Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna

Czy forum Iron Squad to dobry pomysł?
Tak 55%  55%  [ 6 ]
Nie 45%  45%  [ 5 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
Len
Post : 03 wrz 2006 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ok, decyzja zapadła. Forum jednak będzie, jest to związane z naszymi planami na przyszłość. Tutaj byśmy się nie zmieścili i prędzej czy później i tak doszłoby do stworzenia własnego forum. Na początku forum będzie tylko prywatne dla IS, publiczne działy powstaną wraz ze stroną.

Czy forum będzie popularne? Tego nie wiem, jeśli nie to trudno się mówi i przestawi się je na angielskie.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 03 wrz 2006 15:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


@Len

Jak forum nie będzie popularne to Ci pomożemy je zareklamować wyśle się po wszystkich forach reklamke i bedzie lux.


*
 
lukasamd
Post : 03 wrz 2006 16:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


I na JAC znajdzie sie reklama nowego forum ;) ,
ja tez pomoge w reklamie na innych forach.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 04 wrz 2006 18:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Ja też mogę pomóc w rozmieszczaniu reklamy po forach.


*
 
Len
Post : 05 wrz 2006 20:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dzięki za chęci pomocy, ale reklama IS będzie bardziej skuteczna wśród fanów JA, bo w końcu będzie to głównie strona i forum o modowaniu, a tym mogą się zainteresować tylko fani JA.

Jednakże JAC i IS nie są sobie obce i na pewno będziemy się wzajemnie wspierać. Najprawdopodobniej strona ruszy w tym miesiącu, ale plany uległy zmianie i będzie wyglądać trochę inaczej niż miała, nie będzie tak tragicznie choć pięknie też nie, ale przejrzyście.


*
  WWW
lukasamd
Post : 06 wrz 2006 16:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to czekamy na stronkę - zobaczymy co na niej dacie ciekawego, na pewno materiały które pozwolą ludziom na uczenie się jeżeli chodzi o modyfikowanie Jagged Alliance ;)

Jeżeli się mylę to mnie poprawcie :P


*
  WWW
Len
Post : 07 wrz 2006 21:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Się zgadza, ale nie wiem czy poradniki będą od razu bo ich napisanie zajmuje sporo czasu, no chyba że nie mają być szczegółowe ;) W dniu otwarcia może będzie parę drobnych ale na pewno szybko będą się pojawiać. Teraz robię forum i stronę naraz, więc za dużo nie można.

A co do tej reklamy. Obawiam się, że bardziej pomożecie po prostu będąc na nim aktywnym, bo jeśli nic tam nie będzie to nie ma co reklamować :<


*
  WWW
Bartek0511
Post : 07 wrz 2006 22:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
Obawiam się, że bardziej pomożecie po prostu będąc na nim aktywnym, bo jeśli nic tam nie będzie to nie ma co reklamować


Święte słowa.


*
 
lukasamd
Post : 08 wrz 2006 05:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


To to będzie konkurencja dla Legiona o ile się nie mylę ;) przecież tamta strona też jest o modyfikowaniu...


*
  WWW
Len
Post : 20 lis 2006 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad sensem istnienia forum IS. Ostatnio w świecie JA nie jest zbyt różowo, mało postów jest zarówna na LA jak i na JAC, a na forum IS głównymi tematami będą IS, projekty IS i tworzenie modyfikacji tak więc czy to aby nie za mało? Czy nie będzie sytuacji gdy w ciągu tygodnia będzie parę nowych postów, a ożywienie tylko w momencie zapowiedzi nowego projektu?

Trzeba się poważnie zastanowić kto tam będzie i co będzie pisał. Decyzję o forum podjąłem gdy na JAC popularnym tematem było tworzenie modyfikacji, teraz temat leży od 3 miesięcy i zastanawiam się czy to samo będzie z forum IS? Jeśli tak to będzie klapa bo kto wtedy będzie słyszał o naszych projektach? Ale z drugiej strony idąć tą drogą już lepiej stworzyć na stronie JAC specjalny dział niż wymyślać zupełnie nową stronę grupy. A jeśli ma być strona grupy bez forum to bedzie traktowana jako dodatek do JAC co niezbyt się jej uśmiecha.

Podsumowując. Jeśli założymy forum IS i będzie popularne to będzie nowe miejsce spotkania fanów JA, a grupa będzie miała własne forum będące czymś w rodzaju mostem pomiędzy userami JAC i LA. Jeśli założymy forum i będzie klapa to będzie... klapa, trzeba będzie założyć działy na forum JAC i praktycznie zaczynać od nowa. Jeśli nasze forum będzie w postaci dodatkowych działów na forum JAC to będzie większe zainteresowanie projektem bo każdy to zobaczy, ale nasz włąsny dział będziemy musieli mieć na oddzielnym forum.

Wiem, że trochę namieszałem ale jakie jest wasze zdanie? Co lepiej zrobić? Założyć zupełnie nowe forum IS czy założyć dodatkowe działy na tym forum?


*
  WWW
Fireox
Post : 20 lis 2006 14:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Kurde juz sam nie wiem co na ten temat mam sadzić niby dobrze a źle :/
scena Jagged Alliance maleje nie ma sie co oszukiwać jst mało ludzi co zna tą gre albo w nią kiedys grało...mało rozreklamowana...przecież już wiekszośc osób wypiowadało sie w kazdym temacie dlatego potrzeba nam czegoś nowego jakis tematów ciekawych może zrobic fuzje z jakimś forum o grze taktycznej np Gorky... wtedy bedzie całkiem inaczej ale to już nie bedzie dawne JAC ;/


*
 
Bartek0511
Post : 20 lis 2006 14:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
Wiem, że trochę namieszałem


No namieszałeś strasznie, no ale ja sądze że tak (oczywiście to jest tylko moje zdanie i jeśli się to komuś nie podoba to nie moja wina):

Bardzo dobrze będzie że IS zrobi swoją strone a co do forum to mogę mieć pewne wątpliwości ponieważ jak @Len słusznie zauważył w działach "Modyfikowanie" ew. "Modowanie" strasznie się mało dzieje :( (może to jest mało interesujący temat?) więc moim zdaniem chyba lepiej będzie jak na JAC będą dodatkowe artykuły o modyfikowaniu etc. no ale to już jest sprawa IS jak postąpi.


*
 
Rafadan_PL
Post : 20 lis 2006 14:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Wg. mnie najlepiej byłoby tworzyc tematy o IS tutaj, na JAC. W takiej sytuacji jaką teraz przedstawiłeś ciężko przypuszczac by zainteresowanie IS było tak wielkie że wymagałoby osobnego forum. A tak przynajmniej parę postów u nas wpadnie ;)

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
Bartek0511
Post : 20 lis 2006 15:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Rafadan_PL pisze:
A tak przynajmniej parę postów u nas wpadnie


@Radafan_PL

tu nie chodzi o to czy na JAC wpadnie nam pare postów więcej czy nie, tu chodzi o to że Len ma dylemat czy forum IS będzie dość popularne bo w świecie modowania (zwłaszcza w Polsce) nie zbyt dużo się dzieje.


*
 
Len
Post : 20 lis 2006 15:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Podzejrzewam, że na forum IS będzie ruch tylko w momencie jakiś ważnych informacji. A w razie otworzenia forum IS tematy o tej grupie jak i o modowaniu na JAC zostałyby zamknięte. Forum IS na JAC w pewnym stopniu nas ograniczy, ale w przypadku bardzo dużego zainteresowania tym działem zawsze można bazę danych przenieść na nowe forum i usunąć wszystko z poza działu IS tworząc zupełnie nowe forum lecz z tą samą zawartością co było na JAC.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron