Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PeseiK
Post : 27 lip 2006 14:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


Jak w temacie. Co was denerwuje w JA2, jakieś błędy, głupie sytuacje?

Mnie osobiście denerwują robale! Te su... ekhm... dranie :) paraliżują mi kopalnie, pakuje się w nie tony amunicji a one dalej stoją i plują tym ich czymś do moich najemników jakby nigdy nic. Bleah!

Jeszcze coś - nieraz denerwuje mnie to, że po przejściu z jednego miejsca na inne (w trakcie walki) zostaje mi jakieś 12 PA i... strzał wymaga 13 punktów :evil: ... wtedy to już moja wściekłość nie ma granic ;)

A Was co denerwuje? :twisted: :mrgreen:


*
 
lukasamd
Post : 27 lip 2006 14:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mnie denerwuje to że np. kiedy wróg/najemnik (znacznie częsciej to 1 ;) ) spada z dachu na COŚ lub po wybuchu wróg jest odrzucany na COŚ to gra lubi się wysypywać.

COŚ - beczka, samochód, jednym słowem jakakolwiek przeszkoda.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 27 lip 2006 14:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


1.Ja nie lubie sytuacjii jak mi wyskakuje zegar w trakcie tury przeciwnika i muszę czekać,
2. Nie znosze jak nie mogę przejść jakiegoś sektora np. na expercie,


*
 
PeseiK
Post : 27 lip 2006 14:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


@Lukas - Mnie się takie coś nie zdarzało...

@Bartek - mnie denerwuje tylko to, że wróg w trakcie swojej tury wykorzystuje opisane niżej przeze mnie czynności :(

Denerwuje mnie też to, że ja w wroga nie mogę trafić, a on we mnie tłucze seriami i siecze moje oddziały... no cóż, ładowanko i znowu to samo... Byli trzej bracia: Lech, Czech i Pech :) Ten trzeci najbardziej mi chyba towarzyszył :lol:


*
 
lukasamd
Post : 27 lip 2006 15:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


@PeseiK poprzez załozenie nowego tematu przypomniałeś mi o jeszcze jednym - NIENAWIDZĘ, po prostu NIE ZNOSZĘ kiedy wróg gada przez to swoje radio - gdyby wszyscy kolesie mieli gadać podczas swojej tury to nie.... to ja dziękuję za coś takiego...


*
  WWW
PeseiK
Post : 27 lip 2006 15:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


Oj to też denerwuje... Głupie marnowanie czasu :/


*
 
Len
Post : 27 lip 2006 15:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hehe... właśnie dzisiaj podczas gry myślałem o założeniu takiego tematu :)

Mnie denerwuje gdy wróg mnie zobaczy, dostanie turę i cały czas do niego nawalają, ja widząc że już nieźle oberwał chcę wczytać ale nie mogę bo ci jeszcze strzelają. Cholernie to denerwujące, czemu nie można wczyrywać podczas tury wroga?

Albo gdy podczas tury wroga ekran staje w miejscu, czasami bywa tak że ktoś dalej do mnie strzela a kamera pokazuje na mojego najemnika. Kurde, ja chcę zobaczyć gdzie on jest. Schowa się i nadal nic nie wiem.

Trzecia sprawa to gdy wrogowie strzelają do mnie znikąd. Czyli oni mnie widzą a ja ich za cholerę nie mogę zobaczyć.

Ps. Ten temat można chyba przenieść do działu Ogólnie o serii JA


*
  WWW
snick
Post : 27 lip 2006 15:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Mnie wpienia, jak chcę coś ukraść przeciwnikowi, a np. mam na tę czynność tylko 10PA, czyli wymagane minimum, włącza się zegar, czekam kupę czasu i na końcu nic się nie dzieje. :x


*
  WWW
Fireox
Post : 27 lip 2006 17:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Mnie denterwuje to samo co u Bartka wyskakuje zegar w trakcie tury mojej i przeciwnika ;(
Nie znosze jak nie mogę przejść jakiegoś sektora ;(
i jeszcze to u Lena gdy wrogowie strzelają we mnie a ja nawet ich nie widze ;(
jeszcze nie lubie jak wrog schowa sie za dzwiami jak tam wchodze to on ma przerwanie i ... mnie zabiuja :twisted:


*
 
Rafadan_PL
Post : 27 lip 2006 21:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Mnie cholernie denerwuje coś w rodzaju "mocy" przeciwników która w wcudowny sposób ostrzega ich z której strony nadchodzi wróg :|

Gośc stoi tyłem, ja skradam się do niego Igorem (umiejętnośc - skradanie), nieźle doświadczonym (poz. 6), wyposażonym i wyszkolonym. I co się dzieje? Od razu tura rozpoczyna się dla przeciwnika, a on odwraca się i bez zastanowienia strzela :roll:


*
 
Popuś
Post : 27 lip 2006 23:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Tak najbardziej to mnie denerwuje jak mój doborowy oddział, gdzie normalnie jeden strzał = jedna śmierć nagle traci na celności i wszyscy najemnicy "przestają umieć" strzelać. No przecież można cholery dostać jak najemnik 97 pkt strzlectwa ma czystą pozycję i nie trafia nawet w tułów. Pół biedy jak tylko jeden nie trafia, gorzej jak cały oddział i to przez kilka tur. Oczywiście w tym samym czasie wróg musi trafić przynajmniej połowę strzałów i w końcu moi luidzie ledwo żyją i dopiero wtedy się biorą do roboty...
Poza tym denerwujące są te zawiechy, kiedy to przez kilka minut kręci się taki mało fajny zegarek i trza czekać aż się będzie można ruszyc.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 lip 2006 07:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mnie wkurzają też czasami zdarzające się (ale tylko w UC i Wildfire PL tak miałem) bardzoooo dłuuuuugie save. Nawet quick save potrafi trwać tak długo że wydaje mi się że gra się zawiesiła :roll: co gorsze, najczęściej zdarza się to wtedy kiedy POTRZEBUJĘ co trochę zapisać grę...


*
  WWW
Popuś
Post : 28 lip 2006 10:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


To w folderze z grą usun pliki .sav (jeden sobie zostaw :P ) i zapisuj od nowa - powinno pomóc.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 lip 2006 10:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie pomagało wtedy :shock: ale jakoś przeżyłem Wildfire i Urbana ;)


*
  WWW
Len
Post : 28 lip 2006 11:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No to co wspomniał Popuś to jest chyba najbardziej denerwujące, świetni najemnicy którzy sektor wcześniej strzelali celnie w głowy, teraz nie potrafią trafić NIKOGO.
Albo najgorsze gdy wróg wyjdzie zza ściany (często w UC się to zdarzało, ponieważ mnóstwo tam budynków), my dostajemy turę bądź przerwanie, oczywiście cieszymy się bo gość już praktycznie nie żyje, a tu najemnik nie potrafi trafić z dwóch metrów. Wtedy jest ciągle wczytywanie i próbowanie wszystkich możliwości, jeśli nic nie skutkuje zamiast świetnej akcji mamy ucieczkę.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron