2013 19:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 08.07.2013


Ok , dzięki za pomoc :ok:


*
 
Svean
Post : 09 lip 2013 20:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


W Urban Chaosie jest podobny problem z gangami w metrze.
Nie pamiętam czy w "normalnej" wersji JA2 już to było, ale generalnie działa przełączenie na "forced turn mode" czyli ctrl+shift+T.

_________________
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 10 lip 2013 04:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Svean pisze:
Nie pamiętam czy w "normalnej" wersji JA2 już to było, ale generalnie działa przełączenie na "forced turn mode" czyli ctrl+shift+T.

W klasyku tego jeszcze nie było. Dopiero weszło w 1.13.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Lis
Post : 01 sie 2013 21:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Ale tak jak pisaliscie pomaga strzał nie bezposrednio w najemnika ale obok / w jego kierunku i powinna się włączyć tura :)


*
 
czuker
Post : 23 wrz 2014 09:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 05.09.2014


tak z ciekawości ilu spotkaliście i gdzie?

ja ukradłem kingpinowi kasę w środku gry i spotkałem 4 jego killerów.

Jim dorwał mnie przy hangarze na lotnisku w Drassen
Olga w Cambrii
Ray w Omercie jak szedłem zwerbować Miguela :D
Olaf w Estoni

BTW: pamiętacie czasy, kiedy nie mieliście neta i takie gry jak JA2 czy Fallout rozpracowywało się miesiącami i ciągle odkrywało coś nowego wymieniając się nowymiinformacjami z kumplami? :D


*
 
misiek5872
Post : 20 lip 2015 15:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


Jak się ukradnie kasę Kingpinowi to jeszcze można ją zwrócić ale trzeba oddać z dodatkiem dużym.


*
 
StoProGratis
Post : 31 sie 2017 11:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 25.02.2010


czuker pisze:

BTW: pamiętacie czasy, kiedy nie mieliście neta i takie gry jak JA2 czy Fallout rozpracowywało się miesiącami i ciągle odkrywało coś nowego wymieniając się nowymiinformacjami z kumplami? :D


Tak pamiętam jak grałem pierwszy raz w okolicach 2000 roku. Internetu wtedy nie było. Niestety nie wiedziałem o co chodzi z Sci Fi mode ale to zaznaczyłem... grałem pół roku w tą gre bo robaki rozrosły się do takich rozmiarów, że była ostra jatka, a ja nie wiedziałem jak się ich pozbyć :lol2: Dopiero jak przypadkiem trafiłem na ukryte przejście w kopalni w Drassen to trafiłem na królową.

No i miałem wtedy w squadzie Steroida i Grizzliego. I nawalałem z LAWów i granatów do robaków, było ciężko.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron