Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Jemiel
Post : 26 sie 2006 14:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Korzystacie z pojazów w grze czy łazicie na piechotę? Ja staram się jak najprędzej zdobyć Hummera, bo zasuwa dość szybko i najemnicy się nie męczą. Ostatnio też przekonałem się do helikoptera, wystarczy tylko obstawić samoobroną SAMy i w dwie godziny można cała mapkę przelecieć. Kosztuje to nieco, ale majac 3 kopalnie to nie problem. No i można nim szybko zwiad robić (lecimy na sektor, wysadzamy najemnika, wsadzamy z powrotem, lecimy dalej)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Jemiel, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Shogun
Post : 26 sie 2006 14:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 108
  • Dołączył: 26.08.2006


Ja samochodów używam tylko do transportu ludzi pomiędzy miatsami, a to dlatego że mogą poruszać się tylko po drogach. Preferuję śmigłowiec bo można się nim dostać praktycznie wszędzie. Szybciej od Hummera możesz znależć Mini Vana (lodziarka).


*
 
Grizzli
Post : 26 sie 2006 14:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Ja korzystam z helikoptera jak mam dużo "wolnej" przestrzeni powiecznej a tak poza tym to różnie- czasami dla nabycia statów siły i zdrowia to sobie podrózuje po arulko na piechotę a jesli zalezy mi na czasie to hummer lub lodziarka :diabel:

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
snick
Post : 26 sie 2006 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Poruszam się wszystkim, co mam pod ręką. Aktualnie (grając w UC) jeżdżę ciężarówką (w JA2 jest to lodziarka), hummerem i do tego korzytam z helikoptera (bo kasy mam aż za dużo).

Co do lodziarki (czyli ciężarówki w UC) - ma ją Hamous. Spotkać się go da zwykle w okolicach Chitzeny. Aby otrzymać dostęp do jego ciężarówki, wystarczy go zwerbować. Gość jest tak badziewny, że zwykle tuż po zwerbowaniu, rozkazuję IMPowi, żeby go zatłukł pięściami - w ten sposób zyskuję kasę (którą wydałbym na Hamousa), ciężarówkę i może punkt siły lub zręczności :one:


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 sie 2006 18:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja od kiedy wiem o helikopterze to z reszty nie korzystam - zawsze już w Drassen sobie załatwiam zaraz jak przejmę wyrzutnie SAM i dzięki temu moge szybko przerzucić ludzi do Omerty - jak zajmę Chitzenę to najsłabszy najemnik odwodzi śmigłowcem Mary i Johna do Drassen. A potem jest to środek lokomocji na maksa - czasem nawet w "czerwonej strefie" (np. wywalam najemników sektor ponad Ortą bez zajęcia SAMa w Medunie).

Dla mnie reszt jest kiepska - już wolę z buta iśc bo moze zwiększy się zdrowie albo coś, samochody tylko po drogach jeździć mogą.


*
  WWW
Kijek
Post : 26 sie 2006 22:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


lukasamd pisze:
Ja od kiedy wiem o helikopterze to z reszty nie korzystam

Dokładnie. Jak tylko przejmę Drassen to od razu szukam Skyrider'a a później przejmuję SAM'y i do końca gry latam śmigłowcem.


*
  WWW
Len
Post : 26 sie 2006 22:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja z helikoptera korzystam dość żadko. Tylko gdy jestem w okolicach lotniska na którym się znajduje. Za to bardzo często gdy nie gram lecz np. polonizuję daną część gry. Wtedy bez przerwy muszę się przemieszczać z sektora do sektora aby sprawdzić to i tamto.

A z pojazdów dość często, jeżdżę nimi po drogach do czasu aż chcę iść gdzieś gdzie nie ma dróg. Zostawiam je w jakimś sektorze i ew. gdy później idę ponownie niedaleko to wpadam po pojazd i jadę.

Ale ogólnie rzecz biorąc prawie wszystko załatwiam na piechotę.


*
  WWW
biernik master
Post : 27 sie 2006 06:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 65
  • Dołączył: 06.07.2006
  • Skąd: Poznań


w UC najczęściej korzystam z samochodu Postiego
niestety dałem mu zginąć i mimo tego, że skasowałem go z listy najemników nadal blokuje mi jeden slot i nie mogę wynająć kolejnego :/
helikoptera używam kiedy mi się śpieszy ale mam taki zwyczaj, że systematycznie oczyszczam sektory i szkolę samoobronę więć samochód służy mi do przewożenia wyposeżanie z jednego miasta do drugiego oraz do zakupów np u Toniego lub odbierania przesyłek z lotniska
nie wiem dlaczego ale razej nie korzystam już z metra

_________________
"Żyj i pozwól umrzeć"


*
 
Len
Post : 27 sie 2006 15:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zupełnie zapomniałem o metrze w UC: Bardzo często z niego korzystałem, jest świetne, dosłownie w minutę możemy przejechać na drugi koniec kraju. Niestety mało osób z niego korzysta, i nie wiem czemu, ale podejrzewam, że większość nie wie jak ono działa :> Trzebaby napisać mały poradnik.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 27 sie 2006 18:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


O ile dobrze wiem to gdzieś w laptopie w Urban Chaos jest napisane o tym jak się poruszać po metrze więc można by z tego zrobić mały poradnik.


*
 
Len
Post : 27 sie 2006 18:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bartek0511 pisze:
O ile dobrze wiem to gdzieś w laptopie w Urban Chaos jest napisane o tym jak się poruszać po metrze
Zauważyłem :D Problem w tym, że niektórym nie wiele to mówi. Poradnik powstanie na pewno.


*
  WWW
biernik master
Post : 28 sie 2006 08:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 65
  • Dołączył: 06.07.2006
  • Skąd: Poznań


przydałby się ten poradnik
mnie czasem wyrzuca zupełnie nie tam gdzie chce :/

_________________
"Żyj i pozwól umrzeć"


*
 
lukasamd
Post : 28 sie 2006 09:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


To co jest w laptopie jest raczej mało czytelne - a moze ja nie umiem czytać. Ja często korzystałem z metra, nawet bardzo często ale w 90% przypadków nie wiedziałem dokladnie gdzie wyjadę :D


*
  WWW
snick
Post : 28 sie 2006 10:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Ja na początku gry sporo korzystałem z metra, to bardzo przydatny środek transportu. Ale zostały mi już 2 miasta i wyspa do odbicia, więc wygodniejsze jest przemieszczanie się helikopterem, hummerem i cieżarówką. Dojeżdżam/dolatuję dokładnie tam, gdzie chcę, a precyzja jest przydatna na tym etapie gry. ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 sie 2006 10:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A jeździł ktoś czołgiem? Mi się raz w JA2 udało zdobyć - można było nawet strzelać tylko nie wiem którym przyciskiem. Wiem że tym co obrazamy najemnika to można było lufa sobie pomachać. Pojazd był na paliwo takie jak w przypadku samochodów czyli po prostu benzynę.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4  Następna


cron