Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Popuś
Post : 14 sie 2008 11:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


O mamo... Jak mi to zebrałeś do kupy to aż mnie przygniotła oczywistość Twoich słów... No nic, obiecuję się poprawić, bo faktycznie pojechałem trochę po bandzie z tą lalą na początku. Dobra, chyba się już otrząsnąłem, teraz czas wyciągnąć zeszyt z notatkami i trochę pogryzdać w nim poprawiając to i owo w jej postaci... Cóż, miejmy nadzieję, że wyjdzie ciut lepiej jak jest.

Jaahquubel pisze:
Czy przewidujesz ilość odcinków, terminarz itp.?

Terminarz się ustali sam jak dam wreszcie kolejny odcinek - wtedy będzie nowy co tydzień, kiedyś były dwa w tygodniu, ale matura mi trochę pomieszala plany, potem myślałem że będzie git, a tutaj nagle się okazało, że chrzestny ma nowotwór złośliwy w zaawansowanym stadium i znów mi się pochrzaniło z pisaniem. Co do ilości odcinków to chyba też się zmieni, bo chciałbym, żeby były dłuższe (a w ogólnym rozrachunku mniej), co już swego czasu sugerował nemrod (którego komentarzy mi na marginesie brakuje ;) )


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6


cron