Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 16 paź 2010 22:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mam problem z pewnym zapisem i postanowiłem skorzystać z JAPE.
Problem w tym, że pomimo zainstalowanej Javy, uruchomienie pliku jar nie uruchamia programu.
Próbowałem z linii komend i wtedy mam info o brakującej klasie main, próbowałem wszystkich wersji programu.


*
  WWW
Starchris
Post : 17 paź 2010 00:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Dla pewności zainstaluj poniższą javę. To jest troszkę inny typ javy (bo jest od Microsoftu) od tej, którą można w pierwszej kolejności ściągnąć z internetu (ta jest od Oracle). Działa tylko na 32 bitowych systemach.

http://www.mediafire.com/?dor2g56h5mhkxns


Jak to nie pomoże to zainstaluj ją w trybie awaryjnym i w tym trybie spróbuj uruchomić jape. Z tego co pamiętam to jape 0.32 ma główny plik z końcówką exe, a nie jar.

A jak by to nie pomogło to sprawdź domyślny program, który jest przypisany programowi jape. Otwórz jape poprzez opcję: "otwórz za pomocą" i wybierz główny plik zainstalowanej javy.

A gdyby nawet to nie pomogło to zrób pełny format dysku. Potem zainstaluj Windows Xp Pro 32 bitowy SP3 PL. Następnie javę. Po tych czynnościach jape bez problemu powinien się otworzyć. ;)

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 17 paź 2010 00:48 przez Starchris, łącznie zmieniany 3 razy

*
 
lukasamd
Post : 17 paź 2010 12:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie instalowałem tej dodatkowej javy, bo MS jako takiej nie ma i używam tylko z Oracle.
Zresztą, inne aplikacje na javie działają mi bezproblemowo, choć domyślna akcja była przypisana do aplikacji Nokia Ovi (nie pomogło wymuszenie użycia plików javy).

Jako że mam Win7 w wersji Pro to postanowiłem sprawdzić to w XP Mode (wirtualizowany XPek). Zainstalowałem na nim javę i... działa :)
No cóż, będę musiał wewnątrz Sevena uruchamiać XPka aby zmienić save, ale grunt, że działa :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron