Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
snick
Post : 24 sie 2006 18:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Właśnie, przydałoby się te posty do odpowiedniego tematu przenieść :P


*
  WWW
Grizzli
Post : 24 sie 2006 20:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


lukasamd pisze:
Ale JAK tak szybko zdobyłes zdrowai więcej??? Napisz to w temacie o trickach aby nie robić to oftopa


Pewnie wykorzystał stary bug z przenoszeniem oddziału na wschód. Przy okazji przydałoby siuę zespoli ten temat z drugim o tej samej nazwie. Zresztą tam jest opisany ten sposób

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Jemiel
Post : 25 sie 2006 08:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Cytuj:
Nie wiem tylko, czemu +64. Każdą umiejętność (prócz doświadczenia, bo tam jest limit do 10) da się wytrenować do 100. No chyba, że po prostu wolisz 99


Albowiem:
- do 100 trenuje się baaardzo długo a mnie do klikania jednej miny palce bolą.
- chcę mieć możliwośc dalszego rozwoju przez praktykę
- 99 wygląda ładniej niż 100. Coś jak promocje w lider price :P

Grizzli - dokładnie. Choć tak na dobrą sprawę można i bez bugu się wyszkolić, ale to wtedy zajmie dużo więcej czasu.


*
 
Grizzli
Post : 25 sie 2006 10:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Jemiel pisze:
Choć tak na dobrą sprawę można i bez bugu się wyszkolić, ale to wtedy zajmie dużo więcej czasu.


Jat tak próbowałem i mój IMP dostał tylko 1 punkt zdrowia podczas całej gry :/. Choler*ie wolno to idzie normalnym sposobem.

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
lukasamd
Post : 25 sie 2006 11:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


To już teraz rozumiem dlaczego zdrowie rośnie - przedtem nie wiedziałem że to na siłę daje też na zdrowie i zawsze dawałem je na 85 :/ Teraz będe robił najemnika co wszytsko będzie miał po pewnym czasie w granicach 90-99 :D Chyba zacznę (ZNOWU :D) grać w JA2.


*
  WWW
Shogun
Post : 25 sie 2006 13:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


Ja nabiłem po 100 w zwinności, zręczności i sile bijąc potworki w kopalniach i biegając między nimi z włączonym skradaniem, potrzebny jest do tego elikir od Gabbiego, za to potem jak mój IMP miał jakąś broń gdy wchodził do sektora to gra się wysypywała do Windowsa. A poza tym w straszych wersjach JA2 można było nabić po ok 95-100 w: zdrowiu, sile, zręczności i zwinności był taki bug w sektrze na północ od Grumm do którego można się było dostać z Grumm lub helikpoterem. Trzeba było tam poczekać na atak wroga i na mapie stratrgicznej wybrać obwrót, ale coś za coś gra po tym często się wysypywała się bardzo częstow do Windowsa.


*
 
Jemiel
Post : 25 sie 2006 13:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Cytuj:
Jat tak próbowałem i mój IMP dostał tylko 1 punkt zdrowia podczas całej gry :/ . Choler*ie wolno to idzie normalnym sposobem.


Musi być bardzo duże obciążenie. Jam masz ponad 200% to punkty zdobywasz co sektor praktycznie. Najcięższe itemy - http://www.from.okay.pl/maniek/ja2/poradyirokez.htm


*
 
Grizzli
Post : 25 sie 2006 16:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Jemiel pisze:
Musi być bardzo duże obciążenie. Jam masz ponad 200% to punkty zdobywasz co sektor praktycznie.


Tak ale tylko siła w ten sposób rośnie :/

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
snick
Post : 25 sie 2006 16:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Rośnie i siła, i zdrowie. Tylko, że zdrowie wolniej. Za to w WF zdrowie nie rośnie w ogóle przy tym tricku.


*
  WWW
petruspavlus
Post : 25 sty 2008 21:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 25.01.2008


Witam. Dlaczego po wytrenowaniu Barry'ego(chyba dobrze napisałem, jeśli nie to poprawcie mnie :D ) na 100 punktów materiałów wybuchowych po podłożeniu ladunku i rozbrojeniu... ładunek wybucha i Barry dostaje niezłe obrażenia :-< . Tak w ogóle to nie rozpoznaje, że podłożony TNT jest bombą(nie mówi komunikatu). Więc o co kaman? Są jakieś ograniczenia w maksymalnym treningu postaci? Gdzieś też przeczytałem żeby nie tranować siły na 100 bo są problemy z przejściem z jadnego sektora do drugiego najemnikiem o 100 pkt siły. (Ten problem z Barry'm mam w JA2 wersja 1.05 po polsku).


*
 
nemrod
Post : 25 sty 2008 21:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Z doswiadczenia wiem, ze 100 ptk w danej dziedzinie nigdy nie gwarantuje 100% skutecznosci w wykonywaniu danej czynnosci. Czesto tak mialem z Lynxem, ktoremu skoczyla celnosc na 100, a i tak tam raz na 5-7 strzalow sie mylil...

_________________
.


*
 
petruspavlus
Post : 27 sty 2008 10:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 25.01.2008


Nie z tym że 100 pkt nie daje 100% pewności skuteczności to ja wiem. Problem w tym, że jak Barry'm "nabiję" te 100 pkt to Barry w ogóle nie chce rozbroić żadnego ładunku. Za każdym razem gdy podnosi bombę(właśnie podnosi a nie rozbraja), bomba robi wieeelkie bOOOOm :kosci: .


*
 
nemrod
Post : 29 sty 2008 10:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


petruspavlus pisze:
Problem w tym, że jak Barry'm "nabiję" te 100 pkt to Barry w ogóle nie chce rozbroić żadnego ładunku


Hehe, moze to taki easter egg zaserwowany przez tworcow, albo jakis blad w grze. W kazdym razie domyslam sie ze to frustrujace ;) . Moja rada brzmi: zatrudnij Reda :one: . Rozbroi wszystko i prawie zawsze a kosztuje grosze :one: .

_________________
.


*
 
Len
Post : 06 mar 2008 18:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Inteligencja:

1. Dość trudny do zwiększenia parametr. Należy zaopatrzyć się w C4 lub (w modzie Urban Chaos) w torbę z materiałami wybuchowymi. Następnie posiadany materiał należy podkładać i rozbrajać. Powoduje to powolny przyrost inteligencji. Warto dość często zapisywać - zdarza się, że nawet doświadczony saper miewa "wpadki" - wówczas traci się nie tylko zdrowie, ale i materiał wybuchowy. Ten sposób pozwala na szybkie zwiększenie znajomości materiałów wybuchowych.

Zauważyłem, że inteligencję można rozwijać również za pomocą HMXa. Artykuł na stronie zaktualizowany.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron