Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 453 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna

Jakie filmy wolisz?
Sensacyjne 20%  20%  [ 10 ]
Komediowe 10%  10%  [ 5 ]
Dramaty 4%  4%  [ 2 ]
Horrory 12%  12%  [ 6 ]
Rysunkowe 0%  0%  [ 0 ]
Musicale 0%  0%  [ 0 ]
Science-Fiction 18%  18%  [ 9 ]
Fantasy 12%  12%  [ 6 ]
Wszystkie po troche 25%  25%  [ 13 ]
Liczba głosów : 51
Autor Wiadomość
nemrod
Post : 15 sie 2006 01:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Fireox pisze:
Drużyna Pierścienia najgorsza czesc mało akcji wogle nudaa.. :/


No wiesz. zalozeniem rezysera byla ekranizacja ksiazki, a pierwsza czesc sluzy poniekad takiemu omowieniu spraw, zeby bylo wiadomo o co chodzi. Ja "Druzyne Pierscienia" lubie, chociaz wole 2 nast. czesci.

Grizzli pisze:
A włanie macie jakies ulubione tytuły?? :D Ja tam kiedys widziałem Flinstonów w wersji łóżkowej :D Nawet fajne było..


Heh, Flinstonowie...powiem szczerze ze na tych filmach sie nie znam, bo w koncu w kazdym chodzi o to samo :diabel2:

_________________
.


*
 
Bartek0511
Post : 15 sie 2006 06:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


A ja wybarałem horrory najbardziej przypadł mi do gustu The Ring i The Ring 2 ale w japońskiej wersji.


*
 
lukasamd
Post : 15 sie 2006 11:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ostanio oglądałem na TVN Siedem dobry film - "Uwolnić Nowy Jork", film z 2000 roku ale biało czarny i rozgrywany w bodajże 3 pomieszczeniach (sic!) mimo to bardzo mi sie spodobał, pomimo tragicznego zakończenia.

Szkoda tylko że pół trochę późno - skończył się przed 01:00

EDIT:
Żeby nie było że film niewiadomo jaki ;) - akcja rozgrywała się podczas Zimnej Wojny, chodziło o sytuację polityczną i militarną pomiędzy USA a ZSRR.


*
  WWW
Grizzli
Post : 15 sie 2006 11:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


lukasamd pisze:
akcja rozgrywała się podczas Zimnej Wojny, chodziło o sytuację polityczną i militarną pomiędzy USA a ZSRR.


Na tvn tęz leciał film o podobnej fabule -"Polowanie na czerwony październik". Kurczę kocham filmy na podstawie powieści Toma Clancego :)

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
lukasamd
Post : 15 sie 2006 11:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No tak ale "Czerwony Październik" oglądałem w piątek n-ty raz ;) A poza tym nie kończy się... nie, nie zdradze czym :D


*
  WWW
nemrod
Post : 15 sie 2006 20:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Grizzli pisze:
Polowanie na czerwony październik"


Jak ja uwielbiam filmy o ladziach podwodnych i ten nalezy do moich ulubionych. Z tego typu dobrych jest tez U-571 rozgrywany w czasach wojny.

_________________
.


*
 
Kijek
Post : 15 sie 2006 21:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Jeszcze jest 'Karmazynowy przypływ' :) Jak dla mnie najlepszy film o łodziach podwodnych :)


*
  WWW
nemrod
Post : 15 sie 2006 22:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Kijek pisze:
'Karmazynowy przypływ'


Szczerze przyznam, ze znam, ale nie widzialem. Trzeba bedzie to nadobic. Swoja droga jestem fanem filmow wojennych. Jak juz wspomnial snick o Szeregowcu Ryan-ie - film doskonaly. szczegolnie desant na plaze Omacha w D-Day, cos niesamowitego. Wrog u bram - piekny film o pojedynku snajperow, czy Cienka Czerwona Linia o walkach na wyspie na Pacyfiku.

_________________
.


*
 
Kijek
Post : 16 sie 2006 08:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Nemrod widzę, że interesują nas takie same filmy :) ja też uwielbiam filmy wojenne i oglądam każdy jaki tylko leci w telewizji :) A co do filmu 'Wróg u bram' to wspaniały film :)
PS.Ładnie ruska zdjął jak przeskakiwał :diabel2:


*
  WWW
nemrod
Post : 16 sie 2006 08:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Kijek pisze:
PS.Ładnie ruska zdjął jak przeskakiwał :diabel2:


No ba :okulary: !
Ta sytuacja, mimo iz bardzo efektowna, to jednak strasznie niereala, poniewaz:
-dostal w czolo, a powinien dostac w...hmm..powiedzmy w ucho, bo nie skakal bokiem, ale przodem,
-spadl na dol, a powinien przeleciec, bo ta kula nie ma takiej sily, zeby czlowieka w dol pociagnela, zreszta leciala z dolu
...ale czego sie nie robi dla efektownosci folmu, w koncu to hollywood

P.S. Ed Harris, ktory tam gral naziola nalezy do moich ulubionych aktorow

_________________
.


*
 
lukasamd
Post : 16 sie 2006 08:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Też oglądałem Szeregowca Raya'na i Wroga u Bram i musze przynać że Szeregowiec (jak dla mnie) jest lepszym filmem - powodem jest to że Wróg u Bram po pewnym czasie zaczął być nużący, w Szeregowcu nie doświadczyłem tego.

nemrod pisze:
Jak ja uwielbiam filmy o ladziach podwodnych i ten nalezy do moich ulubionych. Z tego typu dobrych jest tez U-571 rozgrywany w czasach wojny.


Czy chodzi tutaj o historię niemieckiej łodzi podwodnej która próbuje uciekać na Atlantyk przez cieśninę giblartarską? Jeżeli tak to też oglądałem :D Szkoda tylko że kończy się tak że wszycy tyle z siebie dali a i tak "dostali w dupę".

Zresztą większość wojennych się tak kończy.

PS: Mamy nawet swój film wojenny, mówi wam coś: "Czterej Pancerni i pies" ? ;)
To dobiero była trylogia ;) mam całą serię na 2 dvdkach.


*
  WWW
nemrod
Post : 16 sie 2006 08:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


lukasamd pisze:
Czy chodzi tutaj o historię niemieckiej łodzi podwodnej która próbuje uciekać na Atlantyk przez cieśninę giblartarską? Jeżeli tak to też oglądałem :D


Raczej nie ;) Chodzilo o to, ze amerykanie przejeli niemieckiego u-boota z jakims bardzo cennym ladunkiem (juz nie pamietam jakim). Najlepsze akcje w tym filmie byly, jak niemcy na tych amerykanow zrzucali bomby glebinowe z niszczycieli.
Kurcze juz troche tego filmu nie pamietam. mam nadzieje ze za bardzo nie pogmatwalem.

_________________
.


*
 
Kijek
Post : 16 sie 2006 08:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Tym cennym ładunkiem była taka maszynka - ENIGMA :D Amerykańce zabrali ją z tego U-Boota a później POLACY ją rozszyfrowali (tylko nikt o tym nie mówił wtedy :/ )


*
  WWW
lukasamd
Post : 16 sie 2006 08:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


nemrod pisze:
Raczej nie ;) Chodzilo o to, ze amerykanie przejeli niemieckiego u-boota z jakims bardzo cennym ladunkiem (juz nie pamietam jakim). Najlepsze akcje w tym filmie byly, jak niemcy na tych amerykanow zrzucali bomby glebinowe z niszczycieli.
Kurcze juz troche tego filmu nie pamietam. mam nadzieje ze za bardzo nie pogmatwalem.


AAAAAA to też oglądałem :D, chodziło o to że jedna z niemieckich łodzi była uszkodzona a amerykanie jako niby statek naprawczy chcieli przejąć ENIGMĘ (urzadzenie szyfrujące wiadomości). Tyle że sie im nie udało za bardzo na pocżatku - ich statek dostał łupnia od jakieś innej niemeickiej łodzi podwodnej.


*
  WWW
nemrod
Post : 16 sie 2006 08:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Kijek pisze:
później POLACY ją rozszyfrowali (tylko nikt o tym nie mówił wtedy :/ )


Najgorsze jest to ze nikt o tym nie mowi DZIS :/ Przeciez byl film o rozszyfrowywaniu enigmy pare lat temu i byla tam ukazana wersja, jakoby to amerykanie mieli najwieksza zasluge w dokonaniu tego. Swoja droga, ktos ten film widzial?

_________________
.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna