Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 11 lut 2013 06:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


yahooo pisze:
Problem pojawił się przy walce po około 15 dniu, chciałem zdobyć rakiety SAM pod Cambrią i już walą do mnie z moździerzy, nawet gdy dany przeciwnik mnie nie widzi. Próbowałem już różnych ustawień, walki nocą, za każdym razem to samo, dostaję strzał i trup ścieli się gęsto

Jestem zdziwiony że za każdym razem jest moździerz...
Ten moździerz mnie zaciekawił...bo jak już jest to ma go elitarny gość, który zwykle siedzi przy przycisku do alarmu, i nie wychodzi stamtąd dopóki nie odpali się gaz musztardowy.

Czym dysponujesz? Po Drassen i Cambrii powinieneś mieć już jakieś celowniki...masz je?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
yahooo
Post : 11 lut 2013 13:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 46
  • Dołączył: 05.07.2008


tak, mam 3 wymienionych wyżej najemników, każdy ma długą broń (kałach z Cambrii i G41 od napotkanych wrogów) z celownikiem snajperskim (jeden od wieśniaków, 2 z obrony Cambrii)
do tego Ire szkole na oburęczną (dwa krótkie karabinki). Elitarni przeciwnicy właśnie pojawili się w tym sektorze z rakietami (2 szarych przed płotem rozwaliłem- atakuje od góry sektrou). Po wycięciu nożycami przejścia przez płot pojawia się sympatyczny odział, ale jeszcze daje im rade poprzez odpowiednie ustawienie i zastosowanie świetlików :) ale gdy zabije 2-3 to automatycznie w następnej turze dostaje strzał z moździerza, od gościa którego nie widzę.
Mogę wstawić save jeśli ktoś chce :)


*
 
Starchris
Post : 11 lut 2013 14:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


W JA2 jest pewna techniczna sprawa, o której pewnie nie wiesz. Jeśli strzeliłeś do wroga i go zabiłeś i więcej na chwilę obecną przeciwników nie widzisz, to jeśli zostaniesz w tym samym miejscu, z którego strzelałeś, to wszyscy na mapie będą wiedzieć gdzie dokładnie jesteś i będą tam w pierwszej kolejności rzucać czym się da. Jak jest noc to rzucają flarami, jak nie mają to granatami lub gazami, a jak mają moździerze to walą z moździerza i wcale Ci, którzy teraz rzucają nie muszą cię widzieć, ponieważ oni już dokładnie wiedzą, w którym miejscu jesteś i oni celują w to miejsce, a nie w Ciebie.

Żeby zażegnać te sytuację musisz po każdym strzale ruszyć się w inne miejsce o przynajmniej cztery pola biegnąc. To wystarczy, abyś został zawsze niewidoczny dla wrogów, którzy mają coś do rzucania.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
yahooo
Post : 11 lut 2013 14:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 46
  • Dołączył: 05.07.2008


dzięki za radę, rzeczywiście tego nie wiedziałem.
a z tym sektorem poradziłem już sobie troszkę inaczej :) przeniosłem swój oddział na prawą stronę i wysadziłem dynamitem płot, przeciwnicy pięknie przybiegali pod lufę, a resztę załatwiłem klasycznie skradając się. Do tego trafiły mi się takie bonusy jak google uv i fn fal z trupów :-D


*
 
micand1989
Post : 11 lut 2013 19:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe



_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron