Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Van
Post : 09 mar 2012 12:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


5 marca 2012 Jagged Alliance 2 zostało dodane do oferty platformy cloud gaming OnLive.

Czym jest cloud gaming? To usługa zdalnego grania, w ramach której gry uruchamiane są na serwerze usługodawcy, zaś do gracza przesyłany jest jedynie obraz. Do uruchomienia gry potrzebna jest jedynie instalacja klienta usługi i raczej szybkie połączenie z internetem (5 MB/s to minimum). W skrócie jest to to samo, co odpowiednik video-on-demand dla gier. Takie rozwiązanie umożliwia uruchamianie najnowszych, zaawansowanych graficznie produkcji na praktycznie dowolnym sprzęcie (stare komputery, netbooki, tablety).

OnLive to obecnie chyba najbardziej popularny dostawca cloud gamingu, póki co oficjalnie oferujący swoje usługi jedynie na terenie Kanady, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Jak to działa? Rejestrujesz się, ściągasz klienta, logujesz się i... Od samego początku uzyskujesz dostęp do szerokiej gamy gier w wersji 15, 20 lub 30-minutowych triali. Możliwe jest wykupienie pełnych wersji (abonamenty czasowe lub dożywotnio), dostępne są również atrakcyjne zestawy gier (np. kilkadziesiąt pozycji w PlayPack bundle) o przystępnym poziomie ceny abonamentu. Zagrać można m.in. w najnowsze części Assasin's Creed, Tropico, Drivera, gier sportowych od EA i wiele innych znanych gier. Dostępne są również klasyki (np. Fallouty, Jagged Alliance właśnie) oraz gry indie (m.in. Braid, Frozen Synapse, Capsized).

Co ciekawe, wersja JA2 dostępna domyślnie na OnLive to... Mod 1.13. Nie wiem, jak rozwiązano kwestie licencyjne, ale jest to niezła okazja dla tych, którzy nigdy w słynne 1.13 nie grali, bo zniechęcała ich trudność w instalacji moda. Półgodzinny trial dostępny jest za darmo!

http://www.onlive.com/games/details/jagged-alliance-2
http://onlivefans.com/news/airport-cont ... e-playpack


*
 
Jazz
Post : 09 mar 2012 14:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Widzę, że też ktoś o tym pomyślał :) Ja wykonałem demo v1.13, używając plików z oryginalnego dema Jagged Alliance 2.

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
Van
Post : 11 mar 2012 01:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


Nie wiem, jaka jest różnica, demo na OnLive to tak naprawdę pełna wersja. Tylko, że limitowana do 30 minut gry, bez możliwości zapisania stanu gry (tzn. zapisywać można, ale za następnym uruchomieniem dema save'ów nie będzie).


*
 
Starchris
Post : 15 kwie 2012 19:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Van, każdy z administratorów ma pełne prawo do napisania newsa w tym i Ty. Tak więc jeśli znajdziesz jakąś ciekawą informację to też powinieneś czasami spróbować napisać coś we własnym zakresie i upublicznić to w postaci newsa. Jeśli któryś z nas zamierza napisać newsa z informacji pozyskanej od innej osoby, to ta osoba jest zawsze o tym informowana, że o jej informacji zostanie napisany news. Ja w tym wypadku nawet nie pomyślałem, żeby napisać o tym newsa bo założyłem, że jako autor informacji sam zdecydujesz się na napisanie o tym newsa :)

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron