Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Popuś
Post : 11 lis 2006 10:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Len pisze:
Myśląc logicznie tak. Ponieważ wykrywacz metalu wydaje dźwięk gdy natknie się na coś metalowego, a głusi chyba nie są.

Nooo... zwłaszcza jak podejdzie do metalowych drzwi xD, albo chociaż do drzwi z metalowym zamkiem :diabel2:


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 lis 2006 11:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No bez przesady - to chyba ma coś takiego jak elektroniczne ucho tzn. wycisza jak będzie za głośno bo nie wyobrażam sobie strzelania z elektronicznym uchem które by NIE wyciszało głośnych dźwięków ;)


*
  WWW
Unk
Post : 11 lis 2006 12:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 08.11.2006


W sumie trzymanie włączonego detektora metalu w plecaku w którym mam kupe złomu jest trochę nielogiczne... Powinno to działać tak, ze najemnik bierze detektor do dłoni i sprawdza teren...


*
 
lukasamd
Post : 11 lis 2006 16:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
Popuś
Post : 11 lis 2006 18:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


lukasamd pisze:
No bez przesady - to chyba ma coś takiego jak elektroniczne ucho tzn. wycisza jak będzie za głośno bo nie wyobrażam sobie strzelania z elektronicznym uchem które by NIE wyciszało głośnych dźwięków

Chodziło mi nie o hałas, ale o to, ze trudno wykryć minę wykrywaczem metalu [pułapka w drzwiach] kombinując przy metalowych drzwiach.
Nasz Admin Kochany pisze:
A właśnie sprawdzał ktoś czy jeżeli podejdę bardzo słabym najemnikiem (np. Biff albo Flo ) który będzie miał wykrywacz do zabezpieczonych drzwi to też powiedzą że "coś tu nie gra"??? Grałem już parę razy ale dopiero teraz zwróciłem na to uwagę.

Tak teraz do mnie dotarło - przecież C4 albo plastik nie jest wykrywany wykrywaczem metalu xD a przecież przy drzwiach nie stawia się ładunków wybuchowych w metalowym pudełku :P


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron