Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Pieniek
Post : 15 kwie 2013 16:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.02.2013


Czy do robali w więzieniu w Tixie jest jakieś jakie tajne wejście? Nigdzie nie mogę znaleźć w podziemiu. Niewiem czy błąd gry, czy może jest tajny włącznik.
Znalazłem takie info:
Logisteric:
"Smeagol, if I'm correct the game chooses between Tixa basement maps based on realistic and sci-fi modes so in sci-fi mode we get the map with the hole leading the deeper level. However j9_b1.dat and j9_b1_a.dat are identical so there is no hole. Would you please place it on one of the maps?"
smeagol:
"As stated a lot of times before, the default setting to play AIMNAS is with crepitus disabled. I'm not going to change that..."

Posty sprzed 2 lat, może się coś zmieniło? Znalazłem krew królowej w jednej ze skrzyń i w końcu niewiem czy w ogóle będą crepitusy czy nie?
DODANO
Tutaj został przeniesiony post przez moderatora, ale ten post tyczy się Ja2 aimnas, Smeagol's mod. Czyli nie czystego Ja2, tylko tego działu gdzie post pierwotnie się znajdował. Z angielskiego tekstu wynika, że Smeagol dezaktywował crepitusy w swoim modzie. Pomimo wyboru trybu science-fiction crepitusy nie pojawią się. I tyle.


Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013 20:32 przez Pieniek, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
micand1989
Post : 15 kwie 2013 16:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Pieniek pisze:
Czy do robali w więzieniu w Tixie jest jakieś jakie tajne wejście? Nigdzie nie mogę znaleźć w podziemiu. Niewiem czy błąd gry, czy może jest tajny włącznik.
Znalazłem takie info:
Logisteric:
"Smeagol, if I'm correct the game chooses between Tixa basement maps based on realistic and sci-fi modes so in sci-fi mode we get the map with the hole leading the deeper level. However j9_b1.dat and j9_b1_a.dat are identical so there is no hole. Would you please place it on one of the maps?"
smeagol:
"As stated a lot of times before, the default setting to play AIMNAS is with crepitus disabled. I'm not going to change that..."

@Moderatorzy

Przenieście posty do któregokolwiek tematu o robalach.

@Pieniek
Robale są tylko na SCI-FI. Wejście jest w najbardziej oddalonym na południe mapy korytarzu (wąskim).

PS A wogóle w AIMNAS są sektory robalowe? Powinny być, prawda?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
misiek5872
Post : 08 lis 2015 11:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


Podstawowej wersji JA2 w SF. Robale są w Tixa na dole w więzieniu. Jeżeli wybraliście wersje bez robali to w tixa nie będzie.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5


cron