Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 05 sie 2007 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wielki nabór do grupy Iron Squad!
Na polską wersję językową Urban Chaos czekały setki fanów Jagged Alliance mieszkających w naszym kraju... Jednak po 12 kwietnia 2006 roku Iron Squad nadal znajduje się w centrum zainteresowania, już nie tylko w Polsce...
Dołącz do największej, najaktywniejszej grupy moderskiej w Polsce - Iron Squad, przestań biernie przyglądać się rozwojowi Twojej ulubionej gry, ale sam wejdź na scenę, nie zakładaj, że na nic się nie przydasz! Pokaż na co Cię stać i pomóż w tworzeniu dwóch najbardziej oczekiwanych projektów od czasów Urban Chaos PL!


Wystarczy, że chcesz mieć swój udział przy tworzeniu aktualnych (i kolejnych) projektów Iron Squad - polskiej wersji Renegade Republic, która ma się ukazać równocześnie z wersją oryginalną oraz rodzimego projektu - Last Stand, który ma szansę stać się najlepszym modem w Polsce... a może i na świecie? To zależy również od Ciebie!

Kogo poszukujemy? Praktycznie każdego (sprzątacze też mile widziani, my na to nie zawsze mamy czas...) - jeśli interesujesz się militariami i w zbrojowni czujesz się jak ryba w wodzie to jesteś nam potrzebny! Jeśli zmiany w plikach gry, tworzenie ciekawych sektorów, obsługa edytorów i narzędzi moderskich czy tajniki programowania są dla Ciebie przysłowiową kaszką z mleczkiem - to jesteś nam potrzebny! Natomiast jeśli Photoshop nie ma przed Tobą tajemnic, potrafisz tworzyć prawdziwą sztukę za pomocą grafiki komputerowej - to jesteś nam potrzebny! Do you speak english? Sprechen Sie Deutsch? Ты говоришь по-русски?... chyba już wiesz - właśnie Ty jesteś nam potrzebny :-)

Jak się zgłosić?:
- Napisz Prywatną Wiadomość (PW) do szefa grupy
- Wyślij e-mail poprzez tą funkcję
- Lub napisz post w tym temacie :)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 3 razy

*
  WWW
nemrod
Post : 06 sie 2007 00:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Ja jestem baardzo chetny, tylko niestety warunki, w jakich teraz zyje i sytuacja nie bardzo mi na to pozwalaja.
Nie chce sie reklamowac, tylko wypowiedziec na lamach JAC, ze tworzenie modow do JA wciagneloby mnie bez reszty. Projektowac sektory moge, znam niezle angielski, a niemiecki i rosyjski znacznie gorzej (choc cyrylice znam i czytam, tylko gorzej ze zrozumieniem).
Problem w tym, ze teraz naprawde musze zajac sie ta reszta, lecz kiedy bede wolny i mial dostep do swojego wlasnego komputera z internetem, no i oczywiscie wolny czas - jestem gotow.
W kazdym razie fajnie ze takowy nabor oglaszacie, bo wiele osob na pewno chcialoby w takjiej grupie tworzyc, lecz za wiele do tego okazji nie ma.

_________________
.


*
 
Len
Post : 06 sie 2007 12:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Miło mi to słyszeć ;) Gdy znajdzie się czas, pisz tam gdzie zawsze :)


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 09 sie 2007 17:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Fajnie by bylo wrzucić to do działu anglojęzycznego po angielsku. Może jakiś zagraniczny moder sie zgłosi ;].


*
  WWW
Perry
Post : 26 maja 2010 16:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


No ja chetnie bym wszedł w szeregi Iron Squadu...

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Ormus n2o
Post : 26 maja 2010 19:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


To było 3 lata temu ....


*
 
Perry
Post : 26 maja 2010 20:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Ormus n2o pisze:
To było 3 lata temu ....

To co IS już nie istnieje??

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie