Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 10 wrz 2006 09:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Już tylko około 10 dni do otwarcia strony :D nie mogę się doczekać aby zobaczyć jakie informacje się na niej znajdą - jestem tego ciekaw od czasu kiedy pierwszy raz wszedłem na stronę IS.

No to pani i panowie, czekamy... ;)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez lukasamd, łącznie zmieniany 3 razy

*
  WWW
lukasamd
Post : 21 wrz 2006 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Kurczę już nie mogę się doczekać - niby ok. 20 a już 21 a strony jak nie było tak nie ma. Rozumiem opóźnienia i w ogóle - zresztą było (i jest) napisane że OKOŁO 20 września tyle że tak ciekawość normlanie mnie zje :D


*
  WWW
Len
Post : 24 wrz 2006 13:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No już 24 września i strony jeszcze nie ma :). Niestety po wielu problemach napotkałem na problem nie do obejścia, musieliśmy robić od nowa ale za to będzie o wiele lepsza strona z informacjami o projektach, grupie no i oczywiście z poradnikami ;) Ale na to musicie jeszcze troszkę poczekać.

lukasamd pisze:
jestem tego ciekaw od czasu kiedy pierwszy raz wszedłem na stronę IS.
A co tam wypatrzyłeś, że taki ciekawski? :->


*
  WWW
lukasamd
Post : 24 wrz 2006 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No od początku świetnie się zapowiada wszystko - patrząc na spolszczenie Urban Chaos widac że skoro spolszczenie było tak dobre (i to właśnie jest świetne w IS :D) to chyba i strona będzie solidna ;) .


*
  WWW
Len
Post : 24 wrz 2006 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hehehe, niedługo będziemy się bali wypuścić cokolwiek z obawy, że coś zrobimy nie tak :D. A wiesz zawsze możemy coś spiep**** :diabel:, spolszczenie UC to na razie jeden projekt nie licząc spolszczeń do dwóch programów ;)

Ale cieszę się, że ktoś na nią naprawdę czeka bo jakoś cisza w tym dziale, mimo, że na Gg to stały temat.


*
  WWW
lukasamd
Post : 24 wrz 2006 14:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to dobra rozkręćmy to trochę - ja już wiem częściowo z jakich powodów ale niech się trochę inni dowiedzą, dlaczego jest takie opóźnienie? W czym będzie strona? Jaką wybraliście kolorystykę?

PS: Taki mały "wywiadzik" ;)


*
  WWW
Len
Post : 24 wrz 2006 14:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
dlaczego jest takie opóźnienie?

No cóż, jak pisałem wyżej napotkałem na błąd, który po prostu nie można rozwiązać, to znaczy można wszystko ale było by nieopłacalne. Strona miała być w htmlu, teraz będzie w php co mi gwarantuje znacznie mniej problemów na przyszłość i łatwość dodawania newsów/artykułów co na pewno zaowocuje większą ich ilością ;) Stronę rzecz jasna robimy od podstaw (jak wszystko u nas zresztą).

A jakie barwy? Hmm... na razie nie będę zdradzał poza tym, że w ciemnych. Ja zawsze powtarzam abyście się nie spodziewali po wyglądzie niczego szczególnego, pierwszy szablon raczej nie można nazwać zaawansowanym graficznie. Trwają prace nad drugim ale co z nim i kiedy będzie to nie wiem...


*
  WWW
Bartek0511
Post : 24 wrz 2006 15:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


@Len

No to może teraz kilka pytań odemnie:

1. mówisz że teraz strona będzie oparta na php. czyli co to będzie jakiś cms?
może zwykły PHP-Fusion a może Extreme.
2. czy forum będzie oparte jak tutaj phpBB?


*
 
Len
Post : 24 wrz 2006 15:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bartek0511 pisze:
1. mówisz że teraz strona będzie oparta na php. czyli co to będzie jakiś cms? może zwykły PHP-Fusion a może Extreme.

Sam nie wiem ja się w tym nie orientuję. Ja wiem tylko tyle, że od podstaw w PHP :D I tak jakby co nie ja ją robię, ja się zajmuję
Bartek0511 pisze:
2. czy forum będzie oparte jak tutaj phpBB?
treścią.
Forum będzie w phpBB modifided by Przemo. Czyli to samo co tutaj.


*
  WWW
lukasamd
Post : 24 wrz 2006 17:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Skoro od podstaw php to nie żaden z gotowych CMSów - trochę się dziwię bo część z CMSów jest już naprawdę bardzo wygodna i ma bardzo dużo funkcji. Do tego dochodzi bardzo ważna kwestia - bezpieczeństwo, taki php-fusion jest już bardzo bezpieczny a pisać coś takiego od nowa moim zdaniem jest trochę bez sensu.

No ale może nawet dobrze to wyjdzie - poczekajmy a się dowiemy ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 06 paź 2006 15:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to mamy już 6 października a strony która była zapowiadana na 30. września (po przesunięciu) dalej nie widać...

Ale ja mam cierpliwość - po raz któryś napiszę:

Wolę poczekać i zbierać pełne owoce prac IS ;)


*
  WWW
Len
Post : 10 paź 2006 12:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


I strona może się jeszcze bardziej opóźnić. Po tym jak wszyscy chcieli pomóc teraz dzieje się przeciwnie, ale tak zawsze kończy się przyjmowanie pomocy od ludzi z poza teamu.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 10 paź 2006 18:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
I strona może się jeszcze bardziej opóźnić. Po tym jak wszyscy chcieli pomóc teraz dzieje się przeciwnie, ale tak zawsze kończy się przyjmowanie pomocy od ludzi z poza teamu.


Kór** czemu nas to spotyka


*
 
lukasamd
Post : 10 paź 2006 19:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
I strona może się jeszcze bardziej opóźnić. Po tym jak wszyscy chcieli pomóc teraz dzieje się przeciwnie, ale tak zawsze kończy się przyjmowanie pomocy od ludzi z poza teamu.


Ja tutaj chciałbym zamieścić małą radę - uruchomcie stronę na jakimś systemie CMS albo nawet phpBB by Przemo z opcją portalu - unikniecie problemów a prace nad oryginalną wersją strony mogą trwać nadal - kiedy będzie skończona to na nią właśnie zmienicie.

Oczywiście to tylko rada - nie jestem w IS i nie mam zamiaru kierować działaniem tej grupy ;) poza tym nawet gdybym spróbował zostałbym olany :D (ze względu na to że ktoś z poza się za bardzo wtrąca).

Dalej myślę jednak że warto poczekać (który raz już to piszę? :D) - jeżeli coś ma być dobre to jednak warto być cierpliwym.


*
  WWW
Len
Post : 24 paź 2006 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obecnie pracuję nad zawartością strony i szukaniem jakiegoś fajnego stylu na forum (trudno mnie zadowolić). Wszystkie problemy, które nas prześladowały przez ten rok zniknęły, mam nadzieję, że bezpowrotnie. Został tylko jeden problem - serwer, przez dziwnych adminów jeszcze nie wiemy czy tam będziemy, ale z przeniesieniem strony na nowy nie powinno być dużych problemów.

Tak więc jeśli serwer nam nie pokrzyżuje planów strona może wystartować całkiem niedługo.

Dodane później
Znacie jakieś dobre darmowe serwery?


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron