Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
snick
Post : 02 gru 2006 20:40
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Zdecydowanie. Nie był wsytarczająco bezduszny by deptać młode, małe zwierzaczki, więc razem ze Scoolym zmiadżyliśmy mu głowę kamieniem, a potem rozczłonkowaliśmy go łopatą i zakoapliśmy w częściach w lesie przy drodze z Lublina do Katowic.


xD

Swoją drogą, Katowice są niebezpiecznie blisko Zabrza :P


A wracając na ziemię - zobaczymy, czy LA na tym dobrze, czy niedobrze wyjdzie. Na razie można tylko spekulować, a ja tego robić nie będę. Zastanawia mnie jednak, kim jest ten "wybrany". :P


*
  WWW
Grizzli
Post : 02 gru 2006 22:07
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Kurka coś czarno widzę przyszłośc polskiej sceny Ja2 :/ Ale i tak jestem ciekawy co wyjdzie z tej zmiany admina na LA

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Len
Post : 02 gru 2006 22:46
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Szadou pisze:
Optymizm drog Lenie, optymizm. :D

Oj, komu ty to mówisz :P Ale w tych sprawach po prostu nie można być optymistą (sceptykiem też) bo to normalne, że dwie osoby nie będą zawsze ze sobą się zgadzały.

Wiesz, my też nie zawsze się zgadzamy :D


*
  WWW
Szadou
Post : 02 gru 2006 23:01
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 14.08.2006


Len pisze:
Wiesz, my też nie zawsze się zgadzamy :D
:P

_________________
Marked by a common rule I travel,
Toward the center, toward the infinity,
In a reference point near Ylem...

I am the point zero,
I am the center of all the cosmos,
I am in all directions.

I am Ylem.
I am Ylem.


*
  WWW
Popuś
Post : 03 gru 2006 10:31
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Oh... ja już zdążyłem się przekonać o "wolności słowa" u jaśnie Conrada... Nie dość, że komentarze na stronie (blogu?) LA wymagają akceptacji to jeszcze... nie są akceptowane. A ja się tylko spytałem dlaczego podaje link (ten), pod którym możemy zobaczyć skład grupy "13 wyjadaczy" (cytuję), a link... prowadzi do strony, która mnie informuje, że jest to grupa ukryta xD Rozumiem, że skład redakcji jest ściśle tajny :one:
Zawsze Wam mówiłem, że scooly najlepszy nie był, ale najgorszy też nie, bo możemy trafić na takiego Conrada... no i trafiliśmy :| Dobrze, że jest tam kilka normalnych osób (np Lecter) lub takich których to jebie (zgadniecie kto? xD )


*
  WWW
Len
Post : 04 gru 2006 07:01
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Popuś pisze:
A ja się tylko spytałem dlaczego podaje link (ten), pod którym możemy zobaczyć skład grupy "13 wyjadaczy" (cytuję), a link... prowadzi do strony, która mnie informuje, że jest to grupa ukryta xD Rozumiem, że skład redakcji jest ściśle tajny :one:

O Boże... Podejście dokładnie to samo co w przypadku poprzednika "stronę robię dla siebie, nie dla fanów JA". Choć obaj zapewne temu przeczą (nic nowego) to jednak tak jest.

Wszyscy znamy Conrada ale dopiero przyjdzie nam zobaczyć jak postanowi wykorzystać swoje stanowisko, może teraz będzie chciał się zemścić na paskudnym Lenie (ah, ten tekst "no to się doigrałeś" :D), który w mniej więcej tym samym czasie także został adminem? A może jednak odstawi na bok swoje fantazje pt. jak_unicestwić_Lena i wykaże chcęc współpracy?

Myślę, że każdy może sam sobie odpowiedzieć, ja osobiście nie spodziewam się rewolucji. A jeśli już to takie jak poprzednio (czyt. kompletnie nie do przyjęcia z naszej strony).


*
  WWW
golfilla
Post : 04 gru 2006 11:38
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 04.12.2006


Rany, jesteście doprawdy żałośni w tej swojej obsesji i paranoi. Tak jak ktoś wspomniał wcześniej:
Cytuj:
Tym się naprawdę rzygać chce


I mnie łapie na wymiociny jak czytam wasze monologi, których jedynym celem jest dowartościowanie samego siebie i obrzucenie mięsem wraz ze zwaleniem winy na kogoś innego.

Ta cała "dyskusja" jest gorsza nawet od rozmów o dupie Marynie, ponieważ wypowiadają się tutaj sfrustrowane dzieci które dostały gdzie indziej po tyłku i najwidoczniej to jedyny dostępny kanał wyładowania agresji. Rodzice nie powinni kupować na komunię komputera zamiast rowera, czego dajecie doskonały przykład.

PS. Dodam jeszcze, że to co tutaj wyczytałem bardziej świadczy o was i o waszym forum, bo to jeden z najpopularniejszych tematów, aniżeli o kimś innym. Oczywiście negatywnie. Nic dziwnego, że nie dochodzi tu do żadnych starć słownych z przedstawicielami tutaj obrażanych, nikt nie chce rozmawiać z głupolami według starej zasady... I słusznie!

No raczej o "dupie Marynie" a nie "Maryni"


Ostatnio zmieniony 04 gru 2006 14:44 przez golfilla, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
mtl
Post : 04 gru 2006 13:47
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


golfilla pisze:
Rany, jesteście doprawdy żałośni w tej swojej obsesji i paranoi. Tak jak ktoś wspomniał wcześniej:
Cytuj:
Tym się naprawdę rzygać chce


I mnie łapie na wymiociny jak czytam wasze monologi, których jedynym celem jest dowartościowanie samego siebie i obrzucenie mięsem wraz ze zwaleniem winy na kogoś innego.

Ta cała "dyskusja" jest gorsza nawet od rozmów o dupie Maryni, ponieważ wypowiadają się tutaj sfrustrowane dzieci które dostały gdzie indziej po tyłku i najwidoczniej to jedyny dostępny kanał wyładowania agresji. Rodzice nie powinni kupować na komunię komputera zamiast rowera, czego dajecie doskonały przykład.

PS. Dodam jeszcze, że to co tutaj wyczytałem bardziej świadczy o was i o waszym forum, bo to jeden z najpopularniejszych tematów, aniżeli o kimś innym. Oczywiście negatywnie. Nic dziwnego, że nie dochodzi tu do żadnych starć słownych z przedstawicielami tutaj obrażanych, nikt nie chce rozmawiać z głupolami według starej zasady... I słusznie!


Nie wzburzaj sie za bardzo bo ci zylka peknie...
Masz watpliwosci co do slusznosci dyskusji? Po prostu nie bierz w niej udzialu. Nie wiesz jak bylo? To sie nie wcinaj.

PS. Twoje konto ani Twoj post nie zostana skasowane, w przeciwienstwie do innego forum.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Grizzli
Post : 04 gru 2006 14:39
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


moteel pisze:
PS. Twoje konto ani Twoj post nie zostana skasowane, w przeciwienstwie do innego forum.


To mi się właśnie podoba na tym forum- można się wyrażac swoje opinie bez obawy bycia zbanowanym. A wracając do tych słynnych konfliktów na polskich forach JA2 to moglibyscie się w końcu pogodzic i wspólpracowac ze sobą bo na razie to widze że się upodobniamy troche do polskiego rządu :/ . Hmm.. może kłótliwośc to jest cehca charakterystyczna Polaków ;) W końcu w piekle przy kotle z polakami nie potrzeba diabła :P

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
golfilla
Post : 04 gru 2006 14:54
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 04.12.2006


Cytuj:
Nie wzburzaj sie za bardzo bo ci zylka peknie...

Tak jak tobie właśnie pękła?


Cytuj:
Masz watpliwosci co do slusznosci dyskusji? Po prostu nie bierz w niej udzialu. Nie wiesz jak bylo? To sie nie wcinaj
A czy ja piszę o czymś co "było"? Myślałem, że czytania ze zrozumiem uczą jeszcze w szkołach.


Cytuj:
PS. Twoje konto ani Twoj post nie zostana skasowane, w przeciwienstwie do innego forum.

Hurra, aleś łaskwy. A po co mi ta informacja? Chcesz tym się dowartościować, pokazać jaki jesteś łaskawy, czy znów obrzucić kogoś innego błotem? Bezsens góruje.

Ruszanie głową nie boli. Trzymaj żyłkę na wodzy.
Żegnam.


*
 
mtl
Post : 04 gru 2006 14:57
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


golfilla pisze:
A czy ja piszę o czymś co "było"? Myślałem, że czytania ze zrozumiem uczą jeszcze w szkołach.

Tak, 'bylo'. Dla mnie tamta sparawa jest od dawna zamknieta.
golfilla pisze:
Żegnam.

Milego lotu na miotle.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 04 gru 2006 15:12
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


golfilla: Pisałeś, że jesteśmy żałośni a tymczasem co ty pokazałeś? Nie dość, że masz nam za złe, że wyrażamy swoją opinię (w końcu negatywna a przecież takich nie lubisz...) to jeszcze piszesz tak jak ty nas opisałeś, czyli - żałośnie (w twoim rozumieniu).

Tak wogóle po co tu przyszedłeś, powiedzieć nam że nie możemy mieć złego zdania o Conradzie i Scooly'm? Tak się składa, że każdy z nas ich zna i nie wzięło się to znikąd. A może przyszedłeś tutaj bo chciałeś się dowartościować? Żałosne.

Edit: My dostaliśmy po dupie mówisz, ciekawa teoria ale może najpierw się dowiedz, potem pisz. Odeszliśmy z redakcji LA, która od dawna się sypała, a potem Scooly (któremu nie było nikogo z nas żal) wiecznie pytał się Popusia kiedy wraca do LA. I kto dostał po dupie?


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Bartek0511
Post : 04 gru 2006 15:18
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Dobra chłopaki dajcie sobie już spokój z tym gościem to nie ma sensu i do niczego nie prowadzi.

Moteel pisze:
Milego lotu na miotle.


Myślałem że padne ze śmiechu świetny tekst. :one:


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Bartek0511, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
PeseiK
Post : 05 gru 2006 21:27
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


Nio - ciekawa dyskusja się rozwinęła ;) A ten tekst wymiata! moteel - respect+!

Ja tam się w to nie mieszam. W sumie, nie miałbym nic do scooliego, gdyby nie jego zachowania w stosunku do moich, że się tak wyrażę "znajomych z internetu" . Głównie tyczy się to Lena, w pewnej mierze Popusia i wielu innych. No nic, ale to chyba wszyscy wiemy. No i chyba możemy powiedzieć, że Scooly, to prawie jak Stalin - "bezlitośnie" usuwa i niszczy swoich przeciwników ;P A o Conradzie nie będę się na razie wypowiadać, bo nie chcę oceniać człowieka z pozoru.


*
 
lukasamd
Post : 06 gru 2006 18:02
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie czytałem wszytkich postów ale to moje zdanie:

1. SPOKÓJ! - To ma być kulturalne forum, osoby prowokujące kłótnie będą dostawać warny.

2. Co do "zmian" na LA - ja ujmę to może zbyt dosłownie ale takie własnie mam zdanie:

wisi mi to co dzieje się na LA

Dużo ważniejsze jest rozwijanie polskiej sceny Jagged Alliance - nawet jeżeli przez kłótnie jesteśmy ograniczeni "tylko" do JAC (pomijam tu strony o tematyce moderskiej).


*
  WWW
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów. Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna