Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 20 sty 2008 16:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Co to jest nasz-klasa.pl tłumaczyć chyba nikomu nie muszę. W niespełna rok malutki serwis stał się największym portalem społecznościowym w Polsce. Od dłuższego czasu tworzą się także grupy zrzeszające osoby o takim samym imieniu, nazwisku czy zainteresowaniach.

Na próbę postanowiłem więc utworzyć konto które zrzeszałoby polskich fanów Jagged Alliance, czy jest to dobry pomysł czy nie oceńcie wy. Jeżeli ktoś chce się zapisać to zapraszam:

Polska społeczność Jagged Alliance - nasza-klasa.pl


*
  WWW
momo78
Post : 20 sty 2008 16:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


moim zdaniem moze być.
Mi to niee przeskadza

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Wigen
Post : 20 sty 2008 17:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Eeee...jakoś nie trawię tej strony nasza-klasa.pl. Słuchaliście pewnie we wszystkich wiadomościach że mają oni wielkie problemy z zachowaniem prywatnych danych użytkowników. Strona dobrze prosperuje już od samego początku. Zarejestrowało się już an niej ok. 6mln użytkowników, a liczba z każdym dniem powiększa się o jakieś 20.000.


*
 
Len
Post : 20 sty 2008 17:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mnie również to nie zachęca. Cenię swoją prywatność a strony taka jak NaszaKlasa to dla mnie wróg.


*
  WWW
Wigen
Post : 20 sty 2008 18:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Takie logowanie się bez pewnych przemyśleń na takiej stronie jak nasza-klasa.pl prowadzi natychmiast do ujawnienia naszych danych osobowych innym użytkownikom którzy się tam rejestrują. W sumie wydaje mi się że wszelkie dane osobowe które się tam znajdują są niezbyt dobrze chronione, a my nie mamy wpływu na to kto w tej chwili może je przeglądać.


*
 
nemrod
Post : 20 sty 2008 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Portal nasza klasa lubie i mam tam konto, ale jest to jedynie dla znajomych, ktorych znam osobiscie i pomysl ze spolecznoscia JA jest dla mnie nie tyle co malo zachecajacy, ale wrecz niepowazny i predzej mi kaktus wyrosnie niz do jakiejs tam spolecznosci :| sie zapisze jako znajomy. Fakt faktem to portal, ktory w zeszlym roku zrobil niesamowita furore, ale ludzie nie umieja korzystac i co wieksze maniaki pisza na nim nawet co jedza na sniadanie i gdzie chodza do kina. Gwalt na swojej prywatnosci i pole do popisu dla zlodziei, pedofili i windykatorow :> . Nie, nie i po prostu nie. Pomysl durny jak cholera. Amen.

_________________
.


*
 
eRKay
Post : 11 lut 2008 15:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 20
  • Dołączył: 01.02.2008


ja mam tam konto ale takie "szybkie" wczytywanie mnie zniecheca do zagladania tam
pomysl moim zdaniem chybiony

_________________
w życiu pewna jest tylko śmierć


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie