Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 09 maja 2012 15:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


p5a pisze:
cały bajer polega na rozwoju rozgrywki sami sie ucza, grosz po groszu zdobywają pkt za pktem. BA mozna dac karabiny rakietowe od poczatku gry, tylko po co? Jaki jest w tym sens? :?:

Prawda. Nabijanie umiejętności do 60-70...TAK ( po to żeby szybciej naprawiać, zauważać pułapki, sprawnie opatrzeć rany). Ale wbijanie fizycznych kategorii (zdrowie, siła, zręczność, zwinność)...po to żeby zrobić ROBOCOP-a albo innego Terminatora to przesada IMO.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ronnie
Post : 09 maja 2012 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


Ja zauważyłem jak łatwo podbić umiejętności medyczne. Otóż jeśli mamy rannego najemnika (który stracił np. kilka pkt zręczności) przy przydzielaniu lekarza system pyta czy najpierw przeprowadzić operację. Wybieramy tak (wtedy umiejętność leczenia rośnie). Można anulować przydział i przydzielać tak lekarza w nieskończoność. Jednak jest to sposób bardzo "apteczkożerny". Testowałem to na wersji 1.13 relase 4870 na Irze. Nie wiem czy sposób działa na wszystkich czy tylko na postacie z umiejętnością paramedyk.

_________________
Obrazek


*
 
p5a
Post : 09 maja 2012 17:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


hehe :diabel: a są tutaj prawdziwi gracze, którzy nie kombinują ze statystykami? :D
Kiedys czytałem na pewnym forum jak wszystcy krytykują grę z kodami, mam wrazenie ze wiekszosc krytykantów perfidnie uzywa kodów.
Do meritum, dalej nie widze sensu kombinowania w rozgrywce, powiem tak jak mi sie nie chce grac to nie gram, nie kombinuje nie wydziwiam, bajer tej gry polega na pewnej magii, kiedy ją odpalamy ,,coś się z nami dzieje'' zawsze bynajmniej mi chce sie do niej wracac. W dobie tak rozwinietych gier komputerowych ,,magia JA'' jest czyms wyjatkowym. Grałem w wiele tytułów nowych, najnowszych, i ciut starszych, one nic nie wnosza i nie wiele soba reprezentuja, pozaaaa odświetną grafika.
Mamy swoje JA2 BiA, to jest bardzo dobra podstawa, grafika jest okey wymagania takze nawet dla tych co maja troszke starszy sprzet o nich tez nie nalezy zapominac, sen JA generalnie jest w troszeczke ,,kulawym'' :D wydaniu ale jest.
Od ukazania sie JA2 tyle wyszło modyfikacji, dla kazdego cos sie znajdzie. Na swoim ,,pracowniczym'' netbooczku mam zainstalowane stare, poczciwe JA2...
Ojj Rozpisałem sie troszke :diabel:
Dalej podtrzymuje swoje zdanie, kombinatorstwo nie jest przywilejem Jaggedomaniaków :!: :D
pozdrawiam


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron