Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 28 sie 2006 11:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jeździć czołgiem? I to obracać działem i strzelać? Jakoś w to nie wierze, to na pewno był JA2? Może patch 1.13 bądź modyfikacja Night Ops? Sprawdzałem w plikach JA2 i nie ma tam czołgu.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 sie 2006 11:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No było to na bank w JA2 - szkoda że nie mam żadnego screena :/ sam byłem zaskoczony kiedy raz przechodziłem i po niezłej rozrubie w labiryncie w Medunie pokazał mi się czołg jako pojazd (było to spolszczone! moze gdzies w takich plikach bedzie).


*
  WWW
gonzo_68
Post : 28 sie 2006 19:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Faktycznie do wersji 1.04 - a ta już była polonizowana - istniała możliwość dorwania czołgu jako transportu. Widziałem raz obrazki z angielskiej wersji niższej niż 1.04. Jednak kilka razy czytałem wypowiedzi graczy, którzy pojeździli grając w dwupłytowe JA2 PL wydane przez TopWare (sam jeszcze mam takie). Na wersji 1.05 to już (tak mówią) nie działa. Mnie samemu nie udało się zostać pancerniakiem, ale w "czyste" 1.04 PL grałem tylko 2 razy, później już zawsze patchowałem do 1.05.


*
 
nemrod
Post : 30 sie 2006 18:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Ja najczęściej latałem helikopterem, po oczyszczeniu sobie pola, czyli zajęciu wyrzutni. Samochodów rzadko używałem, wolałem drałować na piechotę i nabijać punkty zdrowia, bądź siły.

_________________
.


*
 
Popuś
Post : 25 wrz 2006 12:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Bardzo rzadko używam samochodów - z reguły zostawiam je gdzieś po drodze i na tym się kończy kariera kierowców w moim oddziale. Za to stosunkowo często pakuję ich do śmigłowca - zwłaszcza pod koniec gry, gdy kasy mam od cholery i jeszcze trochę, a chce "oczyścić" kraj z enemiaków i trzeba biegać po całym Arulco.


*
  WWW
lukasamd
Post : 25 wrz 2006 16:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja teraz znowu gram w Deidranna Lives i powiem wam że szukanie oddziałów paramilitarnych (bilai kolesie) byłoby bez helikoptera bardzo niewygodne - moi ludzie robiliby niepotrzebnie masę kilometrów (i to z buta bo najczęściej nie da się dojechać samochodem) a tak to lecą, rozwalają i lecąc do następnego celu odpoczywają :)


*
  WWW
snick
Post : 20 paź 2006 09:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


A ja teraz gram w UC:PL (nadal :P) i bez helikoptera i samochodów byłoby ciężko przerzucać oddziały na takie odległości. Zamówiłem 2 nowych najemników, przybędą do sektora na samej górze mapy, a reszta znajduje się na wyspie na samym dole, więc bez helikoptera połączenie ich w jedną grupę byłoby ciężkie.


*
  WWW
lukasamd
Post : 20 paź 2006 17:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A tam. W UC dochodzi jeszcze metro które IMO, jest najlepszym środkiem transportu. Fakt, nie da się przerzucić ich w każde miejsce (od tego jest helikopter) ale pomiędzy miastami mamy niewiarygodnie szybki transport i to za darmo :P


*
  WWW
Len
Post : 21 paź 2006 13:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
niewiarygodnie szybki transport i to za darmo :P

No chyba, że przyjdzie koleś z gangu Synów Szatana i zacznie dymić o kasę... no ale rozumiem, że u was nigdy jej nie dostaje :diabel2:


*
  WWW
snick
Post : 21 paź 2006 19:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


No tak, zapomniałem o metrze, a to też jest świetny sposób przemieszczania się. Chyba najszybszy i najtańszy w calej grze. Na początku gry korzystałem z niego bardzo często, odpuściłem dopiero gdy dorwałem samochody i pilota helikoptera.

A synowie szatana byli uciążliwi tylko na początku, a później - 2 dobrych najemników i cały sektor jest czysty jak łza :D


*
  WWW
Grizzli
Post : 21 paź 2006 21:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


A ja tam wole jesli tylko moge na piechote bo nic nie kosztuje i wrogów można troche wytepic :kosci: :kosci: :kosci:

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
snick
Post : 22 paź 2006 09:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Ale na piechotę schodzi zdecydowanie więcej czasu. Poza tym jeżdżąc samochodem też można tępić oddziały wroga, a tam gdzie auto nie dojedzie, można skoczyć na piechtę lub helikopterem i znów powrócić do 4-kołowego pojazdu... Na benzynie aż tak źle się nie wychodzi ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 paź 2006 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


snick pisze:
Na benzynie aż tak źle się nie wychodzi ;)


O ile ją znajdziesz :D

No dobra trochę przesadzam ale w Arulco nie jest jej za wiele (w Danubii chyba też nie).


*
  WWW
Jemiel
Post : 22 paź 2006 15:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Przez całą grę jeżdzenia samochodem zużyłem dwa kanistry. Jak się nie szaleje, to benzyny jest dość.


*
 
snick
Post : 22 paź 2006 17:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Jak się nie szaleje, to benzyny jest dość.


Zgadza się. Paliwa wystarczy, jeśli jeżdzi się tam, gdzie trzeba, a nie robi wycieczki krajoznawcze co chwilę w jedną i drugą stronę. A jeśli mnie pamięć nie myli, to paliwo można czasem dostać u Jake'a w Estoni. Ponadto czasem w sektorach "wiejskich" (tych, które nie należą do miast) czasem trafia się kanister gdzieś w szafie ukryty. ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron