Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
pawelvc
Post : 16 mar 2012 20:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 22.02.2008


Wpadłem na dosyć szalony pomysł, może by tak przerzucić głosy merców z UB do Wildfire albo 2? Jest to może możliwe i jak tego dokonać? Dubbing był dosyć śmieszny i można by to wykorzystać.


*
 
Marius123404
Post : 16 mar 2012 21:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 30.12.2011
  • Skąd: Koło


Lub Jagged Alliance Back in Action + twarze z Jagged Alliance 2 :-D
A co do głosów moze by sie udało ;)


*
  WWW
Starchris
Post : 17 mar 2012 13:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ja to nieraz wykonywałem i faktycznie rozrywka jest przednia. Każdy wie, że te głosy są żałosne ale jednocześnie bardzo śmieszne i naprawdę uśmiałem się nieźle przy takim graniu. Ja bardzo polecam taką zamianę chociażby dla odmiany.

Niestety taka zamiana jest możliwa tylko we własnym zakresie ponieważ wrzucanie do uploadu polskich głosów jest nie do końca legalne ponieważ jest to integralna część gry JA2 UB i jeśli ktoś by chciał zagrać tymi polskimi głosami w JA2 to musiałby najpierw kupić JA2 UB, a nie robi tego jeśli ktoś zuploaduje te głosy więc jest to strata finansowa dla twórcy gry dlatego jest to nielegalne.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 17 mar 2012 13:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Szczególnie, że wydawca sprzedaje UB na GOGu tylko po angielsku od paru lat... Prawo jest za wolne :P


*
 
Starchris
Post : 17 mar 2012 13:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


M'cin pisze:
Szczególnie, że wydawca sprzedaje UB na GOGu tylko po angielsku od paru lat... Prawo jest za wolne

Oj tak, prawo w wielu przypadkach jest zdecydowanie za wolne i nie nadąża za zmianami na świecie. Na szczęście (a czasami i na nieszczęście) w wielu wypadkach "Statek Jacka Sparrowa" potrafi nadążyć za nieprawdopodobnie szybko starzejącym się światem :P

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron