Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
StoProGratis
Post : 19 lip 2011 13:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 25.02.2010


Wlasnie jestem w Estoni i jest tylko jedna sprezynka i 2 rurki ale te stalowe ciemne :/


*
 
StoProGratis
Post : 20 lip 2011 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 25.02.2010


A jakies pro tipsy na wytrenowanie zdrowia i sily? I czy sila jakos wplywa na celnosc i strzelanie? Podobno zrecznosc pomaga w strzelaniu.

No i dalej szukam tych pretow sprezynek.


*
 
Gryf
Post : 21 lip 2011 00:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Sile i zdrowie (glownie sile) mozesz podciagnac obciazajac impa na max (najlepiej to sie sprawdza z nowym wyposazeniem - ladujesz plecach z obciazeniem w plecak - w sumie mozna miec grubo ponad 1000%) i dajac przy tworzeniu minimum sily. Kazesz mu isc na mapie do sasiedniego sektora i cofasz rozkaz i konczysz nabijanie silye jak ci sie skonczy cierpliwosc. Jesli masz 6 impow to spokojnie po zdobyciu sektora w Omercie jesli dales im 35 sily (lub mniej zalezy od ini) dobijesz do 90 sily, przy okazji pare punktow zycia (zalezy ile dales) i pare doswiadczenia.
Sila nie wplywa na celnosc. Tylko na ile mozesz uniesc i posrednio jak szybko z obciazeniem bedziesz poruszal sie po mapie. Zrecznosc pomaga w tym sensie, ze masz maksymalna ilosc punktow akcji (70 wystarczy zeby miec 100).

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


*
 
Jaahquubel
Post : 21 lip 2011 09:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1155
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Gryf pisze:
(70 wystarczy zeby miec 100)

100 punktów akcji można mieć w JA2 1.13. Tutaj jest mowa o czystym JA2.


*
  WWW
Gryf
Post : 21 lip 2011 12:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


A przepraszam nie doczytalem :)
W kazdym razie ten trick z przeladowaniem najemnika dziala, tylko ze go nie przeladujesz tak jak w 1.13, wiec troche wiecej trzeba sie naklikac.
W ja2 oryginal juz dawno nie gralem, ale w takim razie o ile dobrze pamietam powinien dzialac tez trick z nozem do rzucania. Jednego najemnika stawiasz za oknem a drugi rzuca w niego nozem. Bardzo szybko mozna nabic zrecznosc i celnosc. Noz powinien juz byc dostepny w Omercie. Zaoszczedzone punkty podczas tworzenia IMP-a (sila, zrecznosc, celnosc, mat. wybuchowe na 35) mozna zainwestowac w dowodzenie i mechanike.
Ja takim samodzielnie zdobywalem wszystkie sektory (w nocy z operacjami nocnymi na exp.). Najemnikow bralem tylko do szkolenia samoobrony, naprawy i jako tragarzy. Najemnikow bralem zwykle z nizszej polki, najczesciej byli to Barry(mechanik), Buns(szkolenie), Igor, Thor, Wolf.
Pozdrawiam.

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


*
 
StoProGratis
Post : 22 lip 2011 21:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 25.02.2010


Zręczność i celowanie mam po 97. Ale siły tylko 73. Zdrowia 85.


*
 
Gryf
Post : 23 lip 2011 00:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Jesli nie grasz jednym zawodnikiem, to moze ci tyle sily spokojnie wystarczyc. Masz tylko armor, bron, amunicje i pierdoly jak radar czy apteczka, powinno wystarczyc. Caly inny potrzebny sprzet moga niesc ci najemnicy. Problemem moze byc Meduna bo tam juz jest potrzebny ciezki sprzet jak mozdzieze czy lawy na czolgi, ktorego nie uniesiesz. Zawsze mozesz sie wspomoc najemnikami lub pobawic w wybicie wrogow, smokowanie czolgow i wysadzanie ich za pomoca tnt. O ile dobrze pamietam niezle tez z czolgami w ja2 czystym radza sobie karabiny rakietowe z Orty (3 strzaly?). Zdrowie na 85 jest ok. Jak masz pasc po strzale w glowe to i 100 nie pomoze ;) Gra jest zbyt losowa.
Pozdrawiam

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


*
 
StoProGratis
Post : 23 lip 2011 22:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 25.02.2010


I zapomniałbym o najważniejszym :) Gdzie można znaleźć jakieś porządne bronie? H&K 21, FN FAL, Steyer?


*
 
Gryf
Post : 23 lip 2011 22:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Nie wiem na jakim poziomie grasz, jaka masz trase zdobywania miast i czy masz ustawiona opcje, ze wrogowie zostawiaja po sobie bron. O ile dobrze pamietam to w Almie lub Cambrii powinny byc spokojnie dostepne. Sprawdzaj czesto Tonniego (moze miec ciekawe rzeczy no i codzeinnie dodatkowa kasa za sprzedaz niepotrzebnego uzbrojenia) w San Monie i Bobbiego (przyda sie kasa od Tonniego).
Ja zawsze zostawiam u Tonniego kogos do naprawy niepotrzebnych karabinow i codziennej sprzedazy - zwykle jest to najpierw Dimitri, pozniej Maddog (w 1.13 to dziennie 15000, nie pamietam jaka kwota Tonny dysponuje w czystym ja2). Na lotnisku w Drassen warto zostawic Shanka, bedzie dostarczal helikopterem sprzet kupiony w internecie.
Pozdrawiam

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


*
 
StoProGratis
Post : 24 lip 2011 01:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 25.02.2010


Na ekspercie.

Właśnie po to poszedłem do Tixy, po Shanka do obsługi lotniska i tego murzyna do otwierania ciężko dostępnych drzwi. No i w tixie znalazłem C7 i Steyera a w podziemiach Tixy FN-Fala i w końcu można grać :)


*
 
Gryf
Post : 24 lip 2011 21:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Tak pozno? Powinni juz wczesniej dropnac a juz napewno C7.
Jesli bedziesz mial jakis problem to pisz, zaczalem nowa gre na insane ale jestem zalogowany i sprawdzam co jakis czas.
Pozdrawiam

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


*
 
micand1989
Post : 25 lip 2011 09:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ja często miałem w Balime pod sklepem Franz-a elitarnego wroga który zostawiał FN-FALa .........ale akcja w nocy!

U Tony-ego sprzęt będzie lepszy im dalszy postęp gry. Po zdobyciu wszystkich miast to może być u niego nawet FN-FAL, HK21, C7, Minimi, ja nawet kiedyś kupiłem u niego Kar. Rakietowy.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
konrado9
Post : 11 lut 2012 00:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 52
  • Dołączył: 11.05.2010


A mam pytanie jak bedzie lepiej zatakowac po drasen alme czy cambrie tzn ktora kopalnia da wiecej kasy ? W almie sie fajnie zaopatrze i moze w tedy na cambrie jakie wasze sugestje


Ostatnio zmieniony 11 lut 2012 00:33 przez konrado9, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Ripper
Post : 11 lut 2012 08:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Kopalnia lepsza jest w Cambri, ale atakuj almę !!

Masa sprzetu, zmneijszone "produkowanie" jednostek wroga + Conrad

Z Almy też tak jak z Meduny wychodzą nowe oddziały, także zajęcie Almy po Drassen, to moim zdaniem najlepsze posunięcie taktyczne.


*
 
micand1989
Post : 11 lut 2012 09:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


konrado9 pisze:
A mam pytanie jak bedzie lepiej zatakowac po drasen alme czy cambrie tzn ktora kopalnia da wiecej kasy ? W almie sie fajnie zaopatrze i moze w tedy na cambrie jakie wasze sugestje

Najpierw Cambrię radzę. W Almie to Cię pierwszym strzałem zabiją :diabelek: Gdzie nie wejdziesz to spotkasz elity. Zrób najpierw Cambrię i rakiety I8.

Ripper pisze:
Kopalnia lepsza jest w Cambri

Cambria daje 10.000$ , a Alma 12.000$ (przy 100% wydobyciu)

Ripper pisze:
Masa sprzetu, zmneijszone "produkowanie" jednostek wroga + Conrad

Masa sprzętu ale mało amunicji
Ripper pisze:
Z Almy też tak jak z Meduny wychodzą nowe oddziały, także zajęcie Almy po Drassen, to moim zdaniem najlepsze posunięcie taktyczne.

Alma nie produkuje jednostek (wszystko wychodzi z Meduny)

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna


cron