Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 08 lis 2010 18:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Z czystej ciekawości zadam proste pytanie - co najbardziej was denerwuje w serii Jagged Alliance? Pytam nie tylko o wydarzenia aktualne ale i z przeszłości, przy czym naciskam głównie na te oficjalne (czyli raczej bez fanowskich modyfikacji i takich tam). Ale zaznaczam - to będzie o wydarzeniach wokół gier, a nie o tym co nas denerwuje w samej grze.

Rozpocząłem pisanie publicystycznego artykułu w którym początkowo miałem się skupić wyłącznie na dystrybucji Hired Guns: The Jagged Edge w Polsce i wokół tego całego szaleństwa jakie zapanowało na JACenter w 2008 roku ale zastanawiam się czy nie rozszerzyć tematyki o całą serię, tzn. sięgnąć wydarzeniami do czasów, gdy Strategy First przejmowało prawa do marki.

Co prawda, ja i tak swoje zrobię :D Ale co wy o tym myślicie? :)


A i jeszcze jedno - cały artykuł będzie krytyczny, oberwie się paru osobom.


*
  WWW
Kushin
Post : 08 lis 2010 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Wkurza mnie pomiatanie tytułem, Strategy First w ogóle nie przyłożyło się do WildFire, później tytuł został miotany z jednej produkcji do następnej, i żadna z nich nie ujrzała światła dziennego... A nie... Wyszła jedna produkcja ale wydali ją pod inną nazwa...

A do tego Reaktywacja Jaggeda, z innym trybem walki... Nie będę ukrywał że mi się to nie podoba, ale na razie trzymam do tego dystans bo nie wiem czy będę na pewno zawiedziony...

_________________
Obrazek


*
  WWW
M'cin
Post : 08 lis 2010 18:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Jagged Alliance lubię od dawna, ale śledzić zacząłem mniej-więcej gdy się zarejestrowałem na forum. Wkurzają raczej ogóły - że nie ma żadnego godnego następcy (WF to raczej dobry, płatny mod, a HG ie skomentuję) A jak już ma się coś pojawić to zaraz informacje ochładzające me emocje - czuję się niszowcem i umasowienie serii do mnie nie przemawia. I tak przeciętny gracz nie odwróci głowy od shooterów i slasherów, więc po co się cackać?


*
 
Len
Post : 08 lis 2010 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Kushin pisze:
Wkurza mnie pomiatanie tytułem, Strategy First w ogóle nie przyłożyło się do WildFire, później tytuł został miotany z jednej produkcji do następnej, i żadna z nich nie ujrzała światła dziennego...

Dobrze, że o tym wspomniałeś. Panowie ze Strategy First przez całe 9 lat wykazywali niezwykle wysoki poziom niekompetencji dzięki którym my nie dostaliśmy przez ten czas żadnej kontynuacji serii. Warto o tym napisać.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron