Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Jemiel
Post : 24 wrz 2006 19:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Udało się komuś ten PM znaleźć? Poniekąd istnieje jakiś sektor losowy gdzie są dwie sztuki tej broni, ale odkryłem już niemalże całą mapę i nic. Jeżeli istnieje, to czy ma jakieś cechy charakterystyczne? Budynki, teren lub jakieś sektory gdzie często występuje? Być może go po prostu przegapiłem, albo może jest jedno pewne miejsce gdzie ta broń występuje?


*
 
Kijek
Post : 24 wrz 2006 20:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Ja jeśli dobrze pamiętam znajdowałem go w pierwszym pomieszczeniu w podziemiach w Orcie. Jeden z wrogów go miał i czasami zostawiał. Ale głowy nie dam. :)


*
  WWW
Maxwell
Post : 24 wrz 2006 21:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 31.08.2006


Jeden z losowych składów broni posiada FN P90, a że są spore szanse że ci się nie wylosuje to pewnego miejsca raczej nie ma.

Zainstaluj sobie v1.13 ;) - wrogowie będą go mieli dość często i sam zakup też nie będzie problemem.


*
 
Jemiel
Post : 25 wrz 2006 09:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Na kilka składów z bronią trafiłem, ale żadnego P90 nie było. Chyba zostaje tylko JAPE ;)


*
 
Popuś
Post : 25 wrz 2006 12:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Szczerze mówiąc nie byłem zachwycony w JA2 ta bronią, więc nie wiem czy jest sens się za nią uganiac...


*
  WWW
lukasamd
Post : 25 wrz 2006 15:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja też nie - wolę wyposażyć moich ludzi (a przynajmniej IMPowca) w coś naprawdę dobrego czyli np. C7 czy FN FAL (oraz TAR w JA2,5UB).


*
  WWW
Jemiel
Post : 25 wrz 2006 16:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


No faktycznie, kiepski gnat (sprawdziłem JAPEm), ale drugie G11 z tej lokacji to by już się przydało.


*
 
Grizzli
Post : 20 paź 2006 19:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Ja raz u Tonego go nabyłem
Jemiel pisze:
kiepski gnat

Nie powiedziałbym- może statystyk nie ma powalających ale mozna do niego zamontowac tłumik i wtedy staje się najlepszą "wyciszoną" bronią w grze :P

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Jemiel
Post : 21 paź 2006 20:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Cytuj:
wtedy staje się najlepszą "wyciszoną" bronią w grze

Ale nadal jest kiepski :P. Taki trochę lepszy mp5 - fajnie wygląda, ale z pancerzami w ogóle sobie nie radzi, w otwartym polu jest kompletnie bezużyteczny. Tak poza tym najlepsza broń wyciszana to IMO nóż do rzucania :)


*
 
Len
Post : 21 paź 2006 20:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jemiel pisze:
Tak poza tym najlepsza broń wyciszana to IMO nóż do rzucania :)

Może i jest cichy, ale jeśli chodzi o większe odległości wręcz bezużyteczny. Ja wam mówię, snajperka Vintorez VSS z Urban Chaos to najlepsza broń, lekka cicha i cholernie celna ;)


*
  WWW
snick
Post : 21 paź 2006 20:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Ale nadal jest kiepski . Taki trochę lepszy mp5 - fajnie wygląda, ale z pancerzami w ogóle sobie nie radzi, w otwartym polu jest kompletnie bezużyteczny. Tak poza tym najlepsza broń wyciszana to IMO nóż do rzucania


Ale:
- z noża nie wystrzeli się serii :D
- nożem nie każdy potrafi dobrze rzucić
- trzeba podejść bliżej, niż na odległość strzału z wytłumionej broni


Cytuj:
Może i jest cichy, ale jeśli chodzi o większe odległości wręcz bezużyteczny. Ja wam mówię, snajperka Vintorez VSS z Urban Chaos to najlepsza broń, lekka cicha i cholernie celna


Rzeczywiście, Vintorez to świetna broń na ciche, nocne operacje. Parę osób na dachu i się sektor sam czyści. :) Ale ja jedno MP5 z tłumikiem dalej trzymam, tak na wszelki wypadek, ponadto prawie wszystkich najemników wyposażyłem w pistolet z tłumikiem i celownikiem laserowym, na bliskie odległości w sam raz, a na średnie też się sprawdza przy dobrym strzelcu.


*
  WWW
Jemiel
Post : 21 paź 2006 21:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Cytuj:
z noża nie wystrzeli się serii


Heh, i co z tego, że z P90 można walnąć serię jak nic ona nikomu nie zrobi? :D Serio, próbowałem moimi najlepszymi strzelcami i obydwoma typami amunicji - niecelne i z mizernym dmg (czasem 0). Do tego koszt serii jakis niewydarzony jak na skuteczność. Mam nadzieję że w modach to poprawiono.

Cytuj:
trzeba podejść bliżej, niż na odległość strzału z wytłumionej broni


A i tak będziesz miał większe szanse niż z P90 ;)


*
 
Grizzli
Post : 21 paź 2006 21:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Jemiel pisze:
Heh, i co z tego, że z P90 można walnąć serię jak nic ona nikomu nie zrobi? :D Serio, próbowałem moimi najlepszymi strzelcami i obydwoma typami amunicji - niecelne i z mizernym dmg (czasem 0). Do tego koszt serii jakis niewydarzony jak na skuteczność. Mam nadzieję że w modach to poprawiono.


Wiekszośc broni wyciszonych (mam na mysli te do ktorych można przyczepic tłumik) jest mało skutecznych. P90 wyróznia sie tym że ma mniejsze ap na oddanie strzału + najlepsze obrażenia. A co do noża to oprócz tego co było wcześniej powiedzane nie mozna ich nosic zbyt wiele i czesto się zatrzymuja sie na roznych przeszkodach

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
snick
Post : 22 paź 2006 09:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


No i do noża nie można doczepić celownika laserowego. :D Zużywa się też więcej AP na rzut, niż na strzał serią. A w przypadku, gdy wróg zorientuje się, że jest atakowany nożem zanim nóż go trafi, obrażenia również nie są zbyt wielkie...


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 paź 2006 11:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja wam powiem że moim zdaniem nóż do rzucania jest IMO o wiele za słaby, raz czy dwa razy jak grałem to zwiększyłem jego obrażenia do 50 - jeden rzut i jeden trup czyli tak jak powinno być.

Szkoda tylko że czasami wrogom głowy "eksplodowały" :D


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron