Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
fallout152
Post : 30 lis 2011 00:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 121
  • Dołączył: 15.11.2011


Można mieć samoobronę w Balime? Warto ją szkolić czy zostawić to miasto po zakupie kamery?

_________________
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 30 lis 2011 01:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Można mieć samoobronę i raczej warto. Są tam trzej sklepikarze, u których można kupić dość unikatowe rzeczy takie jak zastrzyk regeneracyjny czy płytki ceramiczne, a z używanych rzeczy to osłony spectry plus od razu składnik C-18. Jeśli nie korzystasz z tych rzeczy lub je już masz to możesz darować sobie to miasto. Tylko nie zapomnij wyciągnąć od Armanda 10 tysięcy dolarów poprzez trzykrotne pogrożenie mu.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
fallout152
Post : 30 lis 2011 07:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 121
  • Dołączył: 15.11.2011


Niestety granie na 1.13, poziomie insane oznacza ciągłą konieczność bronienia miast, chciało by się pozwiedzać mapę, porobić misie poboczne a tu takiego wała! Kolejny front do obrony a limit najemników wyczerpany :( potraktuję to jako wyzwanie.
Towarów mam mnóstwo bo zaznaczyłem drop all items(trochę psuje grę ale chciałem zobaczyć co dodali) ale wielkie dzięki za radę z Armandem bo to dupek i chętnie go pomęczę.

_________________
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 30 lis 2011 08:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


fallout152 pisze:
Można mieć samoobronę w Balime? Warto ją szkolić czy zostawić to miasto po zakupie kamery?

1) Można
2) Warto, bo jak ci odbiją to stracisz kilka procent lojalności w Almie i Cambrii. Poza tym sklepy są ważne.

fallout152 pisze:
Niestety granie na 1.13, poziomie insane oznacza ciągłą konieczność bronienia miast, chciało by się pozwiedzać mapę, porobić misie poboczne a tu takiego wała! Kolejny front do obrony a limit najemników wyczerpany :(

A które z kolei zdobywasz Balime?
fallout152 pisze:
Towarów mam mnóstwo bo zaznaczyłem drop all items(trochę psuje grę ale chciałem zobaczyć co dodali)

Tyle że FULL ITEM DROP działa tylko w walce taktycznej. Rozstrzyganie automatyczne pozbawia Cię sprzętu po najeźdźcach (nawet po wejściu do sektora nie ma trupów).

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 30 lis 2011 08:58 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
SaviolaMaster
Post : 30 lis 2011 17:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Odnośnie sklepów w Balime to są tam również strzykawki regeneracyjne (powszechne w 1.13).

Kurde Zostało mi tylko Grumm i Meduna a dalej robaków nie było. Nie znalazłem MadLaba (nigdzie nie ma odpowiedzi dlaczego w tym sektorze ktoś jest ale nie ma stodoły i nie da się nikogo znaleźć) oraz nikt mi nie odpowiedział na pytanie dlaczego w sektorze między Drassen i SAM'em (D14) pokazuje mi że ktoś tam jest a nikogo nie ma. Nie znalazłem również kolesia od miksturki na robale. Obawiam się że mimo iż mam Sci-Fi a mogę to screenem potwierdzić w 1.13 AIMNAS jest coś popieprzone - przepraszam za wyrażenie.


*
 
micand1989
Post : 30 lis 2011 23:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


SaviolaMaster pisze:
Odnośnie sklepów w Balime to są tam również strzykawki regeneracyjne (powszechne w 1.13).

Nie aż tak powszechne jak w "podstawowej" i Urban Chaos.
SaviolaMaster pisze:
Kurde Zostało mi tylko Grumm i Meduna a dalej robaków nie było.

Poczytaj tematy o robakach.
SaviolaMaster pisze:
Nie znalazłem MadLaba (nigdzie nie ma odpowiedzi dlaczego w tym sektorze ktoś jest ale nie ma stodoły i nie da się nikogo znaleźć)

A próbowałeś szukać go w tych sektorach w których on występuje?
SaviolaMaster pisze:
Nie znalazłem również kolesia od miksturki na robale.

To samo co z MadLabem.

PS poza tym to jest temat w dziale podstawowym a nie 1.13... NIE ZAŚMIECAJMY TEMATU!

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 01 gru 2011 16:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


micand1989 pisze:
SaviolaMaster pisze:
Odnośnie sklepów w Balime to są tam również strzykawki regeneracyjne (powszechne w 1.13).

Nie aż tak powszechne jak w "podstawowej" i Urban Chaos.


Możliwe nie grałem, ale mieć prawie 50 takich strzykawek to raczej sporo.

SaviolaMaster pisze:
Nie znalazłem MadLaba (nigdzie nie ma odpowiedzi dlaczego w tym sektorze ktoś jest ale nie ma stodoły i nie da się nikogo znaleźć)
A próbowałeś szukać go w tych sektorach w których on występuje?


Byłbym co najmniej głupi pytając o to nie szukając go. Oczywiście że szukałem, a pisałem o tym parę razy. W sektorze ze stodołą jest komunikat że ktoś jest w sektorze ale jak wchodzę to nikogo nie ma, stodoły również. W sektorze pod Drassen to samo, komunikat jest ale w sektorze nikogo.

SaviolaMaster pisze:
Nie znalazłem również kolesia od miksturki na robale.
To samo co z MadLabem.


Zawsze był w chatce na pustyni. Nigdy nigdzie indziej. Nie ma tam nawet komunikatu.


Ostatnio zmieniony 01 gru 2011 16:05 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 3 razy

*
 
micand1989
Post : 01 gru 2011 16:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


SaviolaMaster pisze:
Byłbym co najmniej głupi pytając o to nie szukając go. Oczywiście że szukałem, a pisałem o tym parę razy. W sektorze ze stodołą jest komunikat że ktoś jest w sektorze ale jak wchodzę to nikogo nie ma, stodoły również. W sektorze pod Drassen to samo, komunikat jest ale w sektorze nikogo.

A czy miałeś już informacje, że MadLab uciekł od królowej?
A pod Drassen to pewnie chodzi o pilota, a do tego trzeba rozmawiać z Waldo na lotnisku. Waldo da ci misje znalezienia. Bez nadania misji to możesz go szukać 1000 dni.

SaviolaMaster pisze:
Nie znalazłem również kolesia od miksturki na robale.

Jak pojawią się robale w kopalni pójdź do G9 w barze obok sklepu Keith-a będzie człowiek o imieniu Rat. On da ci informacje na temat Gabby-iego. Dopiero wtedy go znajdziesz.
SaviolaMaster pisze:
Zawsze był w chatce na pustyni. Nigdy nigdzie indziej. Nie ma tam nawet komunikatu.

I11, H4 albo H5 też go kiedyś miałem, chyba jeszcze w innych sektorach występuje.

I jeszcze jedno dotyczące wszystkich tych osób:
Jak już odkryłeś potencjalne kryjówki, to możesz mieć problem żeby się wogóle pojawili w tych sektorach (te sektory mogą być juz do końca puste, a ludzi których szukasz już się nie pojawią).

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 01 gru 2011 16:51 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron