Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 04 lut 2008 19:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Czekając na najnowsze mody zastanawiałem się jakie zrobię sobie w nich drużyny i jak będę grał - myślę więc sobie, IMP + Trevor, potem dojdą RPC i będzie git. Miasta jak zwykle, od wschodu.

Zauważyłem jednak, iż prawie zawsze gram taką kombinacją zmienia się tylko fabuła (no w tym wypadku może to nie jest "tylko") oraz kraj. Sposób gry pozostaje zawsze taki sam...

Nie wiem czy ta monotonia nie doprowadzi do nudy podczas gry - też macie coś takiego? Chyba wezmę IMPa i np. kogoś całkiem nowego w AIM, dosyć oklepanych schematów.


*
  WWW
Wigen
Post : 04 lut 2008 19:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Ja jakoś nie zauważyłem aby Jagged Alliance 2: Wildfire stał się dal mnie monotonna grą. Zawsze gdy wybieram kogoś na misje staram się wybierać najlepszych z dobrą celnością i umiejętnościami dowodzenia. W mojej grupie są zazwyczaj najemnicy z A.I.M lub ewentualnie ktoś zrobiony według I.M.P. W Jaggedzie głównie stawiam na ilość najemników w oddziale tak aby przejście poziomu nie trwało tak długo.

Na stworzonych modach nie mogę tego sprawdzić ponieważ nie mam dwójki. Może się doczekam jeszcze raz w jakimś piśmie o grach lub poczekam na Hired Guns.


*
 
Pavcio
Post : 04 lut 2008 19:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


Spokojnie Lukasamd, Nowa Kaledonia wyznaczy nowy kierunek w modowaniu, i nikomu sie nie znudzi, żadnej monotonii, ani określonego postępowania w grze. Zobaczycie :D


*
 
Popuś
Post : 04 lut 2008 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Bo ja wiem - nieczęsto gram w modyfikacje, UC nie przeszedłem chyba nawet, do Vietnama dopiero sobie szkolę najemników w JA2... Przez ładnych parę lat grałem w "czystą dwójkę" i jakoś mi się nie nudzi. Staram się mieszać składy, tak aby nie mieć zawsze tych samych najemników (np teraz gram bez Raven... tak pusto w oddziale bez Charlene... :( ) Do tego stawiam też na różne taktyki - raz walczę sobie po nocach, innym razem tylko za dnia, czasem bawię sie w podchody i noże, innym razem wbiegam 18 najemnikami (to raczej pod koniec) i robię piękną rzeź bronią automatyczną... Gra daje możliwość grania bez monotonii - trzeba to tylko wykorzystać...

Pavcio pisze:
Spokojnie Lukasamd, Nowa Kaledonia wyznaczy nowy kierunek w modowaniu, i nikomu sie nie znudzi, żadnej monotonii, ani określonego postępowania w grze. Zobaczycie

Mamy nadzieję...


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie