Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Jemiel
Post : 17 wrz 2006 19:14
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


W Orcie gdy daję temu gościowi na powierzchni pieniądze otwiera drzwi i mówi, że królowa ma tam na dole jakąś tajną broń roślinną. Rzecz w tym, że ani tam, ani przez całą grę z niczym takim do czynienia nie miałem.. O co tu chodzi?


*
 
Fireox
Post : 17 wrz 2006 22:07
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Musisz pogadać z tym gościem co jest w podziemiach (ma on chyba na imie Ernest)
potem on Ci otwiera dzwi do takiego pomieszczenia i tam masz Karabiny Rakietowe (Broń roślinna Deidranny)
W grze masz z tym do czynienia np w Almie kiedy rayujesz takiego kapitana (nie pamietam jak sie nazywa)
czasem wrogowie maja tą broń ...
tak wyglada ta broń :
Obrazek


*
 
Jemiel
Post : 18 wrz 2006 07:44
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Ekhm, TO jest ta broń roślinna? A co karabin rakietowy ma w ogóle wspólnego z roślinami? :D


*
 
snick
Post : 18 wrz 2006 07:50
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Wydaje mi się, że "broń roślinna" to tylko taki kit jest, żeby zamaskować prace nad karabinami rakietowymi...


*
  WWW
Jemiel
Post : 18 wrz 2006 13:13
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


No tak, ale skoro ten koleś dał się przekupić i nas tam wpuścił to po co kit wciskał skoro to żadna tajemnica? Dziwne.


*
 
lukasamd
Post : 18 wrz 2006 14:53
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A może karabin rakietowy jest robiony z roślin :diabel: ???

To na bank przykrywka chociaż nieco dziwne jest że po przekupieniu dalej gada to samo - może chce wciągnąć gracza w pułapkę? ;)


*
  WWW
Maxwell
Post : 18 wrz 2006 15:57
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 31.08.2006


Minirakiery napędzane na olej rzepakowy? ;)

_________________
I've... seen things you people wouldn't believe. Hmm... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like... tears in rain.


*
 
Jemiel
Post : 19 wrz 2006 11:29
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Rakietnica z pierwszego tłoczenia? :D Zakładałem, że to jakiś element w scenariuszu na którą czasu zabrakło, w końcu w którymś momencie Diedranna mówi, że "poślemy im niespodziankę której nigdy nie zapomną". Ale może akurat o te rakiety chodzi.


*
 
Popuś
Post : 25 wrz 2006 12:01
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Kiedys myślałem, ze tą tajną bronią biologiczną mogą być robale, ale to jednak nie to. Obstawiałbym, że to jednak przykrywka, chociaż moze ta "broń roślinna" to wcale nie są karabiny rakietowe? Powiedzmy że Ernest do samego końca jest wierny królowej i nie chce nam dać tego o czym mowa i daje nam za to karabiny rakietowe?


*
  WWW
lukasamd
Post : 25 wrz 2006 16:02
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ale w takim razie broń ta na pewno byłaby użyta przeciwko nam podczas gry - a jak wiadomo czegoś takiego po prostu nie ma. Nie wiem co to może być, wg. mnie chyba błąd spolszczenia ;)


*
  WWW
Grizzli
Post : 20 paź 2006 19:32
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Jemiel pisze:
tajną broń roślinną


O lol pierwsze raz słyszę :D Może królowa ma na myśli swoje zbiory marihuany które chowa na dole i podaje je żołnierzom by je podawali najemnikom by w ten sposób byli na haju i nie wiedzieli co i jak :D podczas gdy sługusy pewnie sami sobie robią skręty i je sobie wypalają a pożniej to nawet z broni z 5 metrów nie mogą trafic :D :D :kosci: :kosci: :kosci: Wybaczcie za moje teorie. A tak do rzeczy to jedyne bronie jakie ma królowa to ten KR i AKR plus to cos w jaskiniach

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Len
Post : 21 paź 2006 12:55
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Czasami się zdarza, że gość prawie wleciał na mnie, jego tura, i nie może trafić. Być może jest trochę prawdy w twojej teorii ;)


*
  WWW
snick
Post : 21 paź 2006 20:50
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Taaa, z pewnością macie rację. ;) Jak znam życie, to pewnie bimber też tam pędzą. :P

A tak bardziej na serio, to może chodzi o Crepitusy? Bo one są trochę jakby zwierzęta skrzyżowane z roślinami (ta broń gazowa...). Przecież Crepity to też wynik eksperymentów królowej...


*
  WWW
Jemiel
Post : 21 paź 2006 20:52
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Ale w Orcie ich raczej nie było.


*
 
snick
Post : 21 paź 2006 21:16
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Może się wymknęły... ;) Myślę, że ta teoria jest i tak o niebo bardziej prawdopodobna, niż produkcja marihuany na potrzeby własnej armii...


*
  WWW
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów. Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron