Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Perry
Post : 29 wrz 2011 22:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Witam mam kolejny problem z IMP edytorem a dokładnie z kodem dostępu w grze. Chodzi o zmianę dotychczasowego "xep624" na "90210", po zmianie statystyk i umiejetnosci w swoim IMP,oraz zapisaniu, włączam grę od nowa. wpisuję "90210" i wyskakuje mi, że nieprawidłowy kod, czy wie ktoś może o co chodzi???

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Starchris
Post : 30 wrz 2011 11:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


IMP Editor na 1.12 GOLD działa, ale trzeba wykonać odpowiednie operacje, które są zapisane w tym programie. Musisz kliknąć na zakładkę HELP i tam pisze wszystko dokładnie.

Z godnie z tym co pisze od wersji 1.06 SirTech usunął możliwość edycji IMP'a w tym programie i zablokował kod 90210. Jedyną możliwością jest obejście tego problemu z pomocą pliku EXE JA2 1.03. Tylko, że akurat ten plik jest już chyba nie do zdobycia. Sam szukałem wielokrotnie i go nie znalazłem.

Inna możliwość edycji IMP'a to program JAPE.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Perry
Post : 03 paź 2011 08:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Starchris pisze:
IMP Editor na 1.12 GOLD działa, ale trzeba wykonać odpowiednie operacje, które są zapisane w tym programie. Musisz kliknąć na zakładkę HELP i tam pisze wszystko dokładnie.

Z godnie z tym co pisze od wersji 1.06 SirTech usunął możliwość edycji IMP'a w tym programie i zablokował kod 90210. Jedyną możliwością jest obejście tego problemu z pomocą pliku EXE JA2 1.03. Tylko, że akurat ten plik jest już chyba nie do zdobycia. Sam szukałem wielokrotnie i go nie znalazłem.

Inna możliwość edycji IMP'a to program JAPE.


Czyli z tego co piszesz nie da się za pomocą IMP editor dokonać zmian w statystykach, nie chciałem zmienić wiele, właściwie tylko zdrowie, gdyż w 1.12 Gold ono nie wzrasta podczas gry... W ogóle połowę programów dla moderów nie chodzi, a jak chcemy żeby chodziły, to trzeba grzebać gdzieś po jakichś dziwnych stronach...
JAPE też nie chodzi...

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron