Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 16 wrz 2007 20:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Od momentu pierwszej oficjalnej zapowiedzi na naprawdę wielu serwisach internetowych pojawiły się informacje nt. fabuły. Niestety były one na tyle różne, że nie wiadomo było, która to ta prawdziwa. Ale teraz nie będziecie mieli żadnych wątpliwości, gdyż na stronie Iron Squad pojawił się opis JA2 Last Stand w którym znajdziecie, rzecz jasna, informacje o fabule. Nie jest to ostateczna wersja ale zmiany nie będą jakieś znaczące.

Z tym wszystkim zapoznać możecie się pod poniższym linkiem. A krytykować pod tym postem ;)

JA2 Last Stand - Informacje ogólne


*
  WWW
lukasamd
Post : 17 wrz 2007 05:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Informacji wcale nie jest tak wiele aby nic nie pozostawało nieznane (jak zwykle w projektach IS :P), mimo to potwierdziły się informacje z jednej czy drugiej strony gdzie pojawiła się zapowiedź. Trochę więcej wiadomo o tym nieznajomym ale.... ale czy to wystarcza? :D


*
  WWW
Len
Post : 19 wrz 2007 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
ale czy to wystarcza? :D

Oczywiście, że nie :diabel: Ale tu możecie pytać, fabuła to nie jest aż taka tajemnica. Często dodajemy jakieś nowe elementy. Ba, możecie sami coś zaproponować, w tak wczesnej fazie produkcji jest duża szansa, że wykorzystamy Wasze pomysły.

Zazwyczaj jest tak, że ludzie zgłaszają propozycje dopiero pod koniec prac. Ale wtedy na takie zmiany jest po prostu za późno.


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 20 wrz 2007 19:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Skoro tak to może akcje obsadźmy w kraju trzeciego świata o naziwe Kurów :]. (moje miasto :D) Nie no przesadzam ale przez ten długi brak informacji zainteresowanie projektem poszło w dół przynajmniej u mnie bo przez pare tygodni nie pamiętałem co to ma być Last Stand :D.


*
  WWW
Sid
Post : 21 wrz 2007 13:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


Nie spodziewaj się jakiegoś wysypu informacji i fajerwerków w najbliższym czasie (no może coś o fabule). Pamiętajmy, że LS jest jeszcze we wczesnej fazie tworzenia, więc do premiery jeszcze daleko. Robota musi potrwać.

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
Popuś
Post : 05 sty 2008 18:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Zaraz pewnie zostanę prześwięcony za nekroposting, za to że jestem nie na bierząco i że pewnie już gdzieś podano nowsze wiadomości, o których emeryt Popek nie wie... ale co mi tam i tak napiszę :D
Od początku - fabuła - cóż... tego nie było... i dobrze. Taki powiew świeżości mi się podoba. No i ten bohater główny... ah, prawdziwy smaczek ;) Ciekaw jestem czy te filmiki to ma być tylko intro i outro czy może Iron Squad planuje też coś pomiędzy? ;)No i widoczny wpływ Polski - tylko na broń i sprzęt czy również pojawi się jakis Polak? ;) No tyle byście już powiedzieć mogli :-D


*
  WWW
Len
Post : 05 sty 2008 18:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Popuś pisze:
No i widoczny wpływ Polski - tylko na broń i sprzęt czy również pojawi się jakis Polak?

Ogólnie. Na konflikt również ale przede wszystkim przez wiele lat do kraju napływało sporo sprzętu z Polski, stąd w grze np. postrzelamy z polskich modeli broni. Będzie wiele polskich przedmiotów, miejsce dla postaci również jest ale nie przesadzajmy. Akcja rozgrywa się w zupełnie innym kraju, więc to będą tylko smaczki a nie główny element gry.


*
  WWW
Popuś
Post : 05 sty 2008 19:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Takie podejście mnie cieszy - zwłaszcza nowa, polska postać - mimo wszystko zawsze miło mieć w oddziale rodaka, zwłaszcza, gdy Last Stand mają oglądać i ludzie z zagranicy ;) Bądźmy dumni, że jesteśmy Polakami ;) Natomiast co do przesadzania się zgodzę - wyszłoby na to, że akcja dzieje się na Pomorzu, a nie Gdzieś Tam W Wielkim (aczkolwiek zacofanym) Świecie ;) No... i dobrze by było, gdyby Polak, chociaż "kurde" po polsku wypowiadał - może nie na skalę taką jak Ivan po rosyjsku (to też fajne jest xD), ale i tak byłoby... sympatyczne ;)


*
  WWW
Len
Post : 05 sty 2008 19:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Popuś pisze:
a nie Gdzieś Tam W Wielkim (aczkolwiek zacofanym) Świecie ;)

Oj, chyba źle nas zrozumiałeś. LS to nie kolejne JA2 w Arulcopodobnym państwie. Kraj do którego przybędziemy nie jest zacofany - zresztą, kiedy zobaczycie pierwszy sektor na lotnisku to sami zobaczycie :P

Problem jedynie w tym, że kraj został podzielony a granicę stanowi między nimi rzeka. Z racji ataków silniejszego zachodu, wschodnia część jest zniszczona (tu tez nie mylić czasem z Omertą).


*
  WWW
Popuś
Post : 05 sty 2008 19:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Oj, wybacz, wybacz - informacji o tym czy kraj jest zacofany czy nie nie było, więc uznałem, iż skoro rozdarty wewnętrznie kraj będzie raczej cofnięty trochę, ale skoro tak, to nic tylko się cieszyć ;) W końcu ileż można w lepiankach walczyć...


*
  WWW
emanuel
Post : 05 kwie 2008 23:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


kraj podzielony rzeką - to prawie jak Korea hihi ale nie w pionie a w poziomie.

nie moge sie doczekać moda.

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 06 kwie 2008 11:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ej właśnie - a kto tu powiedział że kraj będzie podzielony tak czy tak - mi się wydaje że takiej informacji jeszcze nie było ;P


*
  WWW
mtl
Post : 06 kwie 2008 11:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


lukasamd pisze:
Ej właśnie - a kto tu powiedział że kraj będzie podzielony tak czy tak - mi się wydaje że takiej informacji jeszcze nie było ;P


Len pisze:
Z racji ataków silniejszego zachodu, wschodnia część jest zniszczona


:diabel:

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
lukasamd
Post : 06 kwie 2008 12:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Może mapa była obrócona o 90 stopni ? :D


*
  WWW
Len
Post : 06 kwie 2008 13:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
Może mapa była obrócona o 90 stopni ? :D

A może w LS wschód będzie na północy? :D


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron