Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 25 wrz 2007 13:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No nie ma sprawy, jakby co to zawsze wysyłaj mi PW ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 24 paź 2007 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


OK. Nie ma problemu

No jak na razie w najnowszym numerze nie pojawiły się żadne zapowiedzi, recenzje ani tematy numeru o najnowszej części Jagged Alliance ( Hired Guns: The Jagged Edge). Prawdopodobnie możemy się ich spodziewać hmm...w listopadzie.

No tak w CD Action trwają przecieki (czyli odkrywanie pełnych wersji na płycie) a my czekamy co pojawi się w zawartości nowego numeru (11/07). Oby była to ta recenzja na którą czekamy. I oczy wiście mowa tu o recenzji gry Hired Guns: The Jagged Edge.

A pełną zawartość numeru możemy przeczytać pojutrze na stronie oficjalnej CD Action.


*
 
Len
Post : 25 paź 2007 11:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wątpię aby dali recenzję HG. Rzadko kiedy zajmują się grami, które nie miały swojej recenzji w Polsce.


*
  WWW
Wigen
Post : 25 paź 2007 21:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No w sumie. Zobaczymy jutro jak to będzie. Jak nie będzie w listopadzie to musimy poczekać do grudnia, a w najgorszym wypadku to do stycznia :)


*
 
Sid
Post : 26 paź 2007 16:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


W spisie treści najnowszego numeru Hired Guns brak...

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
lukasamd
Post : 26 paź 2007 16:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Trochę szkoda :/ Może kiedy znajdzie się wydawca coś naskrobią. Tyle tylko że (ewentualna) słaba ocena przy recenzji mogłaby być niezłą antyreklamą dla gry, zresztą "się zobaczy" co będzie.


*
  WWW
Wigen
Post : 26 paź 2007 18:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No w sumie. Prawdę mówiąc to chyba panowie z CD Action nie usłyszeli jeszcze o Hired Guns: The Jagged Edge, ale być może usłyszą. Się zobaczy w grudniu :)


*
 
Rain
Post : 26 paź 2007 19:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 39
  • Dołączył: 19.09.2007
  • Skąd: Poland - Lodz


Co Wy tak to CD-Action przeżywacie? :zdziw:
Żadnej innej gazety nie ma czy co :okulary2:
Boże..jak małolaty po 14 lat..ehhh


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 paź 2007 19:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Chodzi o to że CDA jest bardzo popularnym magazynem o grach, ja sam go nie czytuję ale jeżeli jakieś dobre informacje pojawiłyby się tam to są szanse że grą zainteresuje się sporo osób ;) Druga sprawa że temat nazywa się "CD Action opowiada o Jagged Alliance!" :P


*
  WWW
Wigen
Post : 26 paź 2007 23:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Dokładnie. Przecież ten serwis jest poświęcony serii Jagged Alliance i zawsze na bieżąco muszą pojawiać się na ten temat jakieś informacje. Każdy sposób na przybliżenie graczom tej gry jest dobry. Nawet jeśli pisze o tym CD Action.


*
 
Rain
Post : 27 paź 2007 08:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 39
  • Dołączył: 19.09.2007
  • Skąd: Poland - Lodz


Umiem czytać i wiem o czym jest temat :ok:
Zadałem tylko pytanie gdyż o jakiejkolwiek grze byście nie napisali zaraz się pojawia: "było demko w cd-action,widziałem recenzje w cd-action" itd..
Więc się zastanawiam co w tym zacofanym pisemku jest?..no, chyba że innych pism w kiosku nie ma to co innego :>

Ale to taki mały OFF który już skończyłem.

Pomijam już czas kiedy ukazała się sama zapowiedź w cd-action..a o recenzji(za 2mc?) czy choćby postępach w produkcji gry nie będę się wypowiadał :P


*
  WWW
Sid
Post : 27 paź 2007 10:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


Ja tam CDA nie czytuję, IMO już dawno przestało być dla mnie merytorycznym liderem branży. Bądź co bądź jednak CDA ma sporą "moc" marketingową i ukazanie się w nim recenzji mogłoby przyspieszyć wydanie gry albo chociaż przysporzyć jej fanów.

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
Len
Post : 27 paź 2007 17:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


CD Action jest słabe a recenzenci do... wiadomo czego. Nie lubię ich recenzji, są zbyt jednostronne i jest w nich więcej ględzenia bez sensu niż gadania o grze. Ale fakt jest taki, że to najpopularniejsze polskie pismo zauważane za granicą, wszak doczekało się czeskiej wersji. Wiele osób to kupuje, ukazanie się w niej czegokolwiek o grach z serii JA to ogromna reklama.

Inne czasopisma również śledzę ale jakoś nie liczę na nie. Recenzują mało gier, starcza im co najwyżej na zrecenzowanie gier których recenzje widujemy na każdym kroku, że powoli zbiera się na mdłości.

O HG redakcja CDA na pewno słyszała. Kiedyś pisali o JA3D w końcu.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
lukasamd
Post : 27 paź 2007 18:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Małym oftopem - CDA kiedyś było bardzo dobrym magazynem jeżeli chodzi o jakoś tekstów no i ten klimat (dla mnie lata 2000-2002), teraz za dużo tam bajerów, takie nowoczesne a jednak nudne pisemko...

Może w innych napiszą, z tego co wiem to widziałem kiedyś w Play'u lub Click'u reckę JA2: Wildfire.


*
  WWW
Wigen
Post : 27 paź 2007 19:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No ględzą fakt, faktem. Wiadomo że wychodzą teraz co nowsze gry (np. Wiedźmin) to warto o nich pisać. Niektóre teksty są słabe ale warto je poczytać dla rozrywki. Wiadomo przecież ze nie wszystkich interesują recenzje, ale tylko to co znajdzie się na coverze co nie. No fakt im więcej jest pisania o Hired Guns tym więcej gra zdobywa zwolenników.

Poczekamy, zobaczymy, przeczytamy :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron