Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
XBARTEKX
Post : 23 gru 2007 21:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Wpadłem na ciekawy pomysł. Pomysł może trochę dziwny się wydawać ale uważam za ciekawy aby w trybie science fiction pozmieniać uzbrojenie i opancerzenie na futurystyczne. Fajnie by to wyglądało jakby zamiast kulek pistolet strzelał laserem a nasi pupilkowie nosili pancerze z wypolerowanej stali aby odbić laser ;].


*
  WWW
lukasamd
Post : 24 gru 2007 10:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


IMO bardzo zły pomysł, zniszczy całkowicie klimat gry. To jest dobry pomysł za zupełnie oddzielnego moda a nie na LS.


*
  WWW
momo78
Post : 24 gru 2007 10:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


eeee nie siedze w temacie, nie wiem jakie można robić mody, ale jak bronie futurystyczne popsuły by klimat, to może by zrobić całego moda z broniami, postaciami, przedmiotami, interfejsem, itp futurystycznym?
heheheeh ale mnie zjedziecie równo :P
Wiem wiem że to łatwo powiedzieć, ale ja bym chętnie zagrał w takie Star Wars JA, albo Alien vs Predator JA(crepitusy juz mamy :P )

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
lukasamd
Post : 24 gru 2007 10:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No właśni o to mi chodzi - po trailerze wiadomo, że Last Stand zapoda nam raczej inny styl gry. IMO będzie to gra o wiele bardziej realistyczna niż inne mody. Nie wiem czy będzie tryb SF ale nie będzie on raczej polegał na zrobieniu z JA Star Warsów.

Zrobienie takiego moda jest jednak możliwe, tyle że raczej musi być od samego początku nastawiony na SF.


*
  WWW
momo78
Post : 24 gru 2007 10:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


lukasamd pisze:
Zrobienie takiego moda jest jednak możliwe, tyle że raczej musi być od samego początku nastawiony na SF.

Ahaaaa
A nie znasz mój Panie i Władco i Brygadzisto jakichś modów, które mają coś takiego science fictionowatego? :P
Widziałem gdzieś, że miał się utworzyć(lol) mod z Falloutem w roli głównej.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
XBARTEKX
Post : 24 gru 2007 10:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Kiedyś miał wyjść fallout raider menance. No ale nie udało się. Może jak wyjdzie nowa kalendonia to wyślemy petycję do jagged alliance zone o utworzenie takiego moda :DD.


*
  WWW
Len
Post : 24 gru 2007 11:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Lukas ma rację, futurystyczną modyfikację można stworzyć ale takie elementy kompletnie nie pasują do fabuły w Last Stand. Akcja LS co prawda będzie się działa w przyszłości ale to będzie najprawdopodobniej rok 2010 więc i tak nic się nie zmieni.


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 28 gru 2007 19:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


2010?? To może jakieś bilbordy propagujące Euro 2012?? :D Nie no żartuje. Uważam że modyfikacja byłaby ciekawa gdyby jako postać negatywną dać postać która by miała mało znane nazwisko jakiegoś polityka :). Nie ważne czy z PISu czy z PO. Ot taki smaczek :D.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 gru 2007 19:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ehh bartek czy ty zrozumiesz kiedyś, że mod który ma być dobry musi być normalny i choć w miarę poważny? :wall: Wiem że pasowałby ci mod PO versus PiS ale nie sądzę aby ktoś chciał go zrobić ani w coś takiego grać...


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 28 gru 2007 19:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


A co komu by przeszkadzało jakby na postać negatywną walnąć polityka?? :D No w końcu monarchą w państwie powinien być polityk. Więc krótko mówiąc racji w tym trochę jest.


*
  WWW
Len
Post : 29 gru 2007 13:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


XBARTEKX pisze:
A co komu by przeszkadzało jakby na postać negatywną walnąć polityka?? :D

Jakby wprowadzić te wszystkie twoje "nikomu nie przeszkadzające" pomysły to wyszłaby z tego parodia. W LS będą różnego rodzaju smaczki ale mieszczące się w granicach.


*
  WWW
Lisiec
Post : 31 gru 2007 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 61
  • Dołączył: 01.04.2007
  • Skąd: Sopot


XBARTEKX pisze:
A co komu by przeszkadzało jakby na postać negatywną walnąć polityka??

mi... każdy ma swoją opcje polityczna, nie zawsze poprawną z autorami.

Co do futuryzmu, bez przesady, może byc smaczek w stylu holy hand granade z fallouta, smaczek, nic wiecej, gratka dla kolekcjonerow (pulse rifle w Deidrianna Lives).

_________________
Obrazek


*
  WWW
Popuś
Post : 05 sty 2008 18:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Ważne jest, aby postacie - zarówno ewentualni nowi najemnicy jak i NPC/RPC posiadali swój niepowtarzalny charakter, żebyśmy każdego kochali/nienawidzili za coś innego. Jak znam Lena to nie dopuści do sytuacji, żeby po tym kraju pałętali się sami zdesperowani, samotni, skryci zabójcy pragnący zemsty, niemniej wolę swoje powiedzieć :D Noo... i mam nadzieję, że postaci te to nie będą same "stereotypy", ale znajdą się tam oryginalne postacie (typu trzeźwy Rosjanin :-D Dobra, żartowałem...), które zdobędą równą popularność co Raven, Shadow czy Reaper. Tak więc drogi IS - bez powielania proszę ;)
Co do nowej muzyki - faktycznie by się przydała, ale wtedy przypadkiem gra mogłaby stracić swój klimacik... przynajmniej w moim odczuciu...
Jak coś sobie przypomnę to powiem :P


*
  WWW
momo78
Post : 05 sty 2008 18:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Jeśli muzyka będzie dobra i klimatyczna to myślę, że nie straci klimaciku.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Popuś
Post : 05 sty 2008 18:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Cóż, gdy po dłuższej przerwie słyszę tą muzykę z oryginalnego Jaggeda to ożywają chwile, kiedy pierwszy raz w to grałem... Wiem, może jestem sentymentalny i bardziej konserwatywny od ojca dyrektora :P
No i z dobrą muzyką może być problem - wątpię, żeby taki Vangelis czy John williams im muzykę napisał specjalnie do moda, a gotowych kawałków i tak nie wsadzą - prawa autorskie... No chyba, że gdzies tu jest jakiś zdolny kompozytor ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron