Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 28 wrz 2006 15:24
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




Ostatnio zmieniony 02 gru 2006 14:24 przez lukasamd, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 28 wrz 2006 16:10
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A ja w to nie wierzę, ponieważ pisał, że "będzie można zauważyć znaczny spadek aktywności z mojej strony". Więc rozumiem, że wciąż będzie adminem ale takim jakby w stanie uśpienia, który tylko czasami coś robi.
Osobiście uważam, że mija się to z celem gdy chce się ucieć od tych ciągłych kłótni na LA. Albo się odchodzi albo nie, tak "pośrednio" nic nie da.

Scooly na LA pisze:
Osobiście mam już dość bycia odpowiedzialnym za tak wiele...

Przynajmniej wiem, że jest ktoś kto rozumie moją sytuację w IS.


*
  WWW
snick
Post : 28 wrz 2006 18:32
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Myślę, że po prostu chce zrzucić trochę obowiązków ze swoich barków, ale jednak nie chce oddać pełni władzy w cudze ręce...


*
  WWW
Len
Post : 30 wrz 2006 19:35
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Można obowiązki podzielić tak aby każdy zajmował się inną częścią strony. To byłoby dobre w teorii ale w praktyce jeden zarzucał by drugiemy, żeby to robił tak bo tak jest lepiej, a ten woli tak, tamtemu się nie chce itp. Jednak coś zrobić trzeba, co będzie to będzie.

Osobiście uważam, że nie ma się co rozczulać. Gdy odchodziły moim zdaniem polskie legendy w świecie JA nikt jakoś o tym nie pisał. No ale wtedy nie było JAC :diabel:


*
  WWW
lukasamd
Post : 30 wrz 2006 21:23
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No widzisz - tutaj się pamięta o legendach :one:

Ja się tam zastanawiam kto teraz zostanie "głownodowodzący" lub jak kto woli administratorem na Liberate Arulco. Ciekawe... bardzo ciekawe...

Chciałbym tylko jednego - aby osoba ta była do tego ODPOWIEDNIA ;)


*
  WWW
Len
Post : 03 paź 2006 14:56
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zresztą ja nie wiem co ludzie tak płaczą. A przecież to jest jedyna szansa na współpracę całej polskiej sceny JA! (zakładając, że adminem zostanie ktoś kto liczy się ze zdaniem tych od których zależy życie lub śmierć strony).

A to by było coś, żadnych podziałów. Co prawda ci z LA, a raczej - ten z LA niby próbuje takie coś stworzyć ale jasno jest pokazywane, że to pospolita ściema (najkrócej mówiąc).


*
  WWW
lukasamd
Post : 03 paź 2006 16:23
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Po ostatnim "incydencie" z kopiowaniem naszych pomysłów na LA (chodzi mi tutaj o mapę), zgadam się z tobą Len - odejście scoolyego to jednak nie tragedia a szansa na rozwój sceny Jagged Alliance w Polsce. Przykro mi że to piszę ale on sam wyrobił sobie u mnie takie zdanie.


*
  WWW
Len
Post : 03 paź 2006 23:58
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No co ty Lukas, przecież to my się wszystkiego niepotrzebnie czepiamy i babramy we własnym gównie (zaczerpnięte z jego postu - to jego słynna kultura). Przecież on dobrze wie, że LA ma dobrą reputację a on jeszcze lepszą, przecież rozmawiał z fanami (tymi których nie było na LA gdy było najciekawiej) i on wie, że to my kitujemy.

Wiecie co mnie najbardziej śmieszy? To, że on jest przekonany do tego co mówi, no ale tak to jest jak ma się zawsze rację, ale to już nie nasz problem.

Ps. Nie piszcie na LA bo on dosłownie żyje kłótniami.


*
  WWW
lukasamd
Post : 04 paź 2006 04:43
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Po jego wczorajszych odpowiedziach postanowiłem totalnie odciąć się od LA - strona wylecaiała nawet z zakładek. Może jak admin się zmieni to będę ją odwiedzał, teraz nie ma po co - i tak i tak zostaniesz obrażony, w szczególności kiedy powiesz człowiekowi prawdę.


*
  WWW
Len
Post : 04 paź 2006 15:51
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
i tak i tak zostaniesz obrażony, w szczególności kiedy powiesz człowiekowi prawdę.

No bo właśnie na LA nie mówi się prawdy, od dawna to powtarzałem i nic się nie zmieniło. A odcięcie się od LA to najlepszy pomysł, dwie najaktywniejsze niegdyś osoby na LA - Snick i Popuś zrobiły to dawno i mają spokój, no może Popuś nie do końca :D. Tylko jak tu się odcinać jak oni chcą "współpracować".

Ja też już usunąłem LA z ulubionych (nazwa zakładki mało trafna w tym przypadku). Najgorzej jak tutaj przyjdzie cała ekipa tych, którzy "się nie kłócą, są kulturalni i lubią prawdę" :mikolaj:


*
  WWW
Len
Post : 27 paź 2006 20:37
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Z tego co się dowiedziałem i sam przeczytałem admin został wybrany, szczerze mówiąc spodziewam się pogorszenia sytuacji bo nie może nim zostać ktoś o wiele lepszy (czyt. bardziej odpowiedzialny).

Dzisiaj przeczytałem komentarze innych forumowiczów i się uśmiałem. Same pochwały, że aż możnaby odnieść wrażenie, że na LA jest spokojnie. Ale jak się popatrzy kto to pisze to od razu zrozumiemy, że są to osoby których nie było gdy było najśmieszneij i nie za bardzo są w temacie.


*
  WWW
Fireox
Post : 28 paź 2006 17:41
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Szczerze ?
to mi wcale nie jest żal że odchodzi cały czas atakują na JAC piszą jakis durne oskarzenia wszystko im sie nie podoba vo robi JAC
Kiedyś rozmawiałem z ThomassDem na gg powiedział mi ze go już nie obchodzi LA byłem wtedy zdziwiony ale teraz zrozumiałem ze miał w 100%racje !!!
A wiekszośc tej winny ponosi Admin !


*
 
Len
Post : 29 paź 2006 16:10
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zgubiles lopatke? uu... biedne dziecko.

No dobra, kiepski żart :D :D :D

Ja też mu się dziwiłem ale on to chyba zauważył przed nami, podziwiam chłopa :one:


*
  WWW
Popuś
Post : 30 paź 2006 22:09
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


A jesli ja mam być szczery to całkowicie mi to wisi. Większość się cieszy, że scooly odchodzi, ale jak piszą w Księdze Popka:
Cytuj:
Zaprawdę powiadam Wam: nadejdzie admin gorszy od scooly'ego, a wtedy zwaśnione strony rozpoczną wojnę krwawą i straszliwą, społeczność Jagged Alliance po raz kolejny się rozłamie i wszystko kur*** szlag trafi...

Nie chcę bronić scoola, ale jak będzie ktoś NAPRAWDĘ straszny to nie omieszkam powiedzieć "A nie mówiłem..."


*
  WWW
Len
Post : 30 paź 2006 23:47
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To raczej nie ma znaczenia. Przecież to my zawsze atakujemy LA :lol2:


*
  WWW
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów. Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4  Następna