Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Popers
Post : 14 gru 2007 20:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


dla mnie też UFC jest najciekawsze. najrealistyczniejsze , najbliższe prawdziwej walce <brakuje tylko wciskania gałek ocznych i ciosów w krocze jak w prawdziwych "militarnych" sztukach walki.> A w Muai Thai podobają mi się techniki kolanami i front kicki na twarz.


*
 
Sid
Post : 14 gru 2007 20:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


UFC ostatnimi czasy poważnie zmiękczono, stawiając na bezpieczeństwo zawodników. Teraz mało która walka trwa dłużej niż minutę. Jeden porządny kopniak w twarz kończy zabawę. Nie wiem jak to jest dokładnie, ale sędzie kończy walkę chyba po zamroczeniu jednego zawodnika, co niestety często doprowadza do zakończenia walki bez zejścia do parteru.

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
QbasH
Post : 15 gru 2007 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 15
  • Dołączył: 11.12.2007


Ja osobiscie trenuje BJJ (brazylijskie jui-jitsu) super sprawa jesli np chcesz sie obronic w walce 1vs1 . Jesli chodzi o ogladanie to Pride, K1, UFC i polska liga MMA czyli konfrontacja musze przyznać że całkiem niezłe walki :)


*
 
GrU
Post : 15 mar 2008 23:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Uprawiać:
-Tenis ziemny
-Piłka nożna

Oglądać:
-Tenis ziemny
-Piłka nożna
-F1 (jeszcze zanim się Kubica pojawił)
-Snooker
-Curling
-Watts na Eurosporcie :D

PS:
Kolejności wypisywania nie przypadkowe.


*
 
Popers
Post : 16 mar 2008 11:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Z tym curlingiem dziwna sprawa. Niby takikulawy sport, zamiatanie przed czajnikiem - ale też jak zasiądę to nie mogę się oderwać.


*
 
nemrod
Post : 16 mar 2008 11:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Rozpoczal sie sezon F! i niestety nasz Robert Kubica nie ukonczyl wiscigu. Ja doskonale wiem, ze zaraz pojawia sie glosy ze jest do dupy i wogole zeby skonczyl kariere i ze nigdy mu sie nie uda, wiec tym wszystkim, ktorzy tak uwazaja pokazuje wielkie i doslowne (bez wzgledu na to kto to jest) fuck you. Wiekzosc osob, ktore ogladaja F! nie maja bladego pojecia na czym ten sport polega i jaki jest zlozony i skomplikowany. Zreszta rzadza tez uklady, tak jak w kazdej dziedzinie. Oczywistym jest, ze te uklady wplywaja na wyniki wyscigow.

_________________
.


*
 
Len
Post : 16 mar 2008 18:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nemrod: Uważaj jak używasz słowo "układ" bo zaraz przyjdzie tu Jarek K. i wygłosi swoje niesamowite teorie, których od 15 lat nie potrafi udowodnić :D

Wyścigi F1 to bardzo skomplikowany sport. O przegranej lub wygranej bardzo często decydują setne sekundy, jeden błąd może kosztować kilka pozycji. Mnie najbardziej śmieszy to, że niektórzy myślą, że wystarczy wcisnąć gaz do dechy i wtedy się wygra, żałosne :]

Spójrzmy na chwilę na skoki narciarskie. Wystarczy, że Małyszowi nie wyjdzie parę konkursów i już zaczyna się dyskusja, że jest za stary, że powinien iść na emeryturę itp. Albo jak wyrzucają trenera tylko dlatego, że poprzedni sezon nie wyszedł zapominając, że zeszłoroczny sezon był taki o jakim marzyliśmy.

Panują ogólnie przyjęte zasady. Jeśli wygrywasz to jesteś super i wszyscy cię kochają - raz ci nie wyjdzie i możesz się nie pokazywać.


*
  WWW
nemrod
Post : 16 mar 2008 18:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Len pisze:
Wyścigi F1 to bardzo skomplikowany sport. O przegranej lub wygranej bardzo często decydują setne sekundy, jeden błąd może kosztować kilka pozycji. Mnie najbardziej śmieszy to, że niektórzy myślą, że wystarczy wcisnąć gaz do dechy i wtedy się wygra, żałosne :]


Swiete slowa. Treningi, kwalifikacje, pozycja startowa, taktyka pitstopow, ilosc paliwa itp...Kazdy element musi do siebie pasowac, a wtedy moze wynik bedzie. Oczywiscie baaardzo wiele zalezy od bolidu i technologii. Gaz do dechy to kazdy glupi potrafi. Zreszta dla niewprawnego kierowcy moze sie to zle skonczyc, bo kierowca F1 musi byc silny fizycznie jak pruje 310 km/h a poznie hamuje w 2.5 sek. do 60 km/h zeby wykonac zakret o 180 st. Przeciazenia sa wtedy takie, ze silne miesnie wielu czesci ciala sa niezbedne, aby sobie czegos nie polamac.

Len pisze:
Wystarczy, że Małyszowi nie wyjdzie parę konkursów i już zaczyna się dyskusja, że jest za stary, że powinien iść na emeryturę itp.


Juz od lat boli mnie ta tendencja. Jakby wszyscy zapomnieli, ze od 8 lat Malysz byl calkowicie bezsprzecznie najlepszym skoczkiem globu i nikt przez ten czas nie zdobyl tego co on. Malysz to juz instytucja. Symbol. On nic juz nie musi. Byc moze dal nam nawet wiecej, niz na to zaslugiwalismy.

_________________
.


*
 
Len
Post : 16 mar 2008 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Co do F1 to należy jeszcze wspomnieć, że w tym sezonie jest mniej elektroniki, bardziej liczą się umiejętności kierowców. Świetnie odzwierciedlają to wyniki - wyścig ukończyło tylko 7 zawodników. Choć ja osobiście obawiam się powtórki z zeszłego sezonu kiedy bolid Kubicy nawalał praktycznie co wyścig.


*
  WWW
Pavcio
Post : 16 mar 2008 19:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


7 zawodników ukończyło również dlatego, że warunki były bardzo trudne- po prostu za ciepło. Sam pamiętam wyścig, w którym 8 dojechała do mety.


*
 
nemrod
Post : 16 mar 2008 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Len pisze:
Choć ja osobiście obawiam się powtórki z zeszłego sezonu kiedy bolid Kubicy nawalał praktycznie co wyścig.


Odpukac :> . Ja wychodze niestety z zalozenia, ze Kubica moze miec male szanse na sukcesy, bo jest Polakiem, a jezdzi w niemieckim teamie gdzie drugim kierowca jest Niemiec. Po prostu jak zyje to animozje Polsko - niemieckie konczyly sie wlasnie dla nas zle...

_________________
.


*
 
Len
Post : 16 mar 2008 19:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


nemrod pisze:
Ja wychodze niestety z zalozenia, ze Kubica moze miec male szanse na sukcesy, bo jest Polakiem, a jezdzi w niemieckim teamie gdzie drugim kierowca jest Niemiec.

Z jednej strony coś w tym jest, ale z drugiej nie wybrali go tylko po to, żeby mu przeszkadzać.


*
  WWW
nemrod
Post : 16 mar 2008 19:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Len pisze:
z drugiej nie wybrali go tylko po to, żeby mu przeszkadzać.


Oczywiscie ze nie. Wybrali go, bo jest dobrym kierowca a BMW Sauber potrzebowlao dobrego kierowcy. Problem w tym, ze w GP Australii taktyka dla Heitfelda pozwolila mu sie znalezc na 2 miejscu, bez stluczek i innych tego typu problemow. Kubica jako drugi po kwalifikacjach z teoretycznie wiekszymi szanssami na sukces wogole nie dojechal, a taktyke jazdy mial zmieniana wielokrotnie.

_________________
.


*
 
Len
Post : 16 mar 2008 19:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Swego czasu pojawiły się głosy, że Kubica jest kimś w rodzaju "kierowcą testowym", który sprawdza wszystkie nowe rozwiązania, a Heidfeld otrzymuje już sprawdzone.


*
  WWW
GrU
Post : 19 mar 2008 00:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


nemrod pisze:
Święte słowa. Treningi, kwalifikacje, pozycja startowa, taktyka pitstopow, ilosc paliwa itp...Kazdy element musi do siebie pasowac, a wtedy moze wynik bedzie. Oczywiscie baaardzo wiele zalezy od bolidu i technologii.


urok tego sportu ^^

Len pisze:
Swego czasu pojawiły się głosy, że Kubica jest kimś w rodzaju "kierowcą testowym", który sprawdza wszystkie nowe rozwiązania, a Heidfeld otrzymuje już sprawdzone.


Wiadomo nowy, młody, jest traktowany jako nr.2, tylko naród polski jest taki ze gdzieś jakiś Polak ledwo pierdnie a w PL już bohater narodowy, chłopak sie dotrze i pokaże, jak ci komentatorzy z Polsatu, coś sie złego Robertowi stanie to już podejrzenia o sabotaż :D


No znajomi przy snookerze usypiają, a "zamiatanie przed czajnikiem" ma swój ukryty czar


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna


cron