Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 04 maja 2008 11:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


11 września 2006 roku informowaliśmy Was o reaktywacji anglojęzycznej strony Bear's Pit JA Community. Po długim okresie braku jakichkolwiek nowości pojawiła się nowa wersja strony, która jednak nie działała w pełni sprawnie. Jej administrator obiecywał, że wkrótce się to zmieni. Cóż, minęło półtora roku i znów mamy nową wersję strony. Tym razem taką w której będzie trzeba dodawać/zmieniać co najwyżej linki. A wśród nich znalazły się linki do czterech polskich stron, oczywiście jest do JACenter, IS Site i JA Zone. Tyle tylko, że w przypadku strony grupy Iron Squad popełniono straszny błąd, wg nich strona jest w języku... czeskim :]

Jednak nie dziwi mnie to, zagraniczni nie pierwszy raz mylą język Polski z Czeskim. Już do nich napisałem i mam nadzieję, że zostanie to poprawione.

www.ja-galaxy-forum.com


*
  WWW
lukasamd
Post : 04 maja 2008 18:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Strona nie zachęca do odwiedzania, nie jest zbyt ciekawie wykonana no ale cóż, niesety tak bywa.

W linku do JAC też popełniono błąd - nie pisze się "JA Center" ale "JACenter", nie dość że mamy od razu skrót to jeszcze unikamy opinii iż jest to strona zrzeszająca egoistów ;)


*
  WWW
Len
Post : 04 maja 2008 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bo to strona zrobiona tylko tak, żeby była i żeby nie trzeba było jej aktualizować.

Mam też wątpliwości czy warto było o tym pisać newsa. Właśnie dlatego, że zmiana wyglądu tej strony nie ma i nie będzie miała wpływu na nic. No ale już po fakcie :]


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron