Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 22 lip 2006 09:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Forum te obejmuje nieco kontrowersyjny temat - zabay jakie mamy z najemnikami. Chyba każdy kto grał w Jagged Alliance "robił sobie" czasem małą masakre wśród swoich ludzi - wystaczy jednemu kazać strzelić do drugiego (a najlepeij żeby pamiędzy nimi była reszta najmeników na stojąco :D ) i mamy małą strzelaninę.

Ja kiedy pierwszy raz grałem w JA2 i zdobyłem moźdierz to przetestowałem ją... na własnych ludziach (oczywiscie najpierw zapsiałem grę ;) ) - efekt był taki że broń spodobała mi się :D


*
  WWW
snick
Post : 22 lip 2006 09:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Jestem zbyt przywiązany do swojego składu, by go mordować. Znacznie większą satysfakcję sprawia mi mordowanie przeciwników. ;P W końcu to ja wynająłem, wytrenowałem tych najemników, dałem im broń i jeszcze płacę im ciężkie pieniądze żeby dla mnie pracowali, więc nie będę ich zabijał własnoręcznie.

a jak chcę przetestować jakąś broń, to używam do tego cywili :twisted:


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 lip 2006 10:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Chodziło mi oczywiście o chwilowe zabawy - "po zabawie", czyli wtedy kiedy nasi najemnicy już nie żyją, wczytuję grę ;)


*
  WWW
snick
Post : 22 lip 2006 10:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Domyśliłem się. Po tym jak zabiję cywili też wczytuję grę (chyba, że gram w UB - tam cywili morduję na serio) :P


*
  WWW
Len
Post : 22 lip 2006 10:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja tak samo jak Snick, za bardzo ich lubię aby mordować :wink:. Ale przyznam się, że kiedyś gdy brat podczas gry wyszedł na chwilę z pokoju, a najemników miał w jednym miejscu, ustawiłem tam ładunki wybuchowe i wszystkich rozwaliło. Jak wrócił była tylko krew i ciała, powiedziałem że się pokłócili :mrgreen:.


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 lip 2006 13:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W Wildfire jest w sektorach z kopalnią sporo ładunków wybuchowych. Kiedyś bawiłem się całkiem długo - pozbierałem ładunki z 3 kopalni i zrobiłem BUUUM !!! :mrgreen: a fekt był taki jakby w sektor przywaliła rakieta tomahowk :D


*
  WWW
GTO
Post : 22 lip 2006 18:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 16.06.2006


a ja sie bawilem nimi:D szczegolnie polecam :zwerbowac najemnikow neutralnych czyli z mapy a nie aim i merc ale tych drugich tez potem do malego pokoju zamknac dzwi najlepiej koelsiem z aim i strzelac do ty drugich fajna maskara sie robi albo fajny efekt dje zebranie grupy dosc duzej najlepiej na max najemnikow i wysadzic ich z tnt (rownie dobry efekt otrzymuje sie w zamknietej jak i otwartej przestrzeni)


*
 
Popuś
Post : 22 lip 2006 23:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


A nigdy nie organizowaliście walk najemników? Bierzecie dwóch kolesi np. Steroida i Shanka żeby równe szasne były :twisted: :mrgreen: stawiacie ich naprzeciw siebie i kazecie do siebie na zmiane trzaskac pięscmi. Ten który pierwszy padnie na glebe zostaje rytualnie zabity strzałem pod ścianą w tył głowy (jak już sie podniesie, leżacemu nic nie bedziemy robić). W ten sposób, na zasadzie eliminacji idzie wyłonic mistrza walki wręcz wsród najemników :D
Niemniej tak ogólnie to się nie "bawię najemnikami" jakkolwiek to brzmi... 8)


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 23 lip 2006 00:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Hahaha :mrgreen: :D Muszę tak kiedyś spróbowac :D Wyłonię mistrza walki wręcz początkowego składu ogranizacji MERC :mrgreen:

Pierwsza walka - Biff vs. Flo :P


*
 
PeseiK
Post : 26 lip 2006 12:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


Ja raz tak zrobiłem... Ale z Buzz :twisted: Oszalała i wpakowała mojemu IMPowcowi pół magazynka w cztery litery (stał do niej tyłem, próbowałem zarżnąć mojego nieprzyjaciela :) ) i skończył... na 3 punktach życia :) No to ja szast prast, leczę go i wykańczam resztę złych ludzi :D . Potem pobawiłem się z Buzz... wpakowałem w nią serię z HK 21, wszystkie strzały trafiły (mój IMP po podszkoleniu miał 99 punktów strzeleckich i broń automatyczna ekspert) a Buzz... poszła w diabły :) potem oczywiście stary sav załadowałem i Buzz poza walką, ale tak to wziąłem Buzz do składu tylko po to żeby ożeniła się z Hickiem


*
 
lukasamd
Post : 26 lip 2006 14:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja lubię czasami wziąść wszystkich z MERC i "zaatakowac" nimi legowisko dzikich kotów koło Almy :) zaatakować w cudzysłowiu bo oni raczej próbują się tam jakoś bronić i mamy sceny z jakiegoś kiepskiego filmu jak to grupa nastolatków broni się w buszu przed drapieżnikami :lol:


*
  WWW
nemrod
Post : 28 lip 2006 20:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


ja morduje swoich tylko wtedy, gdy juz moja sytuacja jest beznadziejna i nie pozostaje nic innego, jak wczytac gre. wtedy czasem Bloodem cwicze sztuki walki na kimkolwiek w poblizu itp.


*
 
Grizzli
Post : 14 sie 2006 19:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Ja sie czasami bawie tak- biorę HMX i umieszczam na jakies polanie z wysoka trawką i po wybuchu powstaja kręgi w zbożu :D albo biore wroga ogłuszam go i zabieram mu broń a póżniej inni minują teren wokól niego :kosci:

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Kijek
Post : 14 sie 2006 19:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Ja też rzadko kiedy mordowałem swoich najemników :) jedyne co pamietam to jak Steroidem wystartowałem na pięści do tygrysa :diabel2: taki pakero a z tygryskiem po dwóch strzałach gryzł ziemię :diabel2:


*
  WWW
lukasamd
Post : 15 sie 2006 11:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Miałem raz Steroida to mnie wkurzało że to taki paker przy moim IMPowcu wiec była walka:

Piesci steroida vs. C-7 :D

Steroid nie zdąrzył dobiec do mojego kolesia :D


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna


cron