Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
snick
Post : 29 lip 2006 21:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Sporo gadamy o najemnikach, był nawet puchar dla najlepszego z nich. Gadamy o przydatności, organizacjach itd, ale - o dziwo - nikt z nas, a przecież w większości, nie wiem czy nie absolutnej, reprezentujemy męskie grono. :twisted:

Tak więc zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat kobiet w branży. Kryterium oceny to oczywiście wygląd :P , umiejętności, barwa głosu.


1. Raven - pięknie wygląda, ma niezłe odzywki, jedyna jej wada to to, że ma męża... Ale to się da załatwić :mrgreen: (wiadomo, wynająć go na dwa dni, później wysłać bez sprzętu do walki przeciw krwawym kotom... :D ). Ponadto cudownie strzela, świetnie walczy w nocy i w ogóle wymiata. :mrgreen:

2. Buns & Scope. Lubię je obie, tak za wygląd, jak i za umiejętności.

3. Ayana (ta z UC) - dobrze strzela i nieźle się uczy. Wygląd też całkiem znośny. Tylko te pozostałe po Flo odzywki...



A najgorsze najemniczki? To chyba oczywiste :mrgreen:

Flo - paskudny wygląd, kompletne beztalencie
Meltdown - chyba nie muszę tłumaczyć? :P


*
  WWW
Fireox
Post : 29 lip 2006 21:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


snick pisze:
1. Raven - pięknie wygląda, ma niezłe odzywki, jedyna jej wada to to, że ma męża... Ale to się da załatwić (wiadomo, wynająć go na dwa dni, później wysłać bez sprzętu do walki przeciw krwawym kotom... ). Ponadto cudownie strzela, świetnie walczy w nocy i w ogóle wymiata.

Dokładnie ona jest cudowna ;]
Ale i tak najlepsza jest Buzz tyle razy to tłumaczyłem ale postaram sie jeszcze raz ;]
Ona jest po prostu cudowna nie szkodzi ze jest warjatka bo i tak jak swiruje to minimum 3/5 sprzałów trafia w przeciwnika (gwarantuje to wam) a 3 strzały to jest już prawie pewna śmierć
jedyną jej wadą jest brak medycyny jest to bardzo nie wygodne gdy nie może sie samemu leczyć :/
Scope- jest to świetny snajper dobrze strzela i wogle lubie ją :)

A najgorsze najemniczki?
jest ich dużoale najbardziej denerwuje mnie FLO może dlatego że jest z MERC :P
A według mnie MERC w JA2 jest bardzo słaby w nowszych wersjach jest troszke lepszy
o sorry warty uwagi w Ja2 Merc jest Cougar strzeleckie 92


*
 
snick
Post : 29 lip 2006 21:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


No tak, Buzz też jest fajna, zapomniałem o niej... Te jej czarne loki... :mrgreen: I w ogóle jest fajna. Trochę jej odwala, ale to mi nie przeszkadza. Lubię świrów, jak Razor czy Maddog. :)


*
  WWW
Popuś
Post : 29 lip 2006 21:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Wiadomo, że najlepszą spluwą do wynajęcia w całej grze jest niepodważalnie Charlene "Raven" Higgens. Podpora kazdego mojego ataku, stawiam ją często przed IMPowcem, a na cenę nie patrzę, bo jak mnie nie będzie stać to zwolnię kogoś innego :twisted: Doskonale strzela, świetnie radzi sobie w nocy, w dzień nic gorzej. Fajne teksty, z wyglądu też niczego sobie. A co do jej męza o którym była mowa... Jego też lubię... Skoro Raven go pokochała to znaczy że to jest spoko facet :mrgreen:

Poza tym Monica "Buns" Sonderguard. Wielu jej nie lubi, ale to kolejny doskonały najemnik. Idealna do szkolenia samoobrony, inteligentna i idzie ją nieźle wyszkolić w medycynie, więc może robić za głównego lekarza. Kolejny filar mojego oddziału.

W Wildfire zaczynam się przekonywać do "Buzz", gdyż nareszcie ma chociaż kilka pkt medycyny. Na samym początku bardzo pozytywne wrażenia, możliwe, że na stałe zostanie w moim doborowym oddziale.


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 29 lip 2006 22:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Ech ... i znów ta ********* Buzz ... no ja nie wiem ... może fanklub feministek założycie? :lol: Dla mnie jedyne słuszne zastosowanie dla tej idiotki to kula w łeb/ślub z Hick'iem (zresztą na jedno wychodzi :P ). Co wy w niej widzicie? Tylu jest podobnych, czy nawet lepszych ... :roll:

Raven - "Jest najlepsza, nie ma drugiej takiej". I to wystarcza za cały opis. No i zdobędzie puchar JAC dla najlepszego najemnika w grze! To już jest wyznacznik jej klasy.

Jest jeszcze Ira. Nigdy nie musiałem wynajmować wyjamować Buns mając w zespole Irę (czyli praktycznie zawsze).


*
 
Len
Post : 29 lip 2006 23:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Raven: Dobra najemnik, dobrze sobie radzi jako snajper w nocy. Ale jest nieco sztywna, a w UB zrobili z niej babochłopa.
Scope: Jeszcze lepsza od Raven, jeszcze lepiej sobie radzi jako snajperw w nocy. Co tu o niej pisać?
Fox: Mialem ją krótko, nająłem niedługo przed końcem JA2. Jest głupia, pełniła rolę tragarza ponieważ ona nie jest najemniczką tylko... zresztą sami spójrzcie na jej um. zręczności.
Spider: Na początku bardzo słaba, ale da się ją wyszkolić na dobrego najemnika. Jej zaletą są wysokie umiejętności medyczne dzięki czemu leczy bardzo szybko.


*
  WWW
Grizzli
Post : 14 sie 2006 19:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Ja tam z najemników płci hmm. pięknej (bo słbej by, raczej nie powiedział :P ) to najbardziej sobie cenię IMP- prawie zawsze tworze kobietę. A jesli chodzi o inne najemniczki to lubię Buzz i sposób w jaki traktuje męzczyzn :D

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Kijek
Post : 14 sie 2006 19:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Moje ulubione babeczki :P to:
Buzz jak dla mnie śliczna :P dobrze strzela i nie przeszkadza mi to, że czasem dostaje swira :diabel: jak miała RPD nikt do niej nie podszedł :diabel2:
Scope głównie ze względu na umiejętności strzeleckie :) odzywki ma w porządku i ogólnie jest ok :)
Raven była pierwszą najemniczką jaką kupiłem grając w JA2 :) sentyment pozostał :P w polskim UB ma beznadziejny głos :/
Nie trawie za to:
Meltdown bez komentarza :)


*
  WWW
Grizzli
Post : 14 sie 2006 19:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


uu Meltdown wredne grube babsko nie cierpię jej według mnie powinna iśc do merc i zamienic się z Flo buźkami ;)

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Jemiel
Post : 26 sie 2006 20:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Cytuj:
Raven - "Jest najlepsza, nie ma drugiej takiej". I to wystarcza za cały opis. No i zdobędzie puchar JAC dla najlepszego najemnika w grze! To już jest wyznacznik jej klasy.


Dołączam do fanclubu Raven :). Szkoda tylko, że nie ma oprócz night ops, skradania się. Wtedy mógłbym ją brać do drużyny cały czas.

Cytuj:
a w UB zrobili z niej babochłopa.

Głosy w UB to tragedia, najlepiej je wyłączyć.

Spider - jak ją podtrenować, to będzie niezła. Biorę ją głownie ze względu na specjalizacje - night ops + skradanie się (pyszna kombinacja) i niski koszt.

Buzz - ekspert od broni ciezkiej mi nie potrzebny, ale świry zawsze wzbudzały moją sympatię :)

Scope - nie wiedzieć czemu lubię angielski akcent, poza tym jest świetnym snajperem, raczej zrównoważone wypowiedzi. Jest spoko.

Najgorsze:
Flo - he, he, he.... ale raz z ciekawości zrobiłem z niej killera :).

Meltdown - nie chcę być powierzchowny, ale... będę :P


*
 
ciastoludek
Post : 31 sty 2007 19:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 16.12.2006
  • Skąd: Toruń


NO CO WY FLO FOREVER!!!!!!!!!!!
Oczywiście żartuje.

Jemiel pisze:
nie wiedzieć czemu lubię angielski akcent


BLEEEEEEEEEE!!!!!! I ZA TO NIE LUBIE SCOPE.

No ja najbardziej lubie Raven. :D
Buzz migdy nie brałem, (tylko mój brat) ale spróbuje.

_________________
no fun without a gun


*
 
XBARTEKX
Post : 16 cze 2007 16:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Kto by nie chciał zobaczyć jak Buzz dostaje świra w łóżku :). Ale moje ulubienice to Spider i Raven. Co prawda Spider ma mechanike bodajże na 0 ale reszte umiejętności da sie wytrenować :D.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron