Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Rooster
Post : 08 maja 2014 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 08.05.2014


Witam, ja grę przechodze wyłącznie w ten sposób (tzn. bez wczytywania), poprostu wtedy w mojej głowie tworzy się spójna historia ;) Jednak w przeciwieństwie do Halucyna gram już tylko na modzie 1.13 (za niedługo będę próbował odpalić betę), wtedy ma się do dyspozycji więcej możliwości taktycznych, całość nie jest tak przewidywalna i ogólnie jest ciekawiej. Kiedyś próbowałem przejść w ten sposób UC, walki były moim zdaniem dużo ciekawsze niż w Arluco, ale głosy postaci brzmiące jak syntezator odrzuciły mnie od ciągnięcia tego horroru ;p Jeśli chodzi o dobijanie pojedynczych wrogów to fakt, potrafi to napsuć nerwów, ale też idzie się do tego przyzwyczaić. Polecam przed wejściem do podejrzanych pomieszczeń wrzucić granat, naprawdę działa ;D Ogólnie grając dość ostrożnie jest się w stanie dojść do Meduny bez strat w oddziale, jednak praktycznie często ktoś ginie przez głupie wpadki jak granat odbijający się od drzewa, czy bomba wybuchająca 4 tury za wcześnie :D Samiej stolicy Arluco bez strat nie udało mi się jeszcze podbić. Jeśli nie macie nic przeciwko to przeprowadze małą relacje z najnowszego podejścia do gry ;p Jeszcze co do starych kałachów; broń dla armii w Arluco dostarczyły Stany Zjednoczone, więc różnej maści najnowsze snajperki można jakoś wytłumaczyć :P


*
 
M'cin
Post : 08 maja 2014 20:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


A ja powiem, że zmotywowałeś mnie zagrać kiedyś w ten sposób, lubię wyzwania w grach. o ile skończą mi się gry w kolejce :P


*
 
Kozas
Post : 09 maja 2014 16:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 21
  • Dołączył: 07.10.2011


Rooster pisze:
Polecam przed wejściem do podejrzanych pomieszczeń wrzucić granat, naprawdę działa ;D


Nigdy tak nie robię. Po pierwsze dlatego, że mam szacunek do granatów(grając w czyste JA2 o ile pamiętam było ich dość mało), a dwa - to zbyt niebezpieczne. Na większości mapek są cywile oraz postacie z którymi możemy wejść w interakcje.
Jak już to odpowiednio się przygotowuje i... zaczynam strzelać w powietrze. Często przyłażą prosto pod ogień. Czasami tak robię zaraz po wejściu do mapki, zwłaszcza gdy mam przewagę ilościową i jakościową.


*
 
Mixtero
Post : 25 maja 2014 07:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 74
  • Dołączył: 21.11.2013
  • Skąd: Korniaktów Płd.


Omerta Drassen Alma Cambria Tixa Chitzena Grumm Orta Meduna

_________________
Obrazek


*
 
kololek
Post : 24 wrz 2014 21:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 13
  • Dołączył: 03.09.2014


omerta
Drassen
szukam ojca Walkera
rakiety
hamous
estoni
tixa
tropik rakiety
i dalej nie doszlem bo mnie zabili


*
 
Mr.Jagged
Post : 26 wrz 2014 21:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Ja w JA 2 i Wildfire zawsze startuje do szopy tępych farmerów , wyciągam stamtąd celowniki laserowe i snajperskie , wybijam wszystkich a następnie jadę Rakiety SAM zaczynając od tych kolo San Mony , czekam na atak ze strony Deidranny potem rakiety kolo drassen a potem kolo Cambrii. Najlepiej bronic rakiety kolo Cambrii bo przy 2 czy 3 ataku wróg posiada karabiny typu FN FAL czy M14 albo C7 a potem to już losowość miast. Zazwyczaj chitzena , drassen cambria alma balime potem Tixa , Orta i taki mały magazyn Z LAW które potem przydają się na Medune. Często tez mam tak , ze obok tej fabryki dobrze jest przejść mapę taki kwadrat zrobić bo można natrafić na ukryty magazyn taki mały domek bardzo dobrze chroniony . Wróg posiada SKSy i Mini14 czasem mieli tez dragunowa. Opyla się wybić wszystkich bo w JA2 można znaleźć tam losowo 2x P90, 1x G11 , 1xC7 i ammo. W Wildfire miałem tam V90 , MSG90 i p90 z ammo.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
cpt.Shen
Post : 28 wrz 2014 12:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 12.11.2009


Ja obecnie gram w 1.13 i tylko na pistolety xD + szpiedzy + broń ciężka + zombie (tylko strzał w głowę zabija)
1. Omerta wiadomo
2. Drassen - żeby mieć główną bazę wypadową i tworzę oddział szpiegów z nożami
3. Wyrzutnie na wschodzie
4. Cambria i Alma - szpiegów do almy a oddział rewolwerowców + artylerzystów do cambrii albo odwrotnie
5. Wyrzutnie środkowe
6. San mona + może Tixa
7. Chitzena i Balime - tak samo jak w pkt. 4
8. Grumm i wysyłam kwiaty królowej
9. Finał w medunie


*
 
Pfc.Enrico Mendel
Post : 10 sty 2015 21:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 44
  • Dołączył: 19.05.2011
  • Skąd: Toruń


1. Omerta - standard :-)
2. Drassen - lotnisko i kopalnia, a poza tym barek :>
3. Potem szukam Skyridera i podbijam SAM na bagnach
4. Cambria - szpital i kopalnia
5. Zajmuję się tępymi farmerami
6. Chitzena - kopalnia uboga, ale jednak
7. Odprowadzam emerytów do Drassen
8. Oczywiście SAM w tropikach
9. Alma - kopalnia i duużo sprzętu
10. Kotki :)
11. Balime
12. Stacja benzynowa z Humvee :P
13. Estoni - trochę paliwa za uwolnienie Shanka z Tixy
14. Tixa
15. SAM na pustyni
16. Grumm - kopalnia, jeden z terrorystów czai się w barze
17. Obrzeża Meduny (więzienie)
18. Orta
19. Jak mnie się nie spieszy, to San Mona (zabijam Kingpina)
20. Następnie wypełniam questy, zbieram najlepszy squad i MEDUNA :!:

Zwykle nie wczytuję od nowa po 1 pkt obrażeń, co najwyżej po „klapie” (<--- nieaktualne)


Ostatnio zmieniony 08 lip 2015 11:12 przez Pfc.Enrico Mendel, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
czuker
Post : 19 cze 2015 07:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 05.09.2014


Moja droga mniej więcej do połowy prezentuje się zawsze tak samo, w mniej więcej połowie gry gram tak jak mnie zmusi do tego sytuacja. Jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, to misja wyzwolenia Arulco przedstawia się w następujący sposób:

1. Omerta
2. Drassen - S.A.M.
3. Alma
4. Chill w San Monie
5. Chitzena - S.A.M.
6. Cambria - S.A.M.
7. Balime
8. Tixa
9. Estoni
10. Grumm
11. Orta
12. Skład broni przy Medunie
13. Meduna

wszystkie questy poboczne jak jestem niedalko danego miejsca


*
 
Piorun22
Post : 10 kwie 2016 20:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 10.04.2016


1 doba
Dressen + Cambria + San Mona ( namierzam Hamousa )
1 doba w nocy
SAM obok Dresen + SAM obok Cambrii
2 doba
Alma + Grum ( po drodze z Cambrii do Grum zahaczam o Estoni po MadDoga )
3 doba
Tixa + SAM obok Chitzeny
3 doba w nocy
Chitzena + Belime
4 doba
Orta
Od 4 tej Doby 'Bawię się' :
Wybijam wszystko czerwone na mapie, szkole samoobronę itd Ekipa w Helikopterze może dziennie wybić kilkuset przeciwników więc po paru dniach robi się pusto na mapie...
Choć równie dobrze można bez spiny 4 doby w nocy przejąć Medunę
Po wyczyszczeniu mapy ( około 10 dnia najczęściej )
Meduna

Ustawienia Expert/mnóstwo broni/sc-fi


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7


cron