Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 17 gru 2007 23:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Nie ma niektórych zedytowanych informacji, ale miejmy nadzieję że z biegiem lat Wikipedia się tak rozrośnie że żaden portal z zakresu encyklopedycznego jej nie zagrozi.


Ostatnio zmieniony 19 gru 2007 13:55 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 19 gru 2007 09:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nom z edycją czasami kiepsko jest - np. info o Jarre, są informacje ale od jakiegoś roku w ogólnie nie formatowane.


*
  WWW
nemrod
Post : 27 mar 2008 11:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Ja ostatnio zaczalem ufac wiki, ale tej wersji angielskiej. IMO jezeli szukamy info na sprawy uniwersalne, nie dotyczace jednej narodowosci, najlepiej wpisac haslo na angielskiej wersji. Wszystko, co dotyczy Polski lepiej bedzie opisane u nas.

_________________
.


*
 
Popers
Post : 27 mar 2008 17:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


no tak , ale trzeba dobrze znać angielski.


*
 
nemrod
Post : 27 mar 2008 17:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Popers pisze:
no tak , ale trzeba dobrze znać angielski.


I bardzo dobrze. Poznawanie obcego jezyka jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. Warto szlifowac angielski czytajac artykuly i tlumaczac niezrozumiale slowka podlapujac przy tym gramatyke. Wiem ze prawie nikomu sie tego nie chce robic, ale to raczej dobry sposob. Zreszta arty po angielsku sa naprawde fachowe i szybko aktualizowane.

_________________
.


*
 
nemrod
Post : 22 kwie 2008 04:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Sorry za posta z rzedu, ale ostatnio siedze troche w wiki i co widze?

http://meta.wikimedia.org/wiki/List_of_Wikipedias

Nasz narod faktycznie tylko przed komputerem siedzi, skoro na 255 wersji jezykowych polska wiki jest na 4 miejscu przegrywajac rzecz jasna z angielska oraz niemiecka i francuska. Mamy wiecej artow nawet niz Japonczycy, Hiszpanie, Rosjanie i inne znacznie wieksze narody.

_________________
.


*
 
Len
Post : 10 cze 2008 12:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Twierdzicie, że w Wikipedii zmian dokonać może byle dziecko neostrady. Coś w tym jest. Raz na jakiś czas szukając w Google informacji natykam się na wpis "Jagged Alliance", który powinien być znany większości nam. Bez przerwy jakiś idiota spamuje dodając dwa linki do jednej strony, jak tak dalej pójdzie to będzie oddzielny odnośnik do każdego artykułu traktowany jako inna strona.

Edycja:
No tak, po zaglądnięciu w historię edycji wszystko stało się jasne. Nie mam pytań :]


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 10 cze 2008 13:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Cytuj:
No tak, po zaglądnięciu w historię edycji wszystko stało się jasne. Nie mam pytań


Czyżby był to ten, którego imienia na "S" nie można wymawiać (bo zostawia niesmak w ustach)? :D

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
Len
Post : 16 cze 2008 18:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Sprawa została zgłoszona do moderatora, który zadziałał błyskawicznie. Wpis został zabezpieczony, więc na jakiś czas jest spokój z podwójnymi linkami i spamerstwem... jeszcze tylko ban na IP by się przydał :P

Co ciekawe, osoba która zabezpieczyła artykuł, ma w profilu wpisane "walka ze spamem" xD No i... "bekanie" ale to może pomińmy :D

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jagged_alliance


*
  WWW
GrU
Post : 16 cze 2008 20:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008



_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
momo78
Post : 16 cze 2008 21:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


O rany.
Wstyd mi za moich rodaków, takie rzeczy tylko w polsce.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Cell
Post : 16 cze 2008 21:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Rany boskie! Niech ktoś z forum to zedytuje, błagam! Polacy - dresiarze. Boże lata świetności polski mineły już jakieś 200 lat temu. Kiedyś byliśmy wspaniali! A teraz? Teraz Polska to śmietnik na tle unii Europejskiej : .


Boże! Ale wstyd! Gdyby ktoś zagraniczny to zobaczył wrócił by do kraju dał screeny do gazety potem trafiło by to do mediów... Masakra!


PS. Albo mi się zdaje, albo to chyba tylko pudzian jakoś utrzymuje szacunek zagranicy do Polski. A no i Polacy to równierz pełno rasistów - niedawno był o tym w telewizji "Fox" półgodzinny reportarz o Polskich rasistach. :039:


*
 
lukasamd
Post : 16 cze 2008 21:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


E tam, takie cyrki na wiki to chleb powszedni, dobrze że roboty przeszukujące hasła wywalają wszelkie wulgaryzmy. Trzeba jednak stwierdzić, iż poziom kultury osoby która to pisała, z pewnością jest niższy, niż poziom na jaki oceniła tego sędziego.


*
  WWW
Popers
Post : 16 cze 2008 21:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


@Cell - heh, aleś naiwny jeśli sądzisz że tylko w twoim własnym kraju takie akcje odchodzą. Widziałem lepsze zonki na zagranicznych stronach.


*
 
Cell
Post : 16 cze 2008 21:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Ale ja wcale niemyśle, że tylko u nas takie rzeczy się dzieją, bo to oczywiste, ale dziwnym trafem u nas to jakby bardziej zauważalne, na skórze nie podskórą. Rozumiesz o co mi chodzi? I Angole się nami nieinteresują, ale akurat o naszych pseudo kibicach zrobią reportaż - czemy naprzykład nie o Chorwacji czy Austrii?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron