Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Stridingshadow
Post : 10 cze 2010 17:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Zbychu pisze:
Ah , kurcze znowu zapomniałem sprecyzować pytanie :/ . Miałem na mysli ile zajmuje Perremu wyszkolenie najemników do tak wysokich statystyk , i jaki oni wtedy mają poziom ??

Pewnie ze 300-400 dni ;)

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 10 cze 2010 20:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Stridingshadow pisze:
Różnie. Inna sprawa, że gra nijak nie promuje gry 'na wariata', i niemal nikt nie stara się wygrać wojny w miesiąc (a szkoda, byłoby fajnie).


A pomyśl, co by było, gdyby ktoś od razu po lądowaniu skusił się na atak na królową :D
Tzn. nie walczymy nawet z patrolem w Omercie, wszystkie inne również staramy się omijać szerokim łukiem, ukrywamy się i śpimy na bagnach, no a dopiero w Medunie pistolety + tłumik i sama królowa.
Oj chyba nie dałoby rady wygrać w pałacu / w pałacowym schronie przy początkowym wyposażeniu i umiejętnościach :D


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 10 cze 2010 20:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


lukasamd pisze:
Oj chyba nie dałoby rady wygrać w pałacu / w pałacowym schronie przy początkowym wyposażeniu i umiejętnościach :D

Wiesz, nie dokładnie o to mi chodziło.
Na upartego można zrobić rajd na Medunę w tydzień (tyle, żeby wymienić sprzęt, i podpełznąć pod stolicę).
Tymczasem sprzęt zdobyczny do niczego się nie nadaje bo:
-Jest go mało.
-Często jest w tragicznym stanie (karabin nie wymaga 15min przeglądu i czyszczenia, tylko 3-4h naprawy)
-Często brak amunicji (nie mówię o zapasach, mówię o paru magazynkach)
-Nie ma żadnych ulepszeń

Wg. tego jak opisał najemników Eliott, mieli oni być kimś w stylu komandosów (quickly in, and quickly out).
Tymczasem ogromna większość graczy prowadzi wielomiesięczne kampanie.
Tak na chłopski rozum, to podczas tygodniowej mikrokampanii, królowa nie zdążyłaby się połapać co się dzieje (jakaś banda zbójów grasuje w kraju zabijając żołnierzy).
Na pewno nie postawiono by całego kraju w stan najwyższej gotowości, możliwe że nie zmobilizowano by rezerwy.
Tymczasem w kilka miesięcy Deidranna skapnie się o co c'mon, zmobilizuje armię, zmobilizuje rezerwę, wyszkoli nowe oddziały, zakupi więcej broni (w tym czołgów).

_________________
Obrazek


*
 
momo78
Post : 10 cze 2010 21:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Stridingshadow pisze:
zakupi więcej broni (w tym czołgów).

Nie oszukujmy się, wszyscy wiemy, że czołgi sie szkoli a nie kupuje... :>

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Ormus n2o
Post : 11 cze 2010 01:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


Heh. Szybka gra wcale nie jest bardzo trudna. Mając core 6 najemników i helikopter można zdziałać cuda. Aktualnie gram w Ja2 1.13 ma insane i w 6 dniu mam zdobytą: Drassen, Alme, Cambrie, Tixe i Balime. 6 głównych najemników + 3 do obrony. No i całą armię do naprawy i szkolenia milicji. W sumie to chyba 24 najemników mam. Zostałą mi tylko Meduna i Chitzena więc niedługo dam screnna. A taka szybka akcja nie była planowana. Po prostu widząc ogromne siły Dedrianny wiedziałem, że milicja sobie nie da rady więc kontratakowałem (desanty z helikoptera :P). Gra bez cheatów z sprzedawaniem w sektorze i bardzo mocno przyspieszonym naprawianiem (bo z wypadów było dużo sprzętu).


Ostatnio zmieniony 11 cze 2010 01:55 przez Ormus n2o, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Perry
Post : 11 cze 2010 12:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Zbychu pisze:
Ah , kurcze znowu zapomniałem sprecyzować pytanie . Miałem na mysli ile zajmuje Perremu wyszkolenie najemników do tak wysokich statystyk , i jaki oni wtedy mają poziom ??

No w 1.13 zajmuje mi to ok 400 dni (na insane), najgorzej jest z um.medycznymi bo najwolniej rosną, dlatego zawsze robię je jako ostatnie. Poziom oczywiście 10 - to najwyższy poziom jaki może najemnik osiagnąć w tej grze, chociaz pamietam czasy, jak na pierwszych wersjach jaggeda (np. v1.04) miałem u Raven 101 strzeleckich...
Nie wiem więc czy nie byłoby możliwe osiągnąć jedenasty poziom, chociaż chyba raczej nie :)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
maciek4218
Post : 27 wrz 2010 18:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 59
  • Dołączył: 18.06.2010


Ja przeszedłem w kilka dni:

-Jagged Alliance 2
-Jagged Alliance 2,5 UB
-Jagged Alliance 2 Wildfire


*
 
Stridingshadow
Post : 27 wrz 2010 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


maciek4218 pisze:
Ja przeszedłem w kilka dni:

-Jagged Alliance 2
-Jagged Alliance 2,5 UB
-Jagged Alliance 2 Wildfire

Chodzi o to, ile dni czasu gry Ci to zajęło, a nie ile godzin grania Ci zeszło :)

_________________
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 29 wrz 2010 21:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Stridingshadow pisze:
maciek4218 pisze:
Ja przeszedłem w kilka dni:

-Jagged Alliance 2
-Jagged Alliance 2,5 UB
-Jagged Alliance 2 Wildfire

Chodzi o to, ile dni czasu gry Ci to zajęło, a nie ile godzin grania Ci zeszło :)

hehe no taaaaak jakbym miała sie przyznac ile godzin/dni/miesiecy/lat... eeeeee nie przesadzam?

Nie, wcale spedziłam na graniu w Jagged to bym sie pewnie sama zdziwiła :)



Musiałabym jednak móc to policzyc ale to na szczescie nierealne :)
Na pewno w kilkadziesiat poszły noce nieprzespane :)
Zwłaszcza Jagged 1 i Deadly Game, wówczas naprawde gry rewelacyjne :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Assur-ad-mu
Post : 30 wrz 2010 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Ja się nigdy nie spieszyłem. Odbijam zawsze wszystkie miasta i szkole w nich samoobronę. Gram teraz na Insane bo Expert to dla mnie za proste... Na ilość dni nigdy nie patrze. Jak pierwszy raz przeszedłem to chyba miałem 376 dni na expert bo jeszcze nie miałem 1.13. Później wyszło 1.13 to zeszło mi o jakieś 100 dni mniej na Insane oczywiście. Teraz modyfikuje grę ale nie wiem jak powiększyć umiejętności przeciwnika...

_________________
Obrazek


*
 
Zbychu
Post : 27 paź 2010 00:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 103
  • Dołączył: 07.11.2007
  • Skąd: Bytom


Stridingshadow, o ile dobrze pamiętam, to ktoś wspominał już że nikt normalny nie wysyłałby do odbicia kraju oddziału uzbrojonego w pistoleciki, zatem po realistycznym zedytowaniu oddziału można by spróbować takiej taktyki.


*
 
Ruttwen
Post : 25 lis 2013 00:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 122
  • Dołączył: 08.06.2013
  • Skąd: Tychy


Rety, czytam i oczom nie wierzę :crazy: Ja po 3 dniach o 7:00 rano mam zdobyte wszystkie miasta (oprócz Meduny), składy broni, więzienia, orty i inne lokalizacje, wytrenowaną samoobronę, 100 000$ na koncie, zrekrutowanych wszystkich możliwych RPC i zaczynam się nudzić... więc zaczynam szturmować stolicę.

Co można robić w Aruclo przez te 100 dni, które Wy tutaj wypisujecie? :)

Może moje tempo zawdzięczam SkyRiderowi i ciężarówce Hamousa, bez których się nie obchodzę?


*
 
lukasamd
Post : 25 lis 2013 01:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Sorrry, ale skomentuję to tak:

Obrazek

+ pełny wpis z historii :P


*
  WWW
hasan_talib
Post : 25 lis 2013 11:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


kolega Ruttwen prawdopodobnie ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i chodziło mu o 3 dni w prawdziwym życiu, a nie czasu gry


*
 
micand1989
Post : 25 lis 2013 12:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Jest na YT filmik gdzie ktoś przechodzi całą "czystą" JA2 przechodzi w 1-szym dniu gry a filmik trwa mniej niż 10 minut. Jak dla mnie nudne i bezsensowne.

Ja przechodzę JA2, UC, 1.13 (czyli mówiąc krótko wszystkie "duże mapy") w około 1000 dni gry tj. u mnie około 2-3 miesiące. Gram wolno, przechodzę każdy sektor inną taktyką. 3/5 czasu spędzam na szkoleniach, nigdy nie zdobywam miast w jednym uderzeniu, tylko po każdym sektorze zmieniam ekwipunek na bardziej przydatny i efektowny, a w tym czasie druga ekipa uzupełnia samoobronę.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron